18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Od czego ma się przyjaciół

Ebumsech • 2018-04-10, 22:03
Na nich zawsze można liczyć :kop:

tarcer123

2018-04-10, 22:32
Ładna, kształtna dupka. W gruszkę chyba. Nie ma się czego wstydzić.

1Jurko

2018-04-10, 23:03
Z drugiej strony to z taką przyjaciółką laska nie potrzebuje wrogów

Dzisiaj

2018-04-11, 00:12
k***a jaka gimbaza :homer: ja pie**ole...

czekam az jakis stulejarz zacznie wrzucac "smieszne" pranki z serii "just for laughs"

tak na marginesie czekam az sie pojawi "temat zgloszony przez..."

Macias17

2018-04-11, 01:26
Ale na plaży już się pewnie nie wstydzi w strinach opalać.

Zimmerman

2018-04-11, 08:24
Czy jakaś kobieta mogłaby mi łaskawie wytłumaczyć, czemu wstydzicie się być w zwykłych majtkach (nie mówię o jakiś koronkowych gdzie psitkę cała widać), a na basenie/plaży etc. w stringach ganiacie i jest wszystko okej. Ta sytuacja akurat jest w sklepie to jeszcze da się zrozumieć, chociaż z plaży w strinach lecicie do sklepu ale ch*j z tym.

spinaczel

2018-04-11, 09:24
są takie dwie przyjaciółeczki na siłowni, gdzie chodzę, jedna ma tak zajebiście wyrobioną dupę, k***a musze pokazać tej jednej ten filmik

Putinov

2018-04-11, 16:04
Tu nie chodzi o ładną, brzydką. Tu chodzi o intymność którą się albo posiada ( jak tu na tym filmie ) albo nie posiada i lata z sznurkiem w dupie na oczach wszystkich. Pewnie każdy z was chciałby żeby wasza dziewczyna ( o czym ja mówię :wali: ) latała w stringach na ulicy, w sklepie, po bułki do sklepu czy właśnie na plaży ? eh

himen85

2018-04-11, 19:19
moja była to specjalnie pokazywała że ma stringi to kucła to się pochyliła czy po coś sięgała dupę to miała nawet lepszą niż ta :) taką typową tylko do rżnięcia ,.

HPn1

2018-04-11, 19:19
To jest filmik z yt, zlinkuje ktoś?

himen85

2018-04-11, 19:20
stringi noszą dz**ki bez urazy :)

krasnal_hałabała

2018-04-11, 20:30
Zimmerman napisał/a:

Czy jakaś kobieta mogłaby mi łaskawie wytłumaczyć, czemu wstydzicie się być w zwykłych majtkach (nie mówię o jakiś koronkowych gdzie psitkę cała widać), a na basenie/plaży etc. w stringach ganiacie i jest wszystko okej. Ta sytuacja akurat jest w sklepie to jeszcze da się zrozumieć, chociaż z plaży w strinach lecicie do sklepu ale ch*j z tym.



Nie jestem kobietą ale pewnie dlatego że kobiety mają inną logikę... nielogiczną...

ellsworth

2018-04-11, 21:23
Zimmerman napisał/a:

Czy jakaś kobieta mogłaby mi łaskawie wytłumaczyć, czemu wstydzicie się być w zwykłych majtkach (nie mówię o jakiś koronkowych gdzie psitkę cała widać), a na basenie/plaży etc. w stringach ganiacie i jest wszystko okej. Ta sytuacja akurat jest w sklepie to jeszcze da się zrozumieć, chociaż z plaży w strinach lecicie do sklepu ale ch*j z tym.


Na wszystko jest odpowiednie miejsce i akurat sklep nie jest takim gdzie ktokolwiek powinien ganiać w majtkach. W saunie siedzi się nago, czy tak samo będziesz siedział w kościelnej ławie?