18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Odnawialne źródła energii

76magg • 2020-11-04, 10:27
Do ś.p. Lecha Kaczyńskiego podłączono dynamo. Niestety jak na razie przewraca się zbyt wolno i osiąga raptem 20 kW.
Ale Jarosław pracuje jak może i w planach jest 2500 MW do 2021 roku.

Budrys2000

2020-11-04, 13:20
Juzwa napisał/a:

Nie na ulicach Detroit, tylko Chicago, nie będą rozdawać tylko wypłacać, nie telewizory tylko kopniaki w głowę i nie darmowe, bo przy okazji zabiorą portfel.



Radio Wolna Ameryka

kr...........81

2020-11-04, 14:20
Pewnie mu najgorszej ofierze lusu i prezydentowi kawałek łopatki z silnika odrzutowca w dupie został stąd te obroty że k***a matka tych zjebow bliźniaków na wieść o ciąży nie wyskrobala pewnie się teraz suka w grobie przewraca na samą myśl

andrzejrobert75

2020-11-04, 14:47
Vii napisał/a:

Co?
W jakim ty narzeczu piszesz?
Kolejny "patriota", który skończył edukację i naukę języka polskiego w drugiej klasie podstawówki?



Zdalnie się uczy.

R41NM4N

2020-11-04, 15:18
Fejk. Linie przesyłowe nie wydolą.

głest

2020-11-04, 15:41
krisman1981 napisał/a:

Pewnie mu najgorszej ofierze lusu i prezydentowi kawałek łopatki z silnika odrzutowca w dupie został stąd te obroty że k***a matka tych zjebow bliźniaków na wieść o ciąży nie wyskrobala pewnie się teraz suka w grobie przewraca na samą myśl




Drodzy Admini... Regulamin serwisu, rozdz. IV, pkt 4.5 i 4.6... :kawa:


Ja mam świadomość, że to sadol... dlatego nagrodziłem wybitne poczucie humoru @76magg'a kuflem złocistego płynu, ale powyższy wpis (jak i kilka innych do których się dokopałem) użytkownika @krisman1981 mógłby wskazywać na wybitne lewackie niedoj***nie umysłowe... lub permanentne zatrucie środkami chemicznymi (i bynajmniej nie chodzi tu o wszechobecny smog)... co częściowo mogłoby tłumaczyć sączącą się z wpisów nienawiść i niski poziom kultury prezentowany w komentarzach... :szczerbaty:

Choć... pewnie się mylę...wszak jestem tylko zwykłym użytkownikiem sadola... :trollencjusz: