18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Odurzył i wykorzystał siostrę

sernik0001 • 2016-07-12, 11:43
21-latek z okolic Udanina na Dolnym Śląsku podał swojej 18-letniej siostrze narkotyki, a następnie doprowadził dziewczynę do poddania się innym czynnościom seksualnym. Później między rodzeństwem kilkukrotnie doszło do kazirodczego stosunku. Akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie prokuratura skierowała już do sądu. Grozi mu do ośmiu lat pozbawienia wolności.

No dobra młodzi...przyznawać się, który nie wytrzymał ? :-)

źródło:
http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/odurzyl-siostre-narkotykami-i-wykorzystal-seksualnie-jest-akt-oskarzenia/bjgx0v

voidinfinity

2016-07-12, 11:56
No debil. Przyznał się do udostępniania innej osobie narkotyków. No to sobie teraz to przemyśli - będzie miał czas :amused:

Dobra rada - nigdy, przenigdy nie przyznawajcie się że się z kimś dzielicie.

nowynick

2016-07-12, 11:58
sernik0001 napisał/a:

doprowadził dziewczynę do poddania się innym czynnościom seksualnym. Później między rodzeństwem kilkukrotnie doszło do kazirodczego stosunku



Musiały się te inne czynności seksualne spodobać młodej skoro powtórzyli kilka razy...

cys23

2016-07-12, 12:07
W rodzinie nic nie ginie.

Ma...........ke

2016-07-12, 12:08
Kazirodztwo rozumiem jest złe ale jeżeli potem mu się oddała kilka razy i nagle jej się odwidziało to powinna iść do kicia razem z nim.

Po drugie to są tylko widełki do 8 lat pewnie dostanie 500zł grzywny i rok w zawiasach.

C.Z.E.S.I.E.K

2016-07-12, 12:33
Jest lepszy fragment tego artykułu:
"Jak wynika z ustaleń śledczych, mężczyzna wieczorem przyszedł do pokoju 18-letniej siostry i podał jej amfetaminę. Sam także zażył narkotyk. Później rodzeństwo poszło na spacer."

@Up
Dokładnie. Nie było oznak szczególnego okrucieństwa, młody jeszcze dealera wsypie i zawiasy dostanie. Ale mam nieodparte wrażenie, że w święta na pewno nie będzie rodzinnej atmosfery.

mi...........80

2016-07-12, 12:52
k***a, ojcu nieźle musiał gul skoczyć że sam nie wpadł na taki pomysł, tym bardziej że siostra dała kilkakrotnie braciszkowi więc z ojcem też by chyba nie robiła ceregieli.

Są jakieś zdjęcia tej siostry?

nie wierzę że dostanie 8 lat za bzykanie siostry za przyzwoleniem, w końcu kto zajmie się dzieckiem?

Swoją drogą starzy jakoś kiepsko pilnują pociech skoro łażą naćpane i r*chają się po kątach, córcia pewnie zgłosiła na policję bo braciszek się zakochał a miała już na oku innego dilera.

bli3

2016-07-12, 12:55
kto wybrzydza - ten nie r*cha...

mnie najbardziej zastanawia to "kilkunastokrotnie"
chyba musiało się siostrzyczce spodobać :-)

De...........37

2016-07-12, 13:15
I rozumiem, że niby przez tą fetę mu dała? Znaczy amfetamina nie wiem, urwała jej film i on to wykorzystał? Lel. to przeciez już łatwiej alkoholem.

HO...........OR

2016-07-12, 13:45
Skończyły się narkotyki to się obraziła i brata podj***ła :amused:

tj_69@onet.eu

2016-07-12, 13:55
myślałem, że w linku zdjęcie chociaż będzie :(

Ra...........hi

2016-07-12, 15:30
Brat r*cha siostrę:
- Jesteś o wiele lepszy od ojca.
- Wiem, matka też mi to mówiła.

:amused:

mazin

2016-07-12, 15:49
Bez zdjęć siostry naprawdę trudno oceniać, czy to zwykły zboczur i niedojeb, czy po prostu normalny facet i zakisił, bo taka fajna dupa jak Cersei.

Moby_Dick

2016-07-12, 16:27
Tata był dilerem syna i alfonsem córki :D

Szydlo

2016-07-12, 18:09
Siostra Zajarasz??
- nie dzieki po buchu mnie dupa boli ....
:mrgreen: :mrgreen: