18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oczyszczanie ulic

C0C0JUMBO • 2020-04-09, 11:39
Nie wiem czy te zabiegi są skuteczne




Natomiast INDIE przodują

RazoR2011

2020-04-09, 20:12
W Krakowie też tak jeżdżą :D

Werewolv

2020-04-09, 20:47
przynajmniej cos robia a nie nic nie ma sidziec na p*zdach i czekac na koniec swiata

surojak

2020-04-09, 21:08
To dopiero teraz na jesień będzie nowy wirus. Jakbyście wiedzieli coś na temat biologii to wiedzcie, że jeśli jest stosowana taka sterylizacja to tylko i wyłącznie zaproszenie dla nowych i groźnych wirusów. Będą miały czyste podłoże do tego aby się na takiej powierzchni bardzo dobrze zaklimatryzować. Razem z tą "czysta" lecą też te dobre bakterie, które niezbędne sa nam do życia. Mówie wam, że żołądek nie trawi pokarmu, jelite też nie trawią pokarmu. Bakterie i wirusy i grzyby, które mamy w sobie są za to odpowiedzialne i dopiero jak zrobią "kupkę" to my te kupki wchłaniamy do odpowiedniego funkcjonowania, które mają w sobie niezbędne witamini i minerały. Mamy teraz wojnę WW3

WIEWIORa

2020-04-09, 22:54
chej, tak omijając tą durną aktualną politykę, ma ktoś nazwę kawałka w tle ?

polakwrocek

2020-04-10, 01:40
To jakaś szeroko zakrojona akcja mycia szaletów ?

KlangExtase

2020-04-10, 02:18
Wirusy wirusami, ale beat zajebisty wybijała. Aż od razu chce się potańczyć.

ManiacGregor

2020-04-10, 02:57
Ja się tylko zastanawiam, po co oni to robią? Niby to gówno po czterech godzinach bez kontaktu z żywym organizmem, umiera.

rok333

2020-04-10, 03:32
surojak napisał/a:

To dopiero teraz na jesień będzie nowy wirus. Jakbyście wiedzieli coś na temat biologii to wiedzcie, że jeśli jest stosowana taka sterylizacja to tylko i wyłącznie zaproszenie dla nowych i groźnych wirusów. Będą miały czyste podłoże do tego aby się na takiej powierzchni bardzo dobrze zaklimatryzować. Razem z tą "czysta" lecą też te dobre bakterie, które niezbędne sa nam do życia. Mówie wam, że żołądek nie trawi pokarmu, jelite też nie trawią pokarmu. Bakterie i wirusy i grzyby, które mamy w sobie są za to odpowiedzialne i dopiero jak zrobią "kupkę" to my te kupki wchłaniamy do odpowiedniego funkcjonowania, które mają w sobie niezbędne witamini i minerały. Mamy teraz wojnę WW3



Jeśli wierzysz w co piszesz to aż mnie głowa rozbolała od tego pie**olenia....
Może i bakterie pomagają trawić ale reszte to chyba z dupy wyciągnąłeś i pie**olisz jak jakiś osioł... Od kiedy k***a wirusy sie "aklimatyzują" na różnych powierzchniach jeśli do "życia" potrzebują nosiciela i jego komórek do replikacji... Kolejne co mają bakterie z układu pokarmowego do tych które żyją na ziemi drodze czy innym ch*jowym miejscu? Do powstania nowych wirusów potrzebujesz albo ingerencji człowieka i celowego ich zrobienia albo mutacji w żywych organizmach a nie wyczyszczonych ulic...
Kto tu k***a o biologii nic nie wie...

Iquito

2020-04-10, 22:02
I tak zaraz ktoś tam nasra i napluje.