18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Od słowa do słowa

~Angel • 2018-09-23, 12:39
i oczko się panu popsuło


LaChupacabra

2018-09-23, 14:04
Witam,
Wydaje się, że A został czymś sprowokowany i zaatakował tamtego delikwenta B przy drzwiach. Wygląda na to, że B miał w rękach klucze lub kastet gdyż oko A zostało zmasaskrowane krótkimi i słabymi ciosami po krótkiej wymianie.
Na obiad gulasz z wpieprzowiną i ziemniakami. Dziękuję za uwagę.

Argeusz

2018-09-23, 14:58
Sadistic powinien mieć napisane na stronie głównej u góry "homo homini lupus".
Swoją droga typ bez oka do końca chce zgrywac cwaniaka, gość z kamerą mówi mu, że tam jest policja i szpital jest bardzo niedaleko, a poszkodowany "nie nie,nic mi nie jest" :krejzi:

wu...........py

2018-09-23, 16:47
Argeusz napisał/a:

Sadistic powinien mieć napisane na stronie głównej u góry "homo homini lupus".
Swoją droga typ bez oka do końca chce zgrywac cwaniaka, gość z kamerą mówi mu, że tam jest policja i szpital jest bardzo niedaleko, a poszkodowany "nie nie,nic mi nie jest" :krejzi:

e tam pie**olisz, on nawet nie zauwazyl ze cos mu sie stalo

Blantowy

2018-09-23, 21:44
@up
To mu w szpitalu powiedzą.Chyba.

Cyjanek661

2018-09-24, 00:32
LaChupacabra napisał/a:

Witam,
Wydaje się, że A został czymś sprowokowany i zaatakował tamtego delikwenta B przy drzwiach. Wygląda na to, że B miał w rękach klucze lub kastet gdyż oko A zostało zmasaskrowane krótkimi i słabymi ciosami po krótkiej wymianie.
Na obiad gulasz z wpieprzowiną i ziemniakami. Dziękuję za uwagę.

raczej klucz trzymał

SSmołki

2018-09-24, 00:35
I takie filmy mozna ogladac a nie jakieś ch*je albo sranie na twarz..

skin88

2018-09-24, 08:11
A to nie rozj***ny łuk brwiowy poprostu?

MadDave

2018-09-24, 08:46
@op
Pewnie masz rację. Raz dostałem metalową rurką w łuk brwiowy i wyglądało to dosyć podobnie. Strugi krwi i powieki mi się od tego wszystkiego posklejały.
Wydaje mi się że gdyby stracił oko tak by nie cwaniaczył. Chociaż ch*j wie, brak info. W dodatku pewnie adrenalina go trzyma.

ssm

2018-09-25, 22:05
Tylko łuk brwiowy,mocno krwawi ale wcale nie boli.

WOLFSGARD

2018-09-26, 13:56
na drzewo wisielca z murzynem!!!

Wiewór

2018-09-27, 10:53
Moim zdaniem za bardzo łakniecie okrucieństwa więc wmawiacie sobie, że widzicie coś lepszego niż w rzeczywistości, żeby nasycić swoje schorowane łby.
Gościu mu przyj***ł z kufla parę razy w łuk z brwiami. Ewidentnie to widać bo mu brew zajebiście spuchła.
Łuk łatwo pęka i bardzo krwawi. Od razu zalewa krwią całą twarz.