18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Oczekiwany zlot tatusiów...

Halman • 2020-08-17, 08:45

facet nie ma szacunku do pieniądza...

Essent

2020-08-17, 17:50
Tak dzieciakom się robi, One to lubią.Widać, że komentują gimbusy :homer:

debolek

2020-08-17, 20:54
Katarzyna Waśniewska lubi to!

Rozjebie

2020-08-17, 23:23
Juzwa napisał/a:

Gdyby ktoś przy mnie tak zrobił dziecku, to to dziecko by zostało półsierotą.



A niby czemu, robi mu krzywdę? Nie widzę, żeby płakał. Nie żebym to pochwalał, zawsze gościowi dzieciak może wypaść z rąk, ale ogólnie, przez dziesiątki tysięcy lat rodzice często musieli w pospiechu łapać swoje dzieci za kończyny i sp***alać przed dzikimi zwierzętami/ armiami, wiec dzieci są przystosowane do takich tematów. Dopiero od jakichś 50 lat ludzie obchodzą się z niemowlakami jak z jajkiem

Pralpunkt

2020-08-18, 01:41
Ziomka już zamknęli, matkę dziecka tez

Ale chłop fajnie się broni
Mam własne poglądy na temat traktowania dzieci. Jeśli spojrzymy na małe małpy, są one bardzo zwinnymi stworzeniami. Jesteśmy potomkami małp, więc musimy rozwijać tę aktywność we wczesnym dzieciństwie

Mors_Nigra

2020-08-18, 02:39
Juzwa napisał/a:

No, nie wiadomo co lepsze. Skąd możesz wiedzieć, że ten przygłup w kapelusiku to nie patus? Po zachowaniu raczej wskazuje na kanon patusa. Gdyby ktoś przy mnie tak zrobił dziecku, to to dziecko by zostało półsierotą.



Jesteś łajzą, która, mam nadzieję, skończy tam gdzie takiej łajzy miejsce. W psychiatryku. Trzymam kciuki!

Justynka99

2020-08-18, 04:27
"Para uzyskała pozytywny wynik testu na spożycie narkotyków."

Czyli wszystko jasne. Wstrzyknęli sobie marihuaninę i takie skutki.

LuckyPunch

2020-08-18, 11:43
j***ny cwierc mozg. Aby go ojciec r*chał albo robił tak samo


Albo to i to i do tego kzala ruszać skórę mordo

qmaverickq

2020-08-29, 22:54
"W trakcie potrząsania niezabezpieczona głowa zwisa bezwładnie. Słabe mięśnie szyi nie są jeszcze w stanie prawidłowo pracować. Stawy i kości u dzieci są miękkie, a bardzo gwałtowne potrząsanie może prowadzić do przemieszczenia kręgów lub prowadzić do innych problemów.To, co zrobił mężczyzna na filmie, jest niezrozumiałe. Mógł po prostu złamać jej kark" - powiedziała Vera Pushkarewa, neonatolog.

Reszta przyjebów z dziecmi - "tak się robi, mi ojciec tak robił i normalny wyszedłem"

No chyba k***a NIE