18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obrządek dalekowschodni

ag...........th • 2019-01-18, 09:16
Sterylne sakramenty na ostro.


Siwy102

2019-01-18, 20:40
h*j nie siekiera dał bym im swoją to nie było by tylko AJ AJ

Arles.

2019-01-18, 20:46
Ale rytuał fajny sobie wymyślił, na legalu tłuc ludzi siekierą po plecach i mieć jeszcze za to płacone? Kto by tak nie chciał?

DonPedro486

2019-01-18, 22:48
Rebeliant napisał/a:

Cieszmy się, że KK nie chrzci siekierą przez plecy... byśmy niemal wszyscy byli popie**oleni jak kacapskie ścierwo albo jak tępe brytole, choć i jedni i drudzy są poj***ni jak gdyby ich napie**alano obuchem po łbie od maleńkości aż do pojawienia się pierwszych łoniaków



Dokładnie, my Polacy jesteśmy bardzo inteligentni, wręcz wybitni w porównaniu do innych nacji. Dlatego np. w zestawieniu 500 najlepszych uniwersytetów jest aż zero (okrągłe 0) z Polski. UK ma tam tylko 58 szkółek, a kacapki 4, ale to tępaki. Fajnie jest być potęgą.

Justynka99

2019-01-18, 23:33
DonPedro486 napisał/a:

Dokładnie, my Polacy jesteśmy bardzo inteligentni, wręcz wybitni w porównaniu do innych nacji. Dlatego np. w zestawieniu 500 najlepszych uniwersytetów jest aż zero (okrągłe 0) z Polski. UK ma tam tylko 58 szkółek, a kacapki 4, ale to tępaki. Fajnie jest być potęgą.



To tylko potwierdza. Angole są głupi, to muszą mieć dobre uczelnie. A po co one Polakom, skoro i tak każdy jest najmądrzejszy?

VanAhamoth

2019-01-19, 03:15
@srebeliant

Kto mieczem wojuje...

Znasz ich wszystkich? Znasz wszystkich kacapów, brytoli że takie tezy stawiasz? Ja pie**ole... teza godna typowego internetowego debila, który samemu jest zj***nym zawistnym i nienawistnym hipokrytą


Proszę bardzo.

Wesoły_Januszek

2019-01-19, 04:06
ale p*zda lekko go ciupnął rana się nie rozeszła a ten się zwija jak pojeb

piotrj3

2019-01-19, 07:14
Z uniwersytatami jesteśmy z tyłu bo na zachodzie jak dobry jest uniwersytet zależy od ilości patentów, grantów na badania itd. No i Polska tu jest słabo.

To na jakim poziomie nauczany jest wykład nie ma nic do rzeczy. Jak patrzysz na zakres materiału takiej Politechniki Warszawskiej MINI z jakiegoś przedmiotu i co jest wykładane i porównujesz do publicznych wykładów MIT z tego, to dużo się nie różni.

VanAhamoth

2019-01-19, 14:54
^up

Oh. Jakże oryginalnie - bedziesz teraz zwracał się do mnie jak do kobiety - mam rozumieć, że widzisz je jako osoby gorsze? Na to wychodzi.

Agresywny ton wypowiedzi, epatowanie wulgaryznami świadczą o braku ogłady.

Pragnę również zauważyć, że parafrazowałem twoje własne słowa (jeśli masz problemy z pamięcią cofnij się do pierwszej strony tego tematu), więc nie tyle co stworzyłem nową tezę, co udowodniłem, że najzwyczajniej nie myślisz nad tym co mówisz (albo ci to nie wychodzi).

Szkoda czasu na jałowe dyskusje z tobą.