18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Odpalanie na kable ..

~McSadol • 2021-10-16, 18:04
Czy da się sp***olić taką prostą czynność ??? Dla kobiet nic prostszego ...


35i

2021-10-16, 18:14
McSadol napisał/a:

Czy da się sp***olić taką prostą czynność ??? Dla kobiet nic prostszego ...



Jak widać da się. Tylko po co się tym później chwalić w internetach?

zwierzak30

2021-10-16, 18:15
Plus y mynusto jedyne co widze.
Plus y mymus to jedyne co słysze.
Plus y mynus,plus y mynus ...

Adam_WKLADAM

2021-10-16, 18:21
Doprawdy silne, niezalezne kobiety ktore nie potrzebuja mezczyzny do niczego... mimo ze same nawet wode na herbate potrafia sp***olic.

Ja jestem za i propaguje rownouprawnienie jak tylko moge. Faceci powinni miec do kobiet takie samo podejscie jak do nieznajomego faceta ( i nie mowie tu o pedalach ) czyli zadnego pomagania w pracy czy w czymkolwiek za darmo, zadnego faworyzowania, przy wspolnym wyjsciu kazdy placi za siebie ( bo nawet jak jest 50/50 to ty bierzesz schabowego a one homara ) itd....

babom by sie szybko odechcialo tego calego posranego feminizmu i to szybko, ale niestety stulejarstwo i bialo-rycerstowo jest powszechne i obecna sytuacja damsko-meska szybko sie nie zmieni... no chyba ze zaczela by sie jakas wojna regionalna lub swiatowa

Tr...........ty

2021-10-16, 19:00
Zobaczyłem napis TikTok i nawet nie włączam

Pingvin

2021-10-16, 19:32
Zamiast + do +, a - do - to dały jebnięte na odwrót. Ciekawe co jeszcze się spaliło w elektryce tych aut

plastic

2021-10-16, 19:32
Adam_WKLADAM napisał/a:

Doprawdy silne, niezalezne kobiety ktore nie potrzebuja mezczyzny do niczego... mimo ze same nawet wode na herbate potrafia sp***olic.
Ja jestem za i propaguje rownouprawnienie jak tylko moge. Faceci powinni miec do kobiet takie samo podejscie jak do nieznajomego faceta ( i nie mowie tu o pedalach ) czyli zadnego pomagania w pracy czy w czymkolwiek za darmo, zadnego faworyzowania, przy wspolnym wyjsciu kazdy placi za siebie ( bo nawet jak jest 50/50 to ty bierzesz schabowego a one homara ) itd....
babom by sie szybko odechcialo tego calego posranego feminizmu i to szybko, ale niestety stulejarstwo i bialo-rycerstowo jest powszechne i obecna sytuacja damsko-meska szybko sie nie zmieni... no chyba ze zaczela by sie jakas wojna regionalna lub swiatowa



w całej tej propagandzie chodzi właśnie o to, żeby podzielić ludzi na tak podstawowym poziomie, jak kobieta-mężczyzna. dokłądnie to samo z rasami - dopłacanie do czarnej patologii, dawanie im dodatkowych punktów na uczelniach, pozwalanie na parady jednym, zabranianie drugim itp. aby wszyscy się wzajemnie nienawidzili i sobie nie ufali, bo wtedy są podatni na przejmowanie kolejnych dziedzin życia przez aparat państwowy/korporacyjny.
kobiety, mniejszości etniczne, rasowe, seksuale - oni zostali wytypowani jako klucze do wprowadzania aktualnej rewolucji komuinistycznej.

twój zdrowy rozsądek nic tu nie da. jak ktoś napuszcza na ciebie jakiegoś małego szczyla, żeby cie walił kijem po głowie, a ty w pewnym momencie stwierdzisz, że dłużej tego nie zniesiesz i pokażesz małemu, jak wygląda prawdziwy świat i konsekwencję, to skończy się tym, ze mały będzie w szpitalu, ty w więzieniu, a ten kto uknuł całą intrygę już będzie napuszczał na siebie następnych, jednocześnie zadba o twoją rodzinę pod twoją nieobecność - że tak sobie pozwolę na daleko idącą przenośnię.

walka ze ślepym mieczem jest równie bezsensowna, co nieunikniona.


andrzejrobert75

2021-10-16, 19:40
Pingvin napisał/a:

Zamiast + do +, a - do - to dały jebnięte na odwrót. Ciekawe co jeszcze się spaliło w elektryce tych aut



Pewnie sterowniki silnika.

bojleros

2021-10-16, 20:00
I właśnie przez takich debili nie da się porządnych kabli rozruchowych kupić tylko jakieś bezpieczniki.

radek225

2021-10-16, 20:04
Patrząc na to skąd ten film pochodzi doszedłem do wniosku że autor tematu bardzo lubię mieć ku*asa w swojej dupie. Srik srok, tępe k***y, które zniszczyłyby nawet cegłę, niepotrzebne w ogóle wrzaski i spalone kable rozruchowe. Patrząc na ich grubość, nie wiem, czy by resoraka nimi odpaliły. Miłego r*chania w dupę przez kumpli, smacznej spermy i smacznego ch*ja kolegi wziętego z dupy do ust. Toliktoka oglądają dziewczynki w przedziale wiekowym 11-13 lat, gimbaza i pedały w rurkach słuchające Maty.

JaTylkonaChwile

2021-10-16, 20:06
jestem pie**olonym lamusem jesli chodzi o samochody, nie znam sie, potrafie jednak zmienic kolo, wymienic wycieraczki i jakies proste sprawy ogarnac ale... jak k***A JAK NIE WIEM to wchodze na pie**olonego youtuba, patzre co robia inni i madrzejsci, potrze jeszcze dodatkowo na komentarze i staram sie nie sp***olic po calosci. Jak do tej pory zyje...

crackit

2021-10-16, 20:40
A to nie jest ciąg dalszy tych cip co chciały klemami naprawiać niedziałającą klimatyzację? Swoją drogą - parasol podtrzymujący maskę... heh IQ chomika xD

dsads

2021-10-16, 20:52
Mi się wydaje , czy ta maska jest w dodatku podparta parasolem k***a mac japie**ole

saves

2021-10-16, 21:01
Podejrzewam że były to superwtrzymałe przewody o przekroju 2.5mm2 :D

luxpiotr

2021-10-16, 21:13
Gdyby były grubsze to by pewnie akumulatory w kosmos wyj***ło :lol: