18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ochrona na koncercie

TT4 • 2017-06-10, 03:29
...pacyfikuje niesforną parkę. Koncert grupy "Leningrad", Nowosybirsk.




kevlarx

2017-06-10, 04:01
Ленинград AKA Leningrad to bardzo dobry zespół, polecam :ok:

Tortuga

2017-06-10, 05:06
Jak pierwszy raz usłyszałem "Rybę" Leningradu to się tydzień jarałem, że chce mieć na weselu :amused: :amused: :amused: :amused: :amused: :amused: :amused: :amused: :mrgreen:

mygyry

2017-06-10, 08:45
Poszli na koncert a tam POGO

~Velture

2017-06-10, 08:56
Nie twierdzę, że coś odj***li konkretnego ale za darmo wpie**olu nie dostali.
Żal mi tylko tego kolesia bo pewnie nic nie zrobił a laska po pijaku odj***ła no ale trzeba było stanąć w obronie a nie być p*zdusiem. Jeśli ta c**a mu nie opie**oli loda w nagrodę to ch*j jej w dupę.

Jimm

2017-06-10, 10:57
ale nim k***a rzucają

Walson

2017-06-10, 12:00
Za Leningrad zawsze piwko :) Na rosyjskim w szkole poznałem ten zespół

Eramod

2017-06-10, 13:07
pewnie juz zostali zwolnieni

de...........ar

2017-06-10, 14:12
@up
To jest Rosja, pewnie dostali za tą akcje nagrodę.

~zsakuł

2017-06-10, 16:52
Turboboj najlepszy numer :D

HalfGod

2017-06-11, 10:22
Jak mnie wk***ia takie lamerstwo jak z jednej tak z drugiej strony. p*zda głupia, bo ochronka raczej nie wynosi ludzi bez powodu. Typek też debil zamiast im pomóc ją ogarnąć, aby nie doszło do większej agresji to napie**ala ochronkę. Ochronka tak samo p*zdy emerycko-upośledzone. Nic w spólnego nie mają z prawdziwą ochroną (szybko i fachowo). Klepią gościa, dobrze po h*j zaczynał. Słowo ostrzeżenia, nie podziałało to wpie**olcie mu szybko i porządnie jeden dobry kop (tylko bez przesady to nie piłka) lub czysty strzał pięchy na szczękę, ucho, skroń i wynosimy we dwóch. Złapać jedną ręką za karczycho druga trzyma łapę z tyłu delikwenta drugi łapie za fraki i też łapę z drugiej strony i wyjazd z obory. To nie pie**olą się z dwoma ciołkami umysłowymi, jeden klepie reszta patrzy i to jest fachowe? Serio inwalidztwo wchodzi na nowe poziomy.

Dla ekspertów to poddusić szmaciarzy i wynieść śmieci. Czysto i bez kłopotu. Nie rozkminiać czy to złe czy dobre pie**olnąć komuś, a zrobić to szybko i fachowo.

mateuszsadoltzr

2017-06-12, 01:28
Veltur zdecyduj sie "Jeśli ta c**a mu nie opie**oli loda w nagrodę to ch*j jej w dupę" to lód czy ch*j w dupe...aaaaaa to metefora dobra nic nie pisałem sorki

~Velture

2017-06-14, 17:20
mateuszsadoltzr napisał/a:

Veltur zdecyduj sie "Jeśli ta c**a mu nie opie**oli loda w nagrodę to ch*j jej w dupę" to lód czy ch*j w dupe...aaaaaa to metefora dobra nic nie pisałem sorki


Oj tam, oj tam.