18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odpalanie na kable

mariusz3pl • 2020-02-03, 23:17
Można i tak... ;-)




NataliaW

2020-02-03, 23:22
Kciuk masa , wskazujący plus. Logiczne oby tylko palców nie pomylić i odpowiednio podłączyć tu i tu... Z 230v też dziala, potwierdzone info.

~Velture

2020-02-03, 23:26
NataliaW napisał/a:

Kciuk masa , wskazujący plus. Logiczne oby tylko palców nie pomylić i odpowiednio podłączyć tu i tu... Z 230v też dziala, potwierdzone info.



Przy 230 lepiej zwilżyć palce aby nie było za dużych strat na przesyle.

wilkoala

2020-02-03, 23:28
NataliaW napisał/a:

Kciuk masa , wskazujący plus. Logiczne oby tylko palców nie pomylić i odpowiednio podłączyć tu i tu... Z 230v też dziala, potwierdzone info.



Coś mi się zdaję że płeć w twoim profilu mija się z prawdą.
Znam kobiety które wiedzą jak odróżnić + i - w akumulatorze, a nawet potrafią odpalić samochód z kabli, ale żadnej którą mógłbym nawet posądzić o rozumienie pojęcia masy.
Kłamiesz, kłamiesz ch*ju.

NataliaW

2020-02-03, 23:32
wilkoala napisał/a:

Coś mi się zdaję że płeć w twoim profilu mija się z prawdą.
Znam kobiety które wiedzą jak odróżnić + i - w akumulatorze, a nawet potrafią odpalić samochód z kabli, ale żadnej którą mógłbym nawet posądzić o rozumienie pojęcia masy.
Kłamiesz, kłamiesz ch*ju.



Płeć to pojęcie płynne, jak to pisałam to byłam mężczyzną
Teraz jako kobieta rozumiem tylko, że sa plusy dodatnie i plusy ujemne, jak to Wałęsa tlumaczyl

SPIERDOLIX

2020-02-03, 23:40
~Velturek napisał/a:

Przy 230 lepiej zwilżyć palce aby nie było za dużych strat na przesyle.



Już jej zbok sugeruje żeby w pieroga se wkładała palce, no ładnie

wilkoala

2020-02-04, 00:07
NataliaW napisał/a:

Teraz jako kobieta rozumiem tylko, że sa plusy dodatnie i plusy ujemne, jak to Wałęsa tlumaczyl



A teraz ja rozumiem że to jakiś zawoalowany eufemizm określający kobietę z ku*asem.

Driver19cm

2020-02-04, 07:43
Ciekawe co się w tym czasie dzieje z ku*asem ? ? ? :roll:

darayavahus

2020-02-04, 07:59
wilkoala napisał/a:

Coś mi się zdaję że płeć w twoim profilu mija się z prawdą.
Znam kobiety które wiedzą jak odróżnić + i - w akumulatorze, a nawet potrafią odpalić samochód z kabli, ale żadnej którą mógłbym nawet posądzić o rozumienie pojęcia masy.
Kłamiesz, kłamiesz ch*ju.



Ale Amerykę żeś odkrył

Biancaaaa

2020-02-04, 08:49
wilkoala napisał/a:

Coś mi się zdaję że płeć w twoim profilu mija się z prawdą.
Znam kobiety które wiedzą jak odróżnić + i - w akumulatorze, a nawet potrafią odpalić samochód z kabli, ale żadnej którą mógłbym nawet posądzić o rozumienie pojęcia masy.
Kłamiesz, kłamiesz ch*ju.



ale ty ostatni raz do czynienia miałes z kobietą 5 stycznia 1988 roku. :*

wojtas09999

2020-02-04, 08:51
Szanse na to zeby przewodzic prad to jedyne 1 750 000 000


watashiwawieprz

2020-02-04, 08:52
Się nie znam, z fizyki noga jestem, ale zabawnie byłoby razić ludzi tak jak on maskę tej Mazdy.

nano50

2020-02-04, 08:54
wilkoala napisał/a:

Coś mi się zdaję że płeć w twoim profilu mija się z prawdą.
Znam kobiety które wiedzą jak odróżnić + i - w akumulatorze, a nawet potrafią odpalić samochód z kabli, ale żadnej którą mógłbym nawet posądzić o rozumienie pojęcia masy.
Kłamiesz, kłamiesz ch*ju.



Pięknie zniszczyłeś system.

Biancaaaa napisał/a:

ale ty ostatni raz do czynienia miałes z kobietą 5 stycznia 1988 roku. :*



ch*ja prawda, NataliaW to facet. Na może 200 kobiet, które poznałem, żadna, ale to żadna by tego tak nie opisała.

wilkoala

2020-02-04, 09:18
Biancaaaa napisał/a:

ale ty ostatni raz do czynienia miałes z kobietą 5 stycznia 1988 roku. :*



Ty natomiast na 100% jesteś babą, bo nie rozumiesz o co chodzi ale wiesz że poczułaś się obrażona.

SPIERDOLIX

2020-02-04, 10:46
nano50 napisał/a:

ch*ja prawda, NataliaW to facet. Na może 200 kobiet, które poznałem, żadna, ale to żadna by tego tak nie opisała.


Widocznie źle szukałeś marnując czas na 200 nie tych lasek

W zawodówce u mnie w klasie elektromechanicznej była dziewczyna i wiedziała więcej niż 3/4 pajaców która wolała sie patrzeć na jej dupe i cycki :D
Kobiety mają różne sposoby destrukcyjne płeć przeciwną, no tak tak, bo gdyby nie ona to może chociaż jeden by zdał egzamin końcowy XDD

Ja należałem do ten 1/4, zaliczyłem egzaminy a co najlepsze później ją :D