18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ochroniarz i złodziej trans-murzyn.

JanzDukli • 2023-05-17, 22:38
To powinien być film instruktarzowy.
Końcówka najlepsza. :)



https : // www . theguardian . com / us-news /2023/ may /15/ banko-brown-killed-walgreens-security-guard-video

Roztopek

2023-05-17, 22:47
ta znieczulica i poziom wyj***nia wszystkich mijających jest dla mnie jakąś abstrakcją...

bleblebator1

2023-05-17, 22:57
ochroniarz poczuł się jak nadzorca na plantacji bawełny

Siriuz

2023-05-17, 23:10
Roztopek napisał/a:

ta znieczulica i poziom wyj***nia wszystkich mijających jest dla mnie jakąś abstrakcją...



Kojarzysz tego typa z metra, którego w podobny sposób odj***no? Gość został oskarżony o zabójstwo i bardzo możliwe, że tłuszczy sąd go skaże. To doskonale wyjaśnia dlaczego nikt palcem nie kiwnie w takich sytuacjach.

popek9

2023-05-18, 01:02
Tłuszczy sąd?

35i

2023-05-18, 01:38
popek9 napisał/a:

Tłuszczy sąd?



Pisze się "tłustszy". Nie, ten był chudszy.

Siriuz

2023-05-18, 01:41
popek9 napisał/a:

Tłuszczy sąd?



Afrykański, plemienny, dziki - samosąd; osąd wydawany przez tłuszczę. Przy wsparciu dużych mediów wywiera wpływ na sędziów.

tłuszcza

rzeczownik, rodzaj żeński

(1.1) pogard. tłum awanturujących się ludzi
(1.2) daw. bez ujemnego zabarwienia: gromada ludzi

lub po prostu LEWACTWO, BLM, LPGQT, EKOZJEBY

TłustyManat

2023-05-18, 03:46
Siriuz napisał/a:

Kojarzysz tego typa z metra, którego w podobny sposób odj***no? Gość został oskarżony o zabójstwo i bardzo możliwe, że tłuszczy sąd go skaże. To doskonale wyjaśnia dlaczego nikt palcem nie kiwnie w takich sytuacjach.



No właśnie chyba nie. Według załączonego artykułu nie będzie pozwu...

silwerbalk

2023-05-18, 04:10
Murzyn Murzynowi murzynem ..... :lol: właśnie dla tego bym wynajmował czarnych do pilnowania czarnych.

Dr_Paj_Chi_Wo

2023-05-18, 06:58
Roztopek napisał/a:

ta znieczulica i poziom wyj***nia wszystkich mijających jest dla mnie jakąś abstrakcją...



Murzyny się tłuką i zabijają nawzajem więc wszyscy są kontent (ze nie są tluczeni i zabijani) no I patrzą się i dziwują.
No i niech kolega nie przesadza z tą znieczulica, przecież nic złego się nie stało

BambiPMT

2023-05-18, 08:00
TłustyManat napisał/a:

No właśnie chyba nie. Według załączonego artykułu nie będzie pozwu...



Bo zabił czarny, czyli naturalna kolej rzeczy. Jakby ochroniarz był biały 10 min później by siedział.

Ale za to podali ciekawy powód. Jakby wyszedł ze sklepu i wtedy go odj***li to morderstwo. Ale z uwagi na to że ochroniarz go zatrzymał, zaczęli się bić. Dlatego w obronie własnej mógł go odj***ć.

huncfot130

2023-05-18, 09:53
San Francisco district attorney says shooting was ‘reasonable’ and no charges will be filed.... Szacun

danielusx25

2023-05-18, 12:28
ładny mi to ochroniarz to jest zabójstwo tym bardziej zę typ nie miał broni żeby on działa samo obronie ochroniarz pokazał tutorial jak szybko zwonić sie z roboty i trafić na dożywocie

~Velture

2023-05-18, 12:54
danielusx25 napisał/a:

ładny mi to ochroniarz to jest zabójstwo tym bardziej zę typ nie miał broni żeby on działa samo obronie ochroniarz pokazał tutorial jak szybko zwonić sie z roboty i trafić na dożywocie



Zrobiłeś literówkę w "Złodziej bardziej cenił cudze rzeczy niż swoje życie"

Siriuz

2023-05-18, 12:57
danielusx25 napisał/a:

ładny mi to ochroniarz to jest zabójstwo tym bardziej zę typ nie miał broni żeby on działa samo obronie ochroniarz pokazał tutorial jak szybko zwonić sie z roboty i trafić na dożywocie



Posrało Cię :) Wystarczyło odłożyć kradzione rzeczy i nie byłoby problemu. Typ prosił o wpie**ol za te przedmioty i tyle.