18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ocieplanie wizerunku wojsk USA

Konfedernacja • 2020-01-14, 21:32

Irak albo jakiś Poligon.

Tr...........ty

2020-01-15, 00:12
poligon6 napisał/a:

Swoją droga nie dziwne że tego fejka wkleja ktoś kto ma logo ruskiej V kolumny w Polsce.



Ja pie**olę, tak nisko Ruskich oceniać? Ich stać na lepszą akcję, na miarę PiS.

Kircholm

2020-01-15, 00:52
MaciejLubicz napisał/a:

""Swoją droga nie dziwne że tego fejka wkleja ktoś kto ma logo ruskiej V kolumny w Polsce"'
ja pie**ole xd



Leming USraelski jesteś
Putin pyta Benjamina Netanjahu: "Benek, jak ty to robisz, ze Polacy tak was słuchają?. To proste, tych którzy nas nie słuchają nazywamy twoimi agentami"

MaciejLubicz

2020-01-15, 01:17
no ale ja jestem ruskim agentem i w czym problem ?



up

silas78

2020-01-15, 02:53
David Mortari

daje rady?

St...........on

2020-01-15, 04:15
poligon6 napisał/a:

Ale nim pie**olnał. Po wsi chodził kiedys koleś zwany Jasio Drążek i też rozprawial się z niechcianymi nadliczbowymi szczeniakami. Tylko zazwyczaj ciskał nimi o sciane chlewu, robił to na tyle skutecznie, że nigdy nie miał powtórek. Nazywano go Drążek bo z dorosłym radził sobie za pomoca drąga.
Tylko po co te ruskie ciskają szczeniakiem podszywając się pod jankesów.? Tego nie rozumiem? Zawsze byli kiepscy w prowokacjach.
Swoją droga nie dziwne że tego fejka wkleja ktoś kto ma logo ruskiej V kolumny w Polsce.



To ja ci powiem autentyk : jak mieszkałem jeszcze w PL, w parku w mieście gdzie mieszkałem spotkałem żula, który przed chwilą naj***ny pozbawił szczeniaka zycia za pomocą siekiery , bo jego sąsiadka dała mu 20 złotych żeby zaniósł psiaka do schroniska, a on kupił sobie ćwiartkę i jebnął psiaka w łeb siekierą, psiak konał w konwulsjach. Długo nie mysląc tak żulowi wyj***łem w gluta że padł jak przecinak i zaczął charczeć. Poszedłem do domu (mieszkałem nie daleko) przebrałem się w inne ciuchy (a że wtedy chodziłem zakapturzony) i wróciłem na miejsce kiedy była już policja i pogotowie. Gapiłem się na jego rozj***ny ryj zza gapiów tak aby mnie nie dostrzegł. Policja szybko doszła co się stało bo żul od razu się przyznał co zrobił. Kilka lat temu widziałem tego żula pod biedrą ( kierowniku 2 złote poratuj i te sprawy) z nosem na Wschód (moje dzieło) ale chyba mnie nie poznał.

kinzie

2020-01-15, 04:30
Śmiechłem głośno, piwo leci
:-)

poligon6

2020-01-15, 08:16
Kircholm napisał/a:

Leming USraelski jesteś
Putin pyta Benjamina Netanjahu: "Benek, jak ty to robisz, ze Polacy tak was słuchają?. To proste, tych którzy nas nie słuchają nazywamy twoimi agentami"



Ostatnio dał przykład Korwin jak sej przyjał ustawe i składał owacje. Temu dziadu rusek naplułby w gębę to by powiedział ze deszcz pada. Brzydzę sie zdrajcami i gównojedami jak pisał suworow.

Kircholm

2020-01-15, 08:37
poligon6 napisał/a:

Ostatnio dał przykład Korwin jak sej przyjał ustawe i składał owacje. Temu dziadu rusek naplułby w gębę to by powiedział ze deszcz pada. Brzydzę sie zdrajcami i gównojedami jak pisał suworow.



Następny USraelski leming, który nawet po takim filmikiem węszy ruskich agentów... w polskim sejmie. Co to ma wspólnego z tematem? No tak... leming jesteś


poligon6

2020-01-15, 08:44
Kircholm napisał/a:

Następny USraelski leming, który nawet po takim filmikiem węszy ruskich agentów... w polskim sejmie. Co to ma wspólnego z tematem? No tak... leming jesteś



Tak bo ten filmik to stary ruski fejk.

Kircholm

2020-01-15, 09:12
poligon6 napisał/a:

Tak bo ten filmik to stary ruski fejk.



Masz dowody?

Haha... jesteś leming doskonały. Jakiś order od pisiorów ci się należy. Zresztą, tvn24 też może być z ciebie dumny

darayavahus

2020-01-15, 09:14
Pokazał koledze, pedziowi jaki z niego maczo, rzucając pssiakiem w pustynie. Pozniej za kulisami będą lizać sobie kule.

Kircholm

2020-01-15, 09:15
poligon6 napisał/a:

Tak bo ten filmik to stary ruski fejk.



Dowody?

poligon6

2020-01-15, 09:25
Kircholm napisał/a:

Haha... jesteś leming doskonały. Jakiś order od pisiorów ci się należy. Zresztą, tvn24 też może być z ciebie dumny



Dzieciaku, ten film jest starszy od wegla i temat był nieraz wałkowany. Może wczoraj internet ci podłaczyli i o tym mozesz nie wiedziec.

FloriXx_00

2020-01-15, 09:36
Dajcie mu spokój... na 90% działą na niego jeszcze mefedron albo dildo w dupie