18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odwet Rosji.

Corey_09 • 2016-08-04, 21:24
Witam.
Chciałem się z wami podzielić wesołymi wieściami. Można? Można :jezdziec:


Rosyjskie lotnictwo prowadzi operację „odwetowych” nalotów w rejonie zestrzelenia śmigłowca Mi-8AMTSz, w którym zginęło 5 obywateli tego kraju. W atakach użyto amunicji kasetowej i bomb termobarycznych.

W związku ze śmiercią trzech rosyjskich lotników i dwóch innych obywateli tego kraju w śmigłowcu Mi-8 zestrzelonym w rejonie Aleppo, prowadzona jest operacja lotnicza „Возмездие” (ros. „Odwet”). Próżno szukać informacji o niej w oficjalnych źródłach rosyjskich, ale media społecznościowe i niezależne oraz obserwatorzy w Syrii informują o masowych nalotach w rejonie prowincji Idlib, w którym miało miejsce zdarzenie.

Rosyjska załoga zginęła, a jej zwłoki zostały zbezczeszczone przez przybyłych na miejsce bojowników. O zestrzelenie maszyny Mi-8AMTSz oskarża się front „Dzhebhat al-Nusra”, ale celem rosyjskiej operacji są również odziały należące do "Ahrar al-Sham" i "Jaish al-Fatah" oraz wszelkie inne zbrojne formacje jakie znajdują się w tym rejonie.

Akcja o której milczą oficjalne źródła doprowadziła do zmiecenia z powierzchni ziemi miejscowości Sarakib, najbliższej miejscu zdarzenia. Celem ataków jest też baza lotnicza Abu Adduhor - od wielu miesięcy kontrolowana przez bojowników i będąca głównym ośrodkiem koncentracji sił w tym rejonie prowincji Idlib.

Rosyjskie naloty realizowane są z użyciem wszelkich dostępnych środków, wliczając w to amunicję kasetową oraz bomby paliwowo-powietrzne.


źródło prosz... http://www.defence24.pl/422837,odwet-rosji-ponad-120-nalotow-w-rejonie-zestrzelenia-rosyjskiego-mi-8

postpost

2016-08-05, 14:50
same eksperty. mój Kraj... taki piękny...

Ba...........ni

2016-08-05, 15:05
No i jazda z k***ami! Dawaj Rosja!

Wiewór

2016-08-05, 15:14
micran napisał/a:



Jeśli uważasz, że to wszelkie możliwe środki to chyba za bardzo łykasz to co mówią w mediach :D
Rosja ma tyle broni konwencjonalnej (czołgi, piechota, marynarka ), że mogłaby zrównać z ziemią całą Europę.


Pod warunkiem, że by wzięli kredyt na części i paliwo to tego złomowiska

spinaczel

2016-08-05, 15:33
No i to jest wojna a nie wstawianie flagi w profilowe

petru23

2016-08-05, 16:03
samon napisał/a:

Jeszcze Amerykanom całą ciuciubabkę popsują i całe isis z alkaidą do końca tygodnia rozpie**olą. Ale by się USA wk***iło: tyle miliardów $ jak krew w piach.




Shymeq

2016-08-05, 18:04
Pari kara parikadziapaka !

cysio0407

2016-08-05, 18:33
micran napisał/a:


Tyle broni nowoczesnej (bomby wodorowe, bomby chemiczne itp - bez atomowej ), że mogłaby zniszczyć całkowicie powierzchnie obu Ameryk.



O Panie, jak liczysz bomby wodorowe (termojądrowe) do broni konwencjonalne i nieatomowej to musisz być prawdziwym ekspertem. No i sprawdź o ile się zmniejszy ich siła rażenia jak jednak odejmiesz ich moc (bo jest niemała).

Crapshit

2016-08-05, 20:22
No kto by pomyślał, że kacapy mają cokolwiek zdalnego do walki hahahahahahahha

A.J.K.S.

2016-08-05, 23:16
Przecież o tym wiadomo już bodajże od środy po południu. Widzę sradystyk jak zwykle na bieżąco :lol:

Karaluszy

2016-08-06, 12:33
@micran
Cytat:


Można nie lubić Rosji sam nie lubię, ale przynajmniej jak już walczą to k***a otwarcie a nie "misje pokojowe"



Haha Ty jesteś jakiś pie**olniety kolego. Przecież to właśnie Rosja jest znana z przemycania czołgów pod plandekami czerwonego krzyża. Wiesz k***a gdzie leciał feralny śmigłowiec(w pełnym uzbrojeniu)? - Z misją pokojową BUM k***A - zdziwiony?