18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Oceans corona

C0C0JUMBO • 2020-03-20, 00:12
Kradną skarb świata, Oceans Eleven mogli by się od nich uczyć.




Wkrętarka odmienia ich życie w bogactwo.

cesarz1982

2020-03-20, 01:58
Idioci....mogliby z dwóch rolek nawijać na raz mieliby dwuwarstwowy :lol:

Don_Beck

2020-03-20, 09:20
Wrzuciłem kilka dni temu na dzidę, tu nie wrzucałem bo i tak usuwają mi filmiki jak leci, czasem bez przyczyny. A materiał trochę mało sadystyczny :roll:

~Angel

2020-03-20, 10:05
Don_Beck napisał/a:

Wrzuciłem kilka dni temu na dzidę, tu nie wrzucałem bo i tak usuwają mi filmiki jak leci, czasem bez przyczyny. A materiał trochę mało sadystyczny



Autor usuniętego tematu otrzymuje zawsze powód jego skasowania w wiadomości prywatnej. Jeżeli temat został scalony lub przeniesiony to wystarczy wejść w swój profil i tam zobaczyć gdzie on się znajduję więc nie pitol bzdur.

Umiem_modować

2020-03-20, 11:00
Ten pojemnik można otworzyć prawie czymkolwiek.

Don_Beck

2020-03-20, 17:52
Angel napisał/a:

Autor usuniętego tematu otrzymuje zawsze powód jego skasowania w wiadomości prywatnej. Jeżeli temat został scalony lub przeniesiony to wystarczy wejść w swój profil i tam zobaczyć gdzie on się znajduję więc nie pitol bzdur.


Otóż nie zawszę otrzymałem wyjaśnienie. Szkoda że nie mam teraz żadnej karty otwartej, wysłałbym linka. Zdarza się iż mam otwartą kartę z filmem, plusy do niego nie dochodzą a w poczekalni ani na głównej go nie ma. Jeżeli moderacja materiał usunęła to zazwyczaj odrazu wyskakuje komunikat o tym, iż taki materiał został usunięty z powodu takiego lub innego. Wygląda to jakby materiał zniknął.

~Angel

2020-03-20, 18:10
Don_Beck napisał/a:

Otóż nie zawszę otrzymałem wyjaśnienie. Szkoda że nie mam teraz żadnej karty otwartej, wysłałbym linka. Zdarza się iż mam otwartą kartę z filmem, plusy do niego nie dochodzą a w poczekalni ani na głównej go nie ma. Jeżeli moderacja materiał usunęła to zazwyczaj odrazu wyskakuje komunikat o tym, iż taki materiał został usunięty z powodu takiego lub innego. Wygląda to jakby materiał zniknął.



Podaj tytuł tematu który niby znikł - może został scalony a wtedy nie jest wysyłane powiadomienie ale można wtedy zerknąć w swoje posty i tam widać miejsce scalenia.

Tr...........ty

2020-03-20, 18:54
Widać po owłosionym ryju, że średnio rozgarnięty.