Modyfikejszyn Skaryfikejszyn

BigBertha • 2021-02-05, 17:51
100
Kiedy umysł płata ci figle...

Przykra sprawa...

Dolandinho • 2021-02-05, 18:05  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (94 piw)
Dziwicie się że lewackie ścierwa tak robią? Ten pedałek ma teraz 3 otwory do opie**alania trzech męskich gał naraz.

Islamski nazista torturuje szwedzko-żydowską parę

Macx83wwww • 2021-02-03, 02:43
250
Szwedzka para była przetrzymywana przez kilka godzin w niewoli przez wyznawcę Hitlera, islamistę w południowym Sztokholmie. Byli torturowani zarówno maczetą jak i środkiem żrącym - w celu wycofania zgłoszenia gwałtu, którego dopuścił się afgański kolega oprawcy.

Ofiara, Erik T. znał oprawcę, Dembę Nyassiego, przez wspólnych znajomych i że ostatnio często się spotykali.Z policyjnego śledztwa wynika, że w trakcie wieczornego spotkania, doszło do dyskusji, dotyczącej nazistów i Żydów, w której dziewczyna powiedziała, że jest „pół-Żydówką”, na co Nyassi negatywnie zareagował.

Nyassi


Inni znajomi, którzy również byli w domu Nyassiego, wyszli około 22. Gdy Erik i jego dziewczyna mieli wyjść z domu o 1 w nocy, Nyassi nagle zaatakował i zatrzymał parę. Zażądał od dziewczyny wycofania zawiadowienia o gwałcie, dokonanego przez jego afgańskiego kolegę.

Afgańczyk wraz z Nyassim

Mężczyzna oskarżony o gwałt jest afgańskim migrantem, zarejestrowanym w Saltsjö-Boo na południe od Sztokholmu i wyemigrował do Szwecji w 2011 roku. Okazuje się być bardzo dobrym przyjacielem Nyassi, tzw. " bratem krwi". Afgańczyk używa ksywki „Hitler AFG”. Wspólnie „bracia krwi” zamieścili kilka zdjęć z tekstami wskazującymi, że prowadzą razem interesy.Po zatrzymaniu pary, oprawca ciął Erika w bok ciała, używając maczety, a następnie wepchał chłopaka i dziewczynę do łazienki, gdzie byli przetrzymywani w wannie.

Następnie Nyassi zaczyna bić Erika, a następnie zmusza go do zdjęcia ubrania, po czym dźga jego ciało. Używa też rury odkurzacza, która kilkukrotnie uderza ofiarę w głowę.Nyassi wyjmuje również brzytwę i mówi, że powinien pokazać Erikowi, „jak Hitler postąpił z Żydami” i zaczyna mu golić włosy. Przypala także chłopaka papierosami. Erik jest również pytany, czy lubi Adolfa Hitlera.

Następnie ofiara zostaje zmuszona do położenia się na podłodze, podczas gdy oprawca stąpa mu po głowie i strzela po ciele z pistoletu pneumatycznego.Nyassi zabiera Erika z powrotem do wanny, gdzie zostaje poddany torturom za pomocą ręcznika na jego twarzy i sparzonej gorącej wody. Ta akcja jest również przeplatana bitą Erika pasem. Dziewczyna jest również torturowana w łazience. Zostaje trafiona w głowę, także z pistoletu pneumatycznego. Nyassi nazywa dziewczynę po arabsku „pieprzonym Żydem” i grozi, że odetnie jej „żydowski nos'' oraz, że chciałby ściąć jej chłopaka. Nyassi stwierdził również, że „nie ma większego Boga niż Allah”.

Ranna dziewczyna


Nyassi podczas tortur używał również różnych detergentów, spryskując nimi rany. W trakcie zdarzenia oprawca nawiązał ponad godzinny kontakt telefoniczny z afgańskim migrantem, a także sfilmował fragmenty zajścia.
Dziewczyna została zmuszona do rozmowy telefonicznej z Afgańczykiem, który ją wcześniej zgwałcił. Nyassi i gwałciciel, grozili dziewczynie, Afgańczyk nakazał Nyassiemu zabić parę. Podczas gdy Nyassi koncentruje się na skrzywdzeniu Erika i grozi mu poderżnięciem gardła, jego dziewczynie udaje się uciec z mieszkania. Z maczetą w dłoni Gambijczyk goni dziewczynę, która wybiega z domu. Erikowi następnie udaje się wstać i podchodzi do drzwi frontowych, aby je zamknąć. Następnie sam wyskakuje przez okno i szuka w okolicy pomocy.Oprawca wdziera się do mieszkaniai do mieszkania, skąd zabiera rzeczy, a następnie udaje się do pociągu podmiejskiego. 19 sierpnia 2019, policja aresztuje Nyassiego, który sam oświadcza, że ​​odwiedza krewnych.

W szpitalu stwierdzono u Erika krwiaki mózgu, przebicie płuca, złamanie szczęki i uraz kolana. Po ataku Erik był przez kilka dni hospitalizowany, a następnie przez dwa miesiące na zwolnieniu lekarskim.
Ofiara i jego ,,kolega”, oprawcaZ informacji zawartych we wstępnym raporcie z dochodzenia policyjnego wynika, że ​​Nyassis w mediach społecznościowych nazywa się Damian Bilal Rahman King. Oprawca jest też zwolennikiem Hitlera, któremu ukazuje współczucie oraz składa hołd.Badanie kryminalnej przeszłości Nyassiego pokazuje, że figuruje on w rejestrze karnym za szereg przestępstw, w tym narkotykowe. Wcześniej w 2017 roku został skazany w Sądzie Rejonowym w Sztokholmie za napad, na okres próbny po tym, jak w Tantolunden w centrum Sztokholmu zaatakował szwedzką parę szklaną butelką.
Sąd rejonowy uzasadnił karę w zawieszeniu, stwierdzając, że „wydaje się, że w ostatnich czasach nastąpił pozytywny rozwój”.
Rok wcześniej ten sam sąd okręgowy skazał Nyassiego na sześć miesięcy aresztu dla nieletnich po tym, jak próbował poderżnąć gardło chłopcu w związku z ustnym sporem w śródmieściu Sztokholmu.

Nyassi nie okazywał zaniepokojenia ani wyrzutów sumienia w związku z aresztowaniem go przez policję. Zamiast tego stał i śmiał się.
Sąd Okręgowy w Södertörn ogłosił, że Nyassi został skazany za napaść, napad z bronią, bezprawne pozbawienie wolności i bezprawną groźbę pozbawienia wolności na pięć lat i pięć miesięcy.
Współpodejrzanym w sprawie był migrant z Afganistanu, który według ofiar przestępstwa brał udział w incydencie, podczas tortur miał częsty kontakt telefoniczny. Ale jest całkowicie wolny, ponieważ nie można było udowodnić żadnej zbrodni.
Budrys2000 • 2021-02-03, 06:48  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (44 piw)
Szwedzi, podobnie jak Francuzi, mają dokładnie to, czego chcieli.
Niemożliwe jest, aby lew i krokodyl żyli wspólnie w jednej klatce.
Nie żal mi ich ani trochę.

Gdