18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odbudowa Notre Dame

~Beny • 2019-04-17, 18:13
Cytat:

Pożar katedry Notre Dame to ogromna tragedia, o której mówi cały świat. Większość katedry jest do remontu i jak już teraz wiadomo, wszystko zostanie naprawione, jednak będzie na to potrzeba dużo czasu. Koncernów, które chętnie przeznaczą pieniądze nie brakuje, jednak przy odwzorowaniu wielu elementów, ma pomóc firma Ubisoft, a dokładniej twórcy gry 'Assassin’s Creed: Unity'.

Środki na odbudowę świątyni płyną z całego świata, ale najciekawsze w całej sytuacji jest to, że przy odbudowie ma pomóc seria gier 'Assasin's Creed'! Akcja gry 'Assassin’s Creed: Unity' rozgrywa się w Paryżu w 1789 roku, a najdrobniejsze szczegóły kultowej budowli zostały w niej idealnie odwzorowane.

Wszystko dzięki temu, że podczas tworzenia gry używano zaawansowanego mapowania, a na dodatek, twórcy grafiki spędzili około dwóch lat we wnętrzu katedry. Twórcy podkreślają, że ich wersja katedry jest odwzorowaniem z dokładnością aż co do jednej cegły





Można? Można! :ciasteczkowy:

Źródło

kapadocja

2019-04-18, 16:10
Dżizas_kurde napisał/a:

Jebie mnie to...
Niech k***a spłoną wszystkie k***a relikty średniowiecza...
palenia ludzi na stosie za to żę byli mądrzejsi od reszty motłochu...
Niech się k***a to zawali w p*zdu.



Ale pie**olisz, aż uszy więdną. Nawet nie chce mi się pisać, dlaczego nie masz racji, ale zrobię to, żeby nie było, że przypie**alam się bez sensu.
1. nie relikty, tylko zabytki, ignorancie
2. palenie na stosie to kara świecka.
2a. nie za bycie mądrzejszym, tylko za popełnione przestępstwa
2b. nawet nie próbuj przywoływać Galileo, bo on nie spłonął na stosie
2c to Kościół w tamtym czasie był pieniądzodawcą na naukę
2c1 Kopernik był duchownym, jeśli już chciałbyś się doj***ć
2d to w średniowieczu ludzie stworzyli pierwsze uniwersytety

dalej już mi się nie chce... Doucz się, potem odzywaj.

serenity

2019-04-18, 22:04
kapadocja napisał/a:

Ale pie**olisz, aż uszy więdną. Nawet nie chce mi się pisać, dlaczego nie masz racji, ale zrobię to, żeby nie było, że przypie**alam się bez sensu.
1. nie relikty, tylko zabytki, ignorancie
2. palenie na stosie to kara świecka.
2a. nie za bycie mądrzejszym, tylko za popełnione przestępstwa
2b. nawet nie próbuj przywoływać Galileo, bo on nie spłonął na stosie
2c to Kościół w tamtym czasie był pieniądzodawcą na naukę
2c1 Kopernik był duchownym, jeśli już chciałbyś się doj***ć
2d to w średniowieczu ludzie stworzyli pierwsze uniwersytety
dalej już mi się nie chce... Doucz się, potem odzywaj.



Księdzu daj se spokój! Dlaczego był pieniądzodawcą? Bo k***a zbierał podatki! Popełnienie przestępstwa to naruszenie prawa, które tworzone było przez ...... kościół i na podstawie jego "nauk"! Uniwersytety tworzyli żeby kształcić alchemików, bo trzeba było więcej złota dla ubogiego kościoła! I ostatni dowód na twoją niewiedzę: Kopernik był kobietą i w tamtych czasach nie mógł być duchownym!
j***ć kościół! Mają tyle kasy, że mogliby każdemu dać nowe lepsze życie, ale nie! Qrwa niech się biedaki modlą o ocalenie katedry, matka boska niech qrwa ocali katedrę, niech bóg ocali katedrę! To się qrwa pytam dlaczego się zapaliła? Gdzie była ta matusia, ten bóg, że nie zapobiegli pożarowi? I wiecie co po namyśle stwierdzam - pilnowali kto się masturbuje żeby go do nieba nie wpuścić! I te qrwa modły na żywo! No qrwa litości!

A teraz z drugiej strony. Skoro w trzy doby można dobrowolnie, od w sumie kilku(nastów) milionerów/miliarderów zebrać prawie miliard € na odbudowę tego gniota to co qrwa stoi na przeszkodzie żeby ci j***ni ciułacze ludzkiej głupoty zrzucali się na badania nad lekiem na raka, na użyźnienie gleby w j***nej afryce, na tych qrwa doktorów i inżynierów żeby siedzieli w swoich lepiankach z gówna na miejscu zamiast gwałcić i mordować nie tylko nasze kobiety? Wiem , że doszli do majątku swoim pomysłem i pracowitością z pewną dozą sprytu i cwaniactwa, wiem! Tylko niech mi ktoś w prosty sposób wyjaśni: po co komu na koncie więcej niż 1mld $? Taki ktoś nawet gdyby tylko chciał wyrzucać 1$ non sto przez okno to oprócz tego, że ma wszystko to nie zdąży tego wyrzucić!

Chory i głupi świat! Na własne życzenie!
Lejcie gorącą smołę, śmiało!

Wiewór

2019-04-19, 11:07
Kościół katolicki odbierający darowizny na odbudowę Notre Dame.


poligon6

2019-04-19, 11:24
serenity napisał/a:

Uniwersytety tworzyli żeby kształcić alchemików, bo trzeba było więcej złota dla ubogiego kościoła!



O ja pie**ole tego jeszcze w gimbo-ateistycznym cyrku nie grali. Przynosisz wstyd nawet tym prymitywnym feminazistkom i oczadziałym lewakom. Powiedz że to ponury żart i robisz sobie jaja.

Wiewór

2019-04-19, 12:10
kapadocja napisał/a:

2. palenie na stosie to kara świecka.


Hahahaha


kapadocja napisał/a:

2a. nie za bycie mądrzejszym, tylko za popełnione przestępstwa


Hahahahahahahah


kapadocja napisał/a:

2c to Kościół w tamtym czasie był pieniądzodawcą na naukę


Teraz to doj***łeś. Chyba zrobiłem w majtach kleksa ze śmiechu.

poligon6

2019-04-19, 17:07
Abraxus napisał/a:

apadocja napisał/a:
2c to Kościół w tamtym czasie był pieniądzodawcą na naukę

Teraz to doj***łeś. Chyba zrobiłem w majtach kleksa ze śmiechu.
______________

Każdy myślący człowiek jest ateistą.



Kto sponsorował uniwersytety? Kto na nich nauczał? Umiejetność czytania i pisania była zarezerwowana dla klechów, takie były realia historyczne. Nie musisz się popisywać ignorancją, jak zwykle.

kapadocja

2019-04-21, 00:28
Uwielbiam, jak ludzie kłócą się z faktami -.-