topic

Odwiedziny

10
piwo
qwerq221  @ 2017-02-23, 18:04
Wczoraj miałem okazję odwiedzić moich dziadków, u których nie byłem od jakichś 2 lat. Babcia jak to zazwyczaj bywało gdy ich odwiedzaliśmy przygotowała dla nas (bo nie odwiedziłem ich sam) ciasto, którym ładnie pachniało w całym domu. Moja mama zaraz po wejściu usiadła z babcią przy stole w kuchni i zaczęły ględzić o czymś co nas nie bardzo interesowało, więc ja i mój brat nie wiedząc co ze sobą zrobić postanowiliśmy pójść do pokoju pooglądać tv. Mieliśmy nadzieję zastać tam dziadka siedzącego w fotelu z pilotem w ręce, tak jak zazwyczaj miał to w swoim stylu jednak go tam nie było, nie ucieszył nas ten fakt ponieważ rozmowa z dziadkiem to jeden z lepszych aspektów odwiedzin dziadków, nie licząc ciasta oczywiście. Dziadek zazwyczaj uraczał nas jakąś historyjką mniej lub bardziej ciekawą jednak mimo to fajnie się słucha jak dziadek opowiada. Tak siedząc z bratem, się nudząc i oglądając tv brat zapytał babci (nie wychodząc z pokoju) gdzie jest dziadek. Babcia odpowiedziała, że poszedł na rynek, ale zaraz ma wrócić, bo godzina była już taka, że właściwie się on kończył. Kilka minut potem mój brat dostał sms od innych dzieciaków z tej miejscowości żeby poszedł do nich pogadać, ponieważ znał w tej miejscowości kilkoro w podobnym wieku co on a poznał ich spędzając niejednokrotnie wakacje u dziadków. Mój brat ma 15 lat ja 23 ja nigdy nie zostawałem u nich na wakacje wolałem się bawić z kumplami, ale mniejsza o to, mój brat poszedł, więc zostałem sam z telewizorem i myślą, że zaraz będzie dziadek. Nie minęła godzina i przyszedł dziadek z rynku zadowolony, bo zdążył jeszcze strzelić po małym z swoimi 2 kumplami. Po przywitaniu zasiadł razem ze mną w pokoju i zapytał czy nie chce swojskiego winka albo jakiejś naleweczki ja odpowiedziałem, że bardzo chętnie bym się napił, ale nie mogę, bo prowadzę. Dziadek odpowiedział a to dobra i nalał trochę sobie. Po chwili zaczął mnie podpytywać jak wygląda sytuacja u mnie.. czy pracuję, czy mam jakąś dziewczynę, bo już w końcu 23 lata to on w tym wieku miał już 2 dzieci :D a ja tak niechętnie trochę odpowiadam na te wszystkie pytania, że pracuję, że nie mam dziewczyny i nie szukam, że ogólnie wolę za seks zapłacić niż tylko po to się wiązać i że ogólnie to nie mam zbyt dobrego mniemania o kobietach.Dziadek tak jakoś zaczął mi się uważniej przyglądać gdy to mówiłem i nie byłem pewny co on o tym myśli, poczułem się troszkę dziwnie, bo dziadek wstał podszedł do drzwi w pokoju zamknął je mówiąc do babci, że będzie palił i nie chce żeby dym się po całym domu roznosił (bo babcia nie pali i nie lubi dymu). Potem podszedł znowu do barku wyciągnął nalewkę i znowu sobie nalał (ja tak lekko zmieszany patrzę co on robi... nawet nie zapalił papierosa, zamknął drzwi chyba tylko po to aby babcia z mamą nie słyszały o czym rozmawiamy) siada oczywiście z nalewką w ręce i mówi, a no widzisz ja byłem trochę starszy od ciebie gdy zacząłem się nad tym wszystkim zastanawiać, bo jak ja byłem w twoim wieku to o tym nie myślałem, ponieważ z babcią poznaliśmy się jak mięliśmy 19 lat a ślub wzięliśmy rok później mając już 1 dziecko. Nie myślałem wtedy o takich sprawach dopiero później gdy mój dobry kolega rozstał się z narzeczoną po 5 latach zacząłem się nad tym zastanawiać. Z tego co się dowiedziałem mojego dziadka kolega nie miał lekko z kobietami jedna go nawet okradła co było dość ciekawe w tamtych czasach, żeby dać się okraść kobiecie, podobno nabijali się z niego przez długi czas. Koniec końców Wiesiek (bo tak miał na imię jego kolega z dawnych lat) ożenił się szczęśliwie i zamieszkał w usa, ale to nie ma znaczenia dla tej historii. Po kilku wymienionych zdaniach zapytałem dziadka czy wie co to w ogóle znaczy "mieć pojęcie o kobietach" (czyli jak jakaś kobieta czy facet mówi "czy ty masz w ogóle pojęcie o kobietach") bo dlaczego niby miałbym jakieś mieć "pojęcie" o kobietach? I dodałem a co one są jakieś specjalne aby się nad nimi zastanawiać, dla mnie postawienie już samego takiego pytania jest jakimś nieśmiesznym zj***nym żartem powiedziałem. Dziadek chwilę myśląc powiedział, że rozumie co mam na myśli i nie wie co to w ogóle oznacza, nie wie skąd to "pojęcie" się w ogóle wzięło... Ja wtrąciłem, że jak to skąd to się wzięło? Z niedoj***nia mózgowego kobiet (troszkę inaczej ubrałem to w słowa, ale mniejsza) bo są tak poj***ne, że nie kapują nawet siebie nawzajem i dorabiają do tego jakąś pok***ioną ideologię, w którą nie ma najmniejszego sensu się zagłębiać, tak jak nie ma sensu zagłębiać się w dyskusję z większością kobiet. Dziadek gdy to usłyszał roześmiał się i dodał. A no widzisz, bo większość facetów stara się zrozumieć coś z tego pie**olenia kobiet (o tym jakie to one są a jakie nie są, i ogólnie rzecz biorąc to wszystkie są inne, ale takie same i jakieś k***a inne brednie) ale nie bardzo im to wychodzi i po jakimś czasie zastanawiania się bierze nad nami (facetami) górę instynkt, który nakazuje nam rżnięcie kobiet, a przecież dymanie w sumie jest fajne i dobre więc same kobiety przecież nie mogą być takie złe. Większość facetów właśnie do takiego wniosku dochodzi powiedział. Ja odparłem, że to bardzo ciekawe spostrzeżenie i, że no nie wiem jeszcze co o nim myśleć, ale powiedziałem, że no jest to chyba jednak prawdą, może i nie są złe, ale na pewno zdrowo pokuriwone.
Dziadek się uśmiechnął i widać było po nim zrozumienie.
Po tej rozmowie jakoś fajnie mi się zrobiło, że jednak nie jestem sam w swoich poglądach i dziwiło mnie jak bardzo zgadzam się z człowiekiem starej daty.
Bardzo miło wspominam te odwiedziny na pewno je zapamiętam na długo.

PS A co jeżeli nie było żadnych odwiedzin, bo ja nawet nie mam dziadków i to wszystko jest zmyślone, że jedynie co chciałem osiągnąć w tej całej opowieści to to aby zwrócić waszą uwagę na to jak idotyczne jest "pojęcie" rozumienia kobiet, bo niby dlaczego ktoś miałby się akurat nad nimi zastanawiać, a nie na przykład nad mężczyznami albo ogólnie nad wszystkimi ludźmi, ale o ile mi wiadomo to nie ma popularnego "pojęcia" "co ty wiesz o mężczyznach" czy "co ty wiesz o ludziach" tylko istnieje pie**olony debilizm pod tytułem "co ty wiesz o kobietach" i teraz dochodzić prawdy człowieku (która nie istnieje) co to oznacza. One same są tak pok***ione, że nie mają zielonego pojęcia co mają na myśli wypowiadając ten debilizm a jak już przyjdzie im cokolwiek wydusić na podtrzymanie swoiej tezy to pie**olą o jakichś banałach typu: każda kobieta jest inna, wszystkie kobiety lubią być bezpieczne, kobiety lubią zaradnych facetów, kobiety lubią to tamto i sram(na)to a tak w ogóle to są lepsze od facetów, bo rodzą dzieci i ch*j. :D To tak ch*jowe, że nawet szkoda się nad tym zastanawiać.
Pozdrawiam wszystkich sadolów za wyjątkiem sadolów lewaków.

To co byłem w końcu u tych dziadków czy nie? :>

-Roger- 

9
2017-02-23, 18:09 [link]
ja mam tyle czytać ? chyba ufo cię zgwałciło

KlinikaAborcyjna 

2
2017-02-23, 18:22 [link]
qwerq221 napisał/a:

.
Pozdrawiam wszystkich sadolów za wyjątkiem sadolów lewaków.

I za to należy Ci się zimny browarek.

Tomasztom 

3
2017-02-23, 18:41 [link]
Ja pie**ole przeczytalem cale i zaluje k***a ze stracilem 3 minuty życia , na ten farmazon . w yjebac to z sadola !!! Autorze zacznij pisać pamietnik , albo znajdz sobie przyjaciela , bo ja k***a mam 22 lata i nie pojmuję , jak k zesz byc tak ograniczony umyslowo.. , mam dziecko i kobiete z która mieszkam , a ty w wieku 23 lat robisz odwiedzinki babuni z mamunia jakbyś mial jakieś 12 lat ..jprdl

qwerq221 

1
2017-02-23, 19:01 [link]
Tomasztom napisał/a:
, a ty w wieku 23 lat robisz odwiedzinki babuni z mamunia jakbyś mial jakieś 12 lat ..jprdl

Robię albo i nie robię o to jest pytanie :amused:

-Roger- 

4
2017-02-23, 19:02 [link]
" Tomasztom " a wiesz że pół osiedla brało tą twoją? na którą zmianę w fabryce dziś robisz ? nocka?

orisuniek 

2017-02-23, 19:13 [link]
Byłeś u dziadków bo ci dupa urosła od babcinych pierogów leniuchu.

qwerq221 

2017-02-23, 19:28 [link]
orisuniek napisał/a:
Byłeś u dziadków bo ci dupa urosła od babcinych pierogów leniuchu.

Hehe no kurde motyla noga. Właśnie nie mam dziadków już, bo poumierali kilkanaście lat temu. Dziwne to czy nie :?: :mrgreen:

Sabajone 

2017-02-23, 19:58 [link]
ch*jowe. Nie czytałem. :szydera:

S.T.U_Cummins 

2017-02-23, 20:51 [link]
23 lata i jeszcze musi płacić za seks bo żadna go nie chhce :D

qwerq221 

1
2017-02-23, 20:54 [link]
S.T.U_Cummins napisał/a:
23 lata i jeszcze musi płacić za seks bo żadna go nie chhce :D

No właśnie widzisz chodzi o to, że nie "musi" ale chce, bo tak jest łatwiej, szybciej i taniej :>

BenderXXX 

2017-02-24, 02:29 [link]
A portale ci sie nie pomyliły przypadkiem?
   Popularne tagi
ka boom  odpierdol  napalona laska  freefall  cutting show  tachi  zawieszony  siedemnasta  beautiful  greatest freakout ever  pierdolec  prędkosc  petrucci  śmieszna piosenka  v dla polski  potok  australijski futbol  full contact  steal
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]