18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Odwet Rosji.

Corey_09 • 2016-08-04, 21:24
Witam.
Chciałem się z wami podzielić wesołymi wieściami. Można? Można :jezdziec:


Rosyjskie lotnictwo prowadzi operację „odwetowych” nalotów w rejonie zestrzelenia śmigłowca Mi-8AMTSz, w którym zginęło 5 obywateli tego kraju. W atakach użyto amunicji kasetowej i bomb termobarycznych.

W związku ze śmiercią trzech rosyjskich lotników i dwóch innych obywateli tego kraju w śmigłowcu Mi-8 zestrzelonym w rejonie Aleppo, prowadzona jest operacja lotnicza „Возмездие” (ros. „Odwet”). Próżno szukać informacji o niej w oficjalnych źródłach rosyjskich, ale media społecznościowe i niezależne oraz obserwatorzy w Syrii informują o masowych nalotach w rejonie prowincji Idlib, w którym miało miejsce zdarzenie.

Rosyjska załoga zginęła, a jej zwłoki zostały zbezczeszczone przez przybyłych na miejsce bojowników. O zestrzelenie maszyny Mi-8AMTSz oskarża się front „Dzhebhat al-Nusra”, ale celem rosyjskiej operacji są również odziały należące do "Ahrar al-Sham" i "Jaish al-Fatah" oraz wszelkie inne zbrojne formacje jakie znajdują się w tym rejonie.

Akcja o której milczą oficjalne źródła doprowadziła do zmiecenia z powierzchni ziemi miejscowości Sarakib, najbliższej miejscu zdarzenia. Celem ataków jest też baza lotnicza Abu Adduhor - od wielu miesięcy kontrolowana przez bojowników i będąca głównym ośrodkiem koncentracji sił w tym rejonie prowincji Idlib.

Rosyjskie naloty realizowane są z użyciem wszelkich dostępnych środków, wliczając w to amunicję kasetową oraz bomby paliwowo-powietrzne.


źródło prosz... http://www.defence24.pl/422837,odwet-rosji-ponad-120-nalotow-w-rejonie-zestrzelenia-rosyjskiego-mi-8

tadek899

2016-08-04, 21:27
''Chciałem się z wami, chore pojeby, podzielić wesołymi wieściami.''-chyba
Ty!


Essent

2016-08-04, 21:47
No i gitara,jak nie my czy inne kraje to może rosja da temu procederowi koniec panoszenia się po europie.

Wojtass84

2016-08-04, 21:58
Putin ma jaja większe, niż hamburgery dupy Chciałbym z nim walnąć kielona.

czujnikMCJ

2016-08-04, 22:00
tadek899 napisał/a:

''Chciałem się z wami, chore pojeby, podzielić wesołymi wieściami.''-chyba
Ty!



Wyjaśnisz mi sens twojej wypowiedzi?

samon

2016-08-04, 23:50
Jeszcze Amerykanom całą ciuciubabkę popsują i całe isis z alkaidą do końca tygodnia rozpie**olą. Ale by się USA wk***iło: tyle miliardów $ jak krew w piach.

micran

2016-08-04, 23:51
Corey_09 napisał/a:


Rosyjskie naloty realizowane są z użyciem wszelkich dostępnych środków, wliczając w to amunicję kasetową oraz bomby paliwowo-powietrzne



Jeśli uważasz, że to wszelkie możliwe środki to chyba za bardzo łykasz to co mówią w mediach :D
Rosja ma tyle broni konwencjonalnej (czołgi, piechota, marynarka ), że mogłaby zrównać z ziemią całą Europę.

Tyle broni nowoczesnej (bomby wodorowe, bomby chemiczne itp - bez atomowej ), że mogłaby zniszczyć całkowicie powierzchnie obu Ameryk.

Oraz tyle broni atomowej, że mogłaby zniszczyć cały ląd 1,5 razy ( wliczając potencjalne skażenie ).


