18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ocieplanie wizerunku wojsk USA

Konfedernacja • 2020-01-14, 21:32

Irak albo jakiś Poligon.

Konfedernacja

2020-01-15, 19:25
poligon6 napisał/a:

Dowodem jest nawet samo umundurowanie, ale ską d taki leming moze to wiedzieć.



Po pierwsze,
każde obce wojsko będące dłużej niż 4 tygodnie (pi razy drzwi czas trwania manewrów) na terenie RP jest wrogiem i okupantem.
Bez różnicy czy to USA, USSR, Rosja, NIemcy, Chiny czy z piekła rodem Izrael.
Na terenie Polski może być jedynie Wojsko Polskie. To samo dotyczy służb trzyliterowych.

Po drugie, jak czytam niektóre Twoje wpisy to mam wrażenie, że to Tobie chyba zaraz po porodzie, zamiast szczepionki wstrzyknęli denaturat za ucho...

poligon6

2020-01-15, 19:41
Konfedernacja napisał/a:

Po pierwsze,
każde obce wojsko będące dłużej niż 4 tygodnie (pi razy drzwi czas trwania manewrów) na terenie RP jest wrogiem i okupantem.
Bez różnicy czy to USA, USSR, Rosja, NIemcy, Chiny czy z piekła rodem Izrael.
Na terenie Polski może być jedynie Wojsko Polskie. To samo dotyczy służb trzyliterowych.

Po drugie, jak czytam niektóre Twoje wpisy to mam wrażenie, że to Tobie chyba zaraz po porodzie, zamiast szczepionki wstrzyknęli denaturat za ucho...



Gdzie te rewelacje wyczytałes ruska onuco. Jankesi od dawana stacjonuja dłużej i robia to jako sojusznik nATO. Ja wiem że ruskie onuce chca by Polska wystapiła z NATO, albo zeby nie było tu wojsk NATO, bo to przeszkadza Putlerowi. Te poszczekiwanie pseudop[atryjotyczne za ruskie ruble czy z czystej glupoty nie robi na mnie wrażenia.

Marcin929292

2020-01-15, 20:40
Żebyście k***y się wyruszyły k***y

qwerq221

2020-01-15, 20:44
pie**olone zero chciał się popisać przed murzynem takie k***a sp***oleńce umysłowe są najgorsze

skywalker75

2020-01-15, 20:44
up Pamiętam jak w liceum , 30 lat temu Korwin był naszym ulubieńcem. Na szczęście z tego się dosyć szybko wyrasta. Czego i wam dzieciaki z konfederacji życzę. Tym bardziej, że teraz ten pajac błyszczy w SSowieckiej tv.. Taki pożyteczny idiota, jak mawiał Lenin

poligon6

2020-01-15, 21:39
skywalker75 napisał/a:

up Pamiętam jak w liceum , 30 lat temu Korwin był naszym ulubieńcem. Na szczęście z tego się dosyć szybko wyrasta. Czego i wam dzieciaki z konfederacji życzę. Tym bardziej, że teraz ten pajac błyszczy w SSowieckiej tv.. Taki pożyteczny idiota, jak mawiał Lenin



Poglądy gospodarcze to jedno bo tu za wiele nie mam do krytyki, ale jest zwykłym politycznym gównojedem oderwanym or realiów.

bodzio667

2020-01-15, 22:18
Zoofile i pedofile płaczą.

Szparas

2020-01-16, 01:15
Uwagi, panowie od robienia laski PiSowi już się zlecieli, już teraz wiem czemu Kaczyński dalej bez żony, poligon6 i skywalker75 mu wystarczają

St...........on

2020-01-18, 12:26
poligon6 napisał/a:

Gdzie te rewelacje wyczytałes ruska onuco. Jankesi od dawana stacjonuja dłużej i robia to jako sojusznik nATO. Ja wiem że ruskie onuce chca by Polska wystapiła z NATO, albo zeby nie było tu wojsk NATO, bo to przeszkadza Putlerowi. Te poszczekiwanie pseudop[atryjotyczne za ruskie ruble czy z czystej glupoty nie robi na mnie wrażenia.



Hhahaaahhaa już wiem kto tak strzela "ruskimi onucami" na komentarzach pod artykułami w interii,