18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obrona konieczna

~tedwaha • 2022-11-03, 19:13
Skutki nieudanego napadu



Tłumaczone z portugalskiego botem na twitterze, na harda chyba za słabe, odrobina krwi tylko :mrgreen:
Jak ktoś kontekst zna niech wrzuci bo oryginalny post zniknął zanim przetłumaczyłem wideo :D

saves

2022-11-03, 19:40
W Polsce nie musieliby zdejmować trytytek. Zaoszczędziliby pracy policji.

Halman

2022-11-03, 19:42
tedwaha napisał/a:

Jak ktoś kontekst zna niech wrzuci bo oryginalny post zniknął zanim przetłumaczyłem wideo



kontekst wręcz widać, groszem nie śmierdzą to im się wj***li na hacjendę... skuli ich trytkami, ale stary ogarnięty dobył skądś gnata i ich zneutralizował..

~tedwaha

2022-11-03, 19:45
Halman napisał/a:

kontekst wręcz widać, groszem nie śmierdzą to im się wj***li na hacjendę... skuli ich trytkami, ale stary ogarnięty dobył skądś gnata i ich zneutralizował..



Halman czytaj ze zrozumieniem "Jak ktoś zna kontekst" a nie jak się domyśla....

Halman

2022-11-03, 19:49
tedwaha napisał/a:

Halman czytaj ze zrozumieniem "Jak ktoś zna kontekst" a nie jak się domyśla....



moje domysły oznaczają że na 99,93% tak właśnie było... :krejzi:

Baronessa

2022-11-03, 20:27
tedwaha napisał/a:

Halman czytaj ze zrozumieniem "Jak ktoś zna kontekst" a nie jak się domyśla....



Jaki kontekst... HalfMan wszystko wyjaśnił. Baba pieprzy jak potłuczona (w sumie jest), to co widać na filmie. Tu trup, tam trup, włamali się, związali, ale mężowi udało się uwolnić, dopadł do swojej broni i powybijał wszystkich, bo....... w ich domu jest Bóg. Buahahahah.. :szloch:

pytolsky

2022-11-04, 10:02
Wszędzie, gdzie jest choćby skrawek cywilizacji, człowiek może pozbawić kogoś życia w obronie przed zabójstwem samego siebie. A państwo nie odbiera mu w tym celu środków. Ale w tej zj***nej polsce, w której wychodzenie z komuny zajmie niedługo więcej czasu niż sama komuna, musisz dać się zaj***ć. Bo garstka komuszych sp***olin wmówiła ludziom, że inaczej sami siebie zastrzelą.
I od razu wam powiem, że mam wyj***ne w wasze zesranie na widok szkalowania tego sk***iałego polskiego narodu.

Sadisticzny

2022-11-04, 11:22
pytolsky napisał/a:

Wszędzie, gdzie jest choćby skrawek cywilizacji, człowiek może pozbawić kogoś życia w obronie przed zabójstwem samego siebie. A państwo nie odbiera mu w tym celu środków. Ale w tej zj***nej polsce, w której wychodzenie z komuny zajmie niedługo więcej czasu niż sama komuna, musisz dać się zaj***ć. Bo garstka komuszych sp***olin wmówiła ludziom, że inaczej sami siebie zastrzelą.
I od razu wam powiem, że mam wyj***ne w wasze zesranie na widok szkalowania tego sk***iałego polskiego narodu.



Ale nikt nie pytał czy masz wyj***ne kozaku, ja za to mam wyj***ne na twoje śmieszne zdanie.

DarioLee

2022-11-04, 17:49
Gościu co ich odj***ł to mega kozak szacun ! :D

Hollo

2022-11-04, 18:09
k***a jak ja lubię jak takie śmiecie giną!!!

Sigonek

2022-11-05, 19:25
saves napisał/a:

W Polsce nie musieliby zdejmować trytytek. Zaoszczędziliby pracy policji.



III Rzeczpospolita to antyludzki Bantustan, który jak rak toczy naszą Ojczyznę.

JohnyByrd

2022-11-05, 20:36
Goda mają w domu i w obejściu.Amen!

zeto88

2022-11-13, 10:51
Skoro taka wierząca to powinna im wybaczyć, no i przede wszystkim nie zabijać...