18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ochroniarz śmieszek

Ra...........hi • 2017-05-31, 14:01
Zauważyliście, że Trump lubi łapać ludzi za ręce? Najpierw papieża, teraz ochroniarza. :krejzi:


Thetus

2017-05-31, 16:32
Ktoś mu kiedyś zrobi dowcip z pinezką, to się oduczy :D

Essent

2017-05-31, 20:10
On nie łapie tylko ma taki odruch... :amused:

dr_dex

2017-05-31, 21:35
gohan27-01 napisał/a:

Bo to debil



Debil bo podaje facetowi łapę do uściśnięcia ?

A co byś wolał - żeby poleciał z nim w ślimaka z jęzorem ?

Popraw no się gohan bo zaj***ło pedalstwem :kawa:

mlodyrzuf

2017-05-31, 22:11
Zacina w 0:05 i nie wiem jak się kończy :(

Qaikwow

2017-06-01, 00:47
Jak widać Trump sam odchodzi i chce się witać z innymi i nie uważa siebie za "szefa ważniaka" jak to było w przypadku poprzednich prezydentów.

Jednorożec

2017-06-01, 00:55
Się ogląda tylko główne media to ma się opinie jak powyżej. Szlag by was trafił. I jego również.
Drumpf nie ogarnia co się dzieje, jest psycznie i fizycznie zmęczony. Podpisuje na lewo i prawo co mu ważniaki w garniturach podusną, czy to sprzedaż broni arabom, czy to legalizacja sprzedaży danych konsumentów przez dostawców usług internetowych, czy obniżenie wydatków przeznaczanych na ochronę i utrzymanie czystości powietrza w atmosferze przez USA. O takich rzeczach główne media nie mówią.
Ten gość został prezydentem nie z patriotyzmu czy obowiązku, lecz przez zwykłe parcie na władze, co miał w sobie od lat i co jest jedynym co mu zostało na stare lata w głowie. Syn go opuścił, żona go nienawidzi, córka nie wie co robić więc lata jak ta lala. A wy się ślinicie. Wstyd i hańba.

OxY

2017-06-01, 17:13
To jego ochroniarz, więc od rana są w niedalekiej odległości co za tym idzie pewnie już przybili piątaka wcześniej więc żadne mi halo :D