----------------------------

Ciekaw jestem co na to Hameryka i Europejskie gówienka (Niemcy i Francja ). Potępić nie potępią bo jest to cios za cios, a Hameryka i pewnie Niemcy też ciut robią już pod siebie, bo myśleli że Rosja to jest grzeczny koks 2x2 i oni chudzinki będą mu mówić co może robić, teraz się wk***ił i nie wiedzą co zrobić.

Jak tylko Rosja dojdzie do tego, że państwo islamskie jest sponsorowane przez hamerykę, to świat będzie musiał się podzielić dobrowolnie lub walcząc.

Można nie lubić Rosji sam nie lubię, ale przynajmniej jak już walczą to k***a otwarcie a nie "misje pokojowe"

człowiek_zły

2016-08-05, 00:54
No i ch*j z tego. Z j***ną Ukrainą w Donbasie nie mogą sobie od 2 lat poradzić. Taka, k***a ich mać, potęga.

Siberian_Meat_Grinder

2016-08-05, 01:55
człowiek_zły napisał/a:

o i ch*j z tego. Z j***ną Ukrainą w Donbasie nie mogą sobie od 2 lat poradzić. Taka, k***a ich mać, potęga.



hah - przecież osiągnęli to, co chcieli osiągnąć: destabilizacja całej Ukrainy i pokazanie światu, że "zachód" i tak gówno im pomoże. Dodatkowo mają Krym - na ch*j im donieckie kopalnie, przecież mają swoich od ch*ja na Syberii.

nowynick

2016-08-05, 09:32
samon napisał/a:

Jeszcze Amerykanom całą ciuciubabkę popsują i całe isis z alkaidą do końca tygodnia rozpie**olą. Ale by się USA wk***iło: tyle miliardów $ jak krew w piach.




Ci co się liczą już są w Europie lub w drodze do niej. Na ch*j finansować małą wojenkę na pustyni, jak można wywołać dużą wojnę w bogatej Europie? Wiesz ile taka Francja czy Belgia potem wyłoży na broń i amunicję? Ja też nie, ale w ch*j...

gryzli80

2016-08-05, 13:16
miłe informacje

garota

2016-08-05, 13:25
Niebawem te bombeczki zaczną spadać u nas więc możecie szybko się szkolić w sp***alaniu.

Davidzior

2016-08-05, 13:59
A gdyby US&A zostawiło Saddama i jego ropę w spokoju dzisiaj nie byłoby tych wszystkich wojen.

dziamdziol

2016-08-05, 14:05
Rosja juz chciala zajac kiedys cala europe i to nie raz, jak wyszlo to wszyscy pamietamy szczegolnie nasz naród, który praktycznie byl jak zwykle skazany na pozarcie i mial byc miesem armatnim w 1920.

Reasumujac Rosja moze sobie najechac quasi-kraj jakim jest ukraina i na tym koniec.

Prawda ze kraje europy troche przysnely w marazmie ze czas wojen juz sie skonczyl i obnizyla znacznie swoje koszty na zbrojenie.

Ale do jasnej cholera jak mocno trzeba miec wyprany mozg przez propagande rosyjska zeby sprawdzic nawet ile wynosi PKB takich niemiec, angli? a ile PKB Rosji.

Ps techniki ruskiej nawet nie komentuje - oczywiscie ze w syri i z ciapatymi sobie radza bo cały przestarzaly sprzet pochodzi wlasnie od nich. Wiec to sa tylko cwiczenia nic wiecej, a nie zadna rywalizacja.

WiedźminXXI

2016-08-05, 14:13
Niedawno NATO ,,pomyliło się" i zrównało z ziemią jakąś syryjską wioskę. Nie użyli do tego ,,wszelkich możliwych środków" tylko kilku samolotów. I co? Nic. Ruscy zrobili to samo i co? I obwołujecie ich mocarstwem, któremu USA do pięt nie dorasta :D
Ale co ja tam wiem, tylko Wy nie jesteście podatni na propagandę XD


micran napisał/a:



Jak tylko Rosja dojdzie do tego, że państwo islamskie jest sponsorowane przez hamerykę, to świat będzie musiał się podzielić dobrowolnie lub walcząc.




buahahahah