18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Od tego walenia się w dupę palikotowców totalnie pojebało.

korinogaro • 2013-04-18, 21:24
No więc drodzy panowie i panie, posłowie Palikota wykazali się kolejnym genialnym przejawem braku mózgu. Otóż nie powinno się mówić o Jezusie w szkołach i o tym jak rozmnożył chleb i ryby bo to przykład nieopodatkowanego przychodu. Zamiana wody w wino to nieuprawniona produkcja dużej ilości alkoholu nie na swój użytek. W oczywisty sposób według posłów Jezus wyraźnie złamał ustawę o wychowaniu w trzeźwości. <sarkazm on> W pełni się z posłami zgadzam, w końcu to był syn Boży więc powinien wiedzieć że grupka zj***nych sk***ysynów z nad Wisły wymyśli taką wydmuszkę, ustawę o wychowaniu w trzeźwości <sarkazm off>.
Jestem niewierzący, często żartuję z fanatyków religijnych wszystkich religii no ale to już jest k***a gruba przesada. Jak by mi powiedzieli to w twarz to bym ich zatłukł z rozpaczy tym co miałbym pod ręką, bo takiego debila to nie wyprowadzisz już na ludzi.


Źródło:
http://www.wprost.pl/ar/396155/Poslowie-cuda-Jezusa-Promocja-nielegalnego-wytwarzania-alkoholu/

Re...........ms

2013-04-18, 21:30
czego ty się dziwisz, 90% ludzi z Wiejskiej nadaje się na odstrzał.

Hangman108

2013-04-18, 23:45
Robią sobie jaja z kotolicyzmu, a ty się spinasz, jakby ci napluli na głowę. Nie popieram takich żartów, bo w końcu biorą za swoją pracę w parlamencie grubą kasę, ale lepsze już to niż komisja do walki z ateizacją Polski autorstwa PiSu.

wiesiors4

2013-04-19, 00:08
Hangman108 napisał/a:

lepsze już to niż komisja do walki z ateizacją Polski autorstwa PiSu.


Eeee? Lepsze niby w czym? Jedno i drugie siebie warte...

Ork.Fajny

2013-04-19, 07:49
Hangman108 napisał/a:

Robią sobie jaja z kotolicyzmu, a ty się spinasz, jakby ci napluli na głowę. Nie popieram takich żartów, bo w końcu biorą za swoją pracę w parlamencie grubą kasę, ale lepsze już to niż komisja do walki z ateizacją Polski autorstwa PiSu.


Tylko że ta "komisja" nam nic nie robi prócz walki z zakłamywaniem katolickiej historii naszego kraju.
A Palikot między tymi głupimi żartami podtrzymuje socjalistyczne argumenty "nieopodatkowanych dochodów/podarków", które powodują że ludziom bardziej opłaca się wypieprzyć lekko wczorajszy chleb na śmieci niż dać dać go głodnemu a innym nie opłaca się walczyć o podwyżki i lepsze stanowiska bo zapłacą większy podatek i ch*ja będą z tego mieli a nie więcej kasy w portfelu.

Hangman108

2013-04-19, 10:23
@up Z tego, co wiem to akurat Palikot był zawsze za podatkiem liniowym, chociaż już dawno się tym nie interesowałem, a jak wiemy każdy polityk zmienną i kłamliwą k***ą jest.

Ork.Fajny

2013-04-19, 18:00
A co do tego co mowilem ma podatek liniowy...?

Hangman108

2013-04-19, 20:50
@up Pisałeś o nieopłacalnej walce o podwyżkę, która skutkuje wyższym progiem podatkowym.

Ork.Fajny

2013-04-19, 22:55
Ale co to ma do czego? 10% liniowy podatek od 2000zł to nadal więcej niż 10% od 1500zł...
Problemem ogólnie jest procentowość podatku i między innymi o tym mówiłem.