18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odwet za córeczkę

krajsik • 2019-12-24, 20:06
Wrestler opluł dziewczynkę


Plastykpl

2019-12-24, 20:39
I to jest k***a ojciec a nie jakieś p*zdy w rurkach i bez skarpetek robiące codziennie godzinny mejkap. Jakby ktos opluł moje dziecko wyj***łbym fagasowi nie zastanawiajac sie czy dobrze się napie**ala czy tylko udaje. A jak widac po filmie to jedna klasa aktorska z C. Ronaldo.

silwerbalk

2019-12-24, 21:46
No i prawidłowo że go doj***ł..... A wrestling to j***na gra aktorska a nie sport bliżej mu do teatrów niż do walk :lol:

polakwrocek

2019-12-24, 22:00
Chyba muzułmanin. Oni tak wyrażają opinię o kobietach. Szczęka szersza od obręczy mózgowej, broda , tak jakoś pasuje do Muhammeda.

fieryangel

2019-12-24, 22:18
silwerbalk napisał/a:

No i prawidłowo że go doj***ł..... A wrestling to j***na gra aktorska a nie sport bliżej mu do teatrów niż do walk



A ktoś twierdzi inaczej? Bo się obsrałeś pięknie...

ellsworth

2019-12-24, 22:34
silwerbalk napisał/a:

No i prawidłowo że go doj***ł..... A wrestling to j***na gra aktorska a nie sport bliżej mu do teatrów niż do walk



No co ty nie powiesz Einsteinie! Dziękuję, ze podzieliłeś się ze światem tą niesamowitą tajemnicą. :homer:

Je...........ik

2019-12-24, 22:56
Hehe dobre. Dobre

Dżizas_kurde

2019-12-25, 00:06
Plastykpl napisał/a:

I to jest k***a ojciec a nie jakieś p*zdy w rurkach i bez skarpetek robiące codziennie godzinny mejkap. Jakby ktos opluł moje dziecko wyj***łbym fagasowi nie zastanawiajac sie czy dobrze się napie**ala czy tylko udaje. A jak widac po filmie to jedna klasa aktorska z C. Ronaldo.


Jakby i się chciało to bym załozył milion fejkowych kont tylko pot o żeby postawić ci piwo.
Jak potrzebujesz daj numer konta na pw - dostaniesz na prawdziwe.



sam bym sk***iela oklepał wszystkim co mam pod ręką.

atomboy

2019-12-25, 02:19
Plastykpl napisał/a:

I to jest k***a ojciec a nie jakieś p*zdy w rurkach i bez skarpetek robiące codziennie godzinny mejkap. Jakby ktos opluł moje dziecko wyj***łbym fagasowi nie zastanawiajac sie czy dobrze się napie**ala czy tylko udaje. A jak widac po filmie to jedna klasa aktorska z C. Ronaldo.



piękne, piwo jak sk***ysyn taka beczka po ch*ju fest. Wygrasz nie wygrasz to powinność pie**olony jemioł ale się zeźliłem

Tr...........ty

2019-12-25, 03:27
Znając realia wrestlingu, nawet ta scena była wyreżyserowana i odegrana