18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Odpoczynek na środku drogi w Częstochowie

jackool • 2015-11-10, 16:04
Film pochodzi z kanału Częstochowskiego napinacza rowerowego. Początek to kilka jego bólów du*y - akcja z panem odpoczywającym sobie na jezdni po ciężkim dniu imprezowania od 2:10


idymy

2015-11-10, 16:14
Brawo dla rowerzysty !
Oraz typowe zachowanie tłumu tzn. jak jedna osoba zdecyduje się pomóc to inni nagle też się nagle angażują.

P.s Sadolczycy to mógł być każdy z nas, nie bójmy się pomagać :D

arturek_w

2015-11-10, 16:24
Taki j***ny praworządny a sam łamie przepisy.. cwaniak z rozciętą dupą.. Rowery na chodniki :D

mylove

2015-11-10, 16:29
co za zjeb. Jezdze rowerem na codzień po mieście i jest wiele sytuacji gdzie kierowcy nie zwracają uwagi na mnie. Bez winy nie jestem bo wiem jak jezdzę, ale nie odpie**alam takich akcji. Debil ma gdzie zjechac to nie zjedzie tylko musi pokazac co to nie on. Pan i właca drogi się znalazł

Halman

2015-11-10, 16:50
zdaje sie ze rower to się przeprowadza po pasach?

Hornet

2015-11-10, 16:53
Postawa godna pochwały ale nie skreśla to jego hipokryzji...

nynek345

2015-11-10, 17:28
0.12 - czy on przypadkiem nie upie**olił lusterka w tym samochodzie?
0.50 - musiał k***a, no musiał zawadzić kierownicą o to lusterko, bo już i ch*j! jedzie królewicz, wszyscy z drogi
1.30 - kolo parkuje sobie, poprzedni wyjeżdża, a ten musi się pochwalić, jak to kilka cennych sekund stracił
Jakoś ostatnio wk***iają mnie rowerzyści (właśnie przez takie zachowania). Coraz częściej to takie j***ne święte krowy. Jeszcze trochę, a czerwone dywany im będą rozwijać na drogach rowerowych, żeby pedalstwo mogło przejechać. Najbardziej mnie rozpie**alają tacy co jadą drogą rowerową, ale akurat czerwone, to jeb na jezdnie i już zielone. Żeby się chociaż p*zdy rozejrzały. Ale nie, po co.

krzyks

2015-11-10, 17:47
Chyba nie lubisz tego rowerzysty..... mam nadzieję, że nie rozpoczynasz tu cyklu z nim?
A co do pomocy... Ze słów rowerzysty wynika, że widział, jak ofiara się przewróciła. Na filmie widać, jak już leży... mniejsza o to. Z medycznego punktu widzenia, dopóki nie ma kontaktu z ofiarą, nie powinno się jej ruszać. Owszem, gościu ma otwarte oczy, ale widać, że nie ogarnia.... a ten mu głowę rusza... Może akurat w tej sytuacji nie było zagrożenia, ale pamiętajcie.... nie ruszać ofiary, jak nie ma pewności co do stanu zdrowia.

Cobrettiiii

2015-11-10, 18:06
Obejrzałem kilka filmików na kanale z YT tego Pana...

Muszę przyznać że koleś jest świetnym przykładem jak zachowywać się jak święta krowa na drodze. Rower to nie świętojebliwość !! Przyznaję że można zapie**alać na rowerze... Jednak trzeba liczyć z tym że gdy się zapie**ala to później się później nas zauważają w lusterkach...

jackool

2015-11-10, 19:09
krzyks napisał/a:

Chyba nie lubisz tego rowerzysty..... mam nadzieję, że nie rozpoczynasz tu cyklu z nim?
A co do pomocy... Ze słów rowerzysty wynika, że widział, jak ofiara się przewróciła. Na filmie widać, jak już leży... mniejsza o to. Z medycznego punktu widzenia, dopóki nie ma kontaktu z ofiarą, nie powinno się jej ruszać. Owszem, gościu ma otwarte oczy, ale widać, że nie ogarnia.... a ten mu głowę rusza... Może akurat w tej sytuacji nie było zagrożenia, ale pamiętajcie.... nie ruszać ofiary, jak nie ma pewności co do stanu zdrowia.



Natrafiłem na jego kanał dzisiaj. Nie mam osobiście nic do gościa choć uważam jak inni komentujący, że prowokuje niepotrzebne zdarzenia drogowe. Rzeczywiście wrzuciłem tutaj dwa filmiki z jego kanału w krótkim czasie. Jednak jest to zupełny przypadek.

kydeM

2015-11-10, 19:57
Sam się spina a nie wie j***ny, że po pasach się nie jeździ. Ale za pomoc ma jednak piwko

sm...........ka

2015-11-10, 22:58
Nie wiem jak Wy, ale jak ja oglądam takiego typu filmy z rowerowymi napinaczami to aż mi się wstyd robi.
Siara w ch*j, nie chciałbym być w skórze tego nagrywającego. Swoją drogą zastanawiam się jak to jest, że oni za to podskakiwanie jeszcze soczystego wpie**olu nie dostali.

PA...........SM

2015-11-10, 23:46
pie**olony j***ny szeryf i tyle w temacie :(

rz...........nu

2015-11-11, 08:37
Napinactwo rowerowe to rodzaj paranoi lub manii. Ten przypadek jeździ na rowerze nie dla przyjemności tylko dla konfrontacji z kierowcami samochodów.

TheAlpin85

2015-11-11, 10:41
piwo za pomoc dla ciebie ale ku*asie z rowera sie na przejsciu schodzi jak juz taki kozak do innych jestes wiec soczysty ku*as w siodełko !