18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Od rzygania boli noga

Kt...........00 • 2012-09-20, 20:29
Polecam przeczytać cały artykuł.
Kwintesencja absurdów w polskich sądach.
(Uprzedzam komentarze: można powiększyć zwykłym kliknięciem na skan artykułu)

BroDzikuzzza

2012-09-20, 21:02
z powszechnym dostepem do broni, mialby postrzelona noge

ashitaka

2012-09-21, 00:46
Nie umiesz utrzymać - nie pij. Sam bym dla symetrii 'rzygaczowi' drugą nóżkę przetrącił.

hejcior

2012-09-21, 13:17
I taka jest prawda. Przyjedzie taki pajac do Krakowa, uwali się wódą i później obrzygany cały rynek. Mordą w wymiociny i może by się nauczył gównojad jeden.

zodiacr

2012-09-21, 14:29
"(Uprzedzam komentarze: można powiększyć zwykłym kliknięciem na skan artykułu)"

dzięki!

Fazer6

2012-09-21, 18:30
dobrze ze nie dupa..

T34v2

2012-09-21, 23:29
I co ma do tego 'powszechny dostęp do broni' ?

Kt...........00

2012-09-22, 00:49
T34v2 napisał/a:

I co ma do tego 'powszechny dostęp do broni' ?



Zdaje mi się że właśnie to co pod koniec artykułu było zasugerowane.
Teraz bez powszechnego dostępu na ulicach jest względnie normalnie, a jak powszechny dostęp będzie zapewniony to będzie od cholery strzelanin bo "ktoś się krzywo spojrzał"

człowiek_zły

2012-09-23, 03:24
Po to płacę akcyzę w sklepie, żeby złodziejskie państwo po mnie sprzątało jak się spawiuję. A dziada bym skatował po zrośnięciu kości.

Brutalne_Bydle

2012-09-23, 12:26
Uważam że każdy powinien mieć broń w domu, aby bronić swojej posiadłości. Natomiast chodzenie po mieście z wiedzą, że większość ludzi ma broń było by rzeczywiście niekomfortowe.

Entheus

2012-09-23, 12:27
W moim królewskim mieście? Sk***olowi się należało.

Pater patriae

2012-09-23, 12:27
Brawo :brawo: , nie sądziłem, że to kiedykolwiek powiem, ale wielkie wyrazy uznania dla polskiej prokuratury :brawo:


człowiek_zły napisał/a:

Po to płacę akcyzę w sklepie, żeby złodziejskie państwo po mnie sprzątało jak się spawiuję. A dziada bym skatował po zrośnięciu kości.



Żal mi Ciebie, gdyby było więcej takich debili jak Ty, nasze ulice wyglądałyby jak w państwie trzeciego świata...

Schabik

2012-09-23, 12:30
pseudointeligenty artykuł o gościu który ma rację domagając się sprawiedliwości, w który wtrącony został nie wiadomo skąd wątek o powszechnym dostępie do broni. już wiem jakich gazet nie czytać w przyszłości

Ingles

2012-09-23, 12:35
Koleś (kulawiec) jest pie**olnięty. Zachował się jak wieprz, sp***alał przed jakimś dziadkiem, później dziadek mu porządnie dopie**olił a koleś teraz z tego robi aferę na cały kraj. Ja bym się na jego miejscu ze wstydu spalił, zamknął w piwnicy i nie wychodził przez rok. Przecież k***a znajomi by mi żyć nie dali, że mi jakiś dziadek nogę połamał. k***a to chyba Najman był. Ja pie**olę.

Butter

2012-09-23, 12:38
hehe w takim razie w oparciu o art.145 kodeksu wykroczeń każdemu kto w mojej obecności wyjebie choćby papierek, albo zapali papierosa w miejscu publicznym dokonam na nim "zatrzymania obywatelskiego" (wpie**ol) i zadzwonię po policje. Kocham to państwo prawa i sprawiedliwości!


BTW do paru osób powyżej, jak załapiecie złamanie śródstopia to zrozumiecie tego studenciaka :P (czego oczywiście wam nie życzę)