18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odłóż nóż...

~DMT • 2021-06-04, 11:31
No i nie posłuchał...


Znawca_Cipek

2021-06-04, 11:41
Ja pie**olę...Co tak długo? To powinno trwać sekundę. Chory świat!

dadar123

2021-06-04, 12:28
I to jest kulturka - w nogi, a nie od razu zaj***ć, jak w Hameryce

baronturbina

2021-06-04, 12:44
dadar123 napisał/a:

I to jest kulturka - w nogi, a nie od razu zaj***ć, jak w Hameryce


Jesteś niepoważny jak ja pie**ole. Zasada jest taka, że jak wyciągasz to musisz być gotowy użyć. Jak nie zajebiesz to odszkodowanie do końca życia będziesz płacił. Przełącz kanał publiczna bo może „Akademia Policyjna” będzie „lecieć”.

Baldzi

2021-06-04, 13:35
Sk***ysyn naćpany aż miło, padł dopiero po 9 strzale

dadar123

2021-06-04, 14:14
baronturbina napisał/a:

Jesteś niepoważny jak ja pie**ole. Zasada jest taka, że jak wyciągasz to musisz być gotowy użyć. Jak nie zajebiesz to odszkodowanie do końca życia będziesz płacił. Przełącz kanał publiczna bo może „Akademia Policyjna” będzie „lecieć”.



Odszkodowanie za to, że nie zaj***ł gościa? Akademię policyjną oglądałem, gdy jeszcze nawet z jajka na jajko nie przeskakiwałeś

baronturbina

2021-06-04, 14:21
dadar123 napisał/a:

Odszkodowanie za to, że nie zaj***ł gościa? Akademię policyjną oglądałem, gdy jeszcze nawet z jajka na jajko nie przeskakiwałeś


Dziecko jak dojebiesz komuś w kolano i gość ugra trwały uszczerbek na zdrowiu (prościej dla ciebie- zostanie kaleką) to w naszym kraju i w wielu innych wygra od ciebie raty odszkodowania do końca życia. Tak że z kolegami sobie po jajkach skaczcie i przestań już pisać.

croyna

2021-06-04, 14:32
w Polsce prokurator już by ostrzył ołówek do pisania oskarżenia

Igorek95

2021-06-04, 14:53
Ja się tak zastanawiam, jak zawsze w powietrze sobie strzelają, przecież ten nabój gdzieś spada, może komuś wybić okno dachowe, rozwalić dach w aucie, a z mega pechem ktoś mógłby tym dostać w łeb :D Kto wtedy jest winny?

regal

2021-06-04, 15:15
Igorek95 napisał/a:

Ja się tak zastanawiam, jak zawsze w powietrze sobie strzelają, przecież ten nabój gdzieś spada, może komuś wybić okno dachowe, rozwalić dach w aucie, a z mega pechem ktoś mógłby tym dostać w łeb Kto wtedy jest winny?



To jest mało prawdopodobne, okna raczej nie rozwali, auto najwyżej porysuje a łba nie przebije, najwyżej nabije sporego guza

Znawca_Cipek

2021-06-04, 15:19
Igorek95 napisał/a:

Ja się tak zastanawiam, jak zawsze w powietrze sobie strzelają, przecież ten nabój gdzieś spada, może komuś wybić okno dachowe, rozwalić dach w aucie, a z mega pechem ktoś mógłby tym dostać w łeb Kto wtedy jest winny?



Strzelanie w powietrze z broni automatycznej to dość powszechna praktyka w wielu krajach świata. W ten sposób ze zdobycia kolejnej części Trypolisu cieszyli się też ostatnio libijscy powstańcy.

Eksperci zwracają jednak uwagę, że to dość niebezpieczne zajęcie, które regularnie powoduje śmierć przypadkowych osób. - Te kule przebywają długą drogę od momentu wystrzelenia - wyjaśnia specjalista od balistyki, David Dyson. - I nie wiadomo, gdzie wylądują. Zawsze jest prawdopodobieństwo, że przypadkowo kogoś zabiją lub ranią - dodaje.

Może przebić ludzką czaszkę

Przykładowo, trzy osoby zginęły w czasie świętowania Nowego Roku 2011 na Filipinach po tym, jak ktoś wypalił z pistoletu w powietrze. W 2010 roku turecki pan młody zabił trójkę swoich krewnych na własnym weselu, po tym jak wystrzelił kilka razy z kałasznikowa. W tym samym roku król Jordanii Abdullah II zakazał strzelania w powietrze, gdy dwie osoby zginęły, a 13 zostało rannych w jednym z takich incydentów. Rząd Macedonii także przeprowadził kampanię "Kule to nie pocztówki. Świętujcie bez broni". W 2005 roku serbskie władze ostrzegły swoich obywateli, że strzelanie w związku z obchodami Nowego Roku też musi się skończyć.

Ofiary kul wystrzelonych w powietrze nie ograniczają się tylko do Bałkanów, Azji i Bliskiego Wschodu. W samym tylko Los Angeles w latach 1985-1992 w ten sposób zginęło 38 osób.

Jak wynika z badań, wystrzelona z karabinu kula może przy spadaniu osiągnąć prędkość nawet 90 m/s (ponad 320 km/h), co wystarczy, by przebić ludzką czaszkę.
Noah Inman grał z przyjaciółmi w koszykówkę, gdy nagle padł na ziemię, jakby go raził piorun. Świadkowie myśleli, że chłopak zemdlał i szybko wezwali pogotowie. W szpitalu okazało się, że 13-latka trafiła kula, wystrzelona przez kogoś w powietrze.
Sprawców śmierci Noaha nie udało się schwytać. Funkcjonariusze nie są w stanie ocenić, skąd została wystrzela kula. Wielu mieszkańców tej okolicy ma broń.

– Nie wiem, co sobie myślą ludzie, którzy strzelają z broni w powietrze? Że kula znika jak kamfora? – burmistrz Tom McDermott w wywiadzie dla „Chicago Tribune” nie krył irytacji. Dodał, że śmierć nastolatka była strasznym zbiegiem okoliczności. – To tak bezsensowne, jakby uderzył piorun. To wstrząsająca tragedia – podkreślił.

Czyli w skrócie, nie odpowiada nikt.

regal

2021-06-04, 15:57
@up

nie no, nie wierzę, że taka mała spadająca kuleczka i to jeszcze z pistoletu(9mm)może przebić ludzką czaszkę... :shock:

cavern69

2021-06-04, 16:24
regal napisał/a:

anał publiczna bo może „Akademia Policyjna” będzie „lecieć”.



Mało prawdopodobne nie znaczy nie możliwe. To kwestia szczęścia / lub pecha :)

korowiow777

2021-06-04, 16:29
baronturbina napisał/a:

Dziecko jak dojebiesz komuś w kolano i gość ugra trwały uszczerbek na zdrowiu (prościej dla ciebie- zostanie kaleką) to w naszym kraju i w wielu innych wygra od ciebie raty odszkodowania do końca życia. Tak że z kolegami sobie po jajkach skaczcie i przestań już pisać.



Czy Ty właśnie napisałeś, że jeśli atakujesz kogoś z nożem ten ktoś postrzeli cię w kolano to ma prawo domagać się odszkodowania? :) :) :) Jesteś ASEM. Niestety nie mającym zielonego pojęcia jak działa prawo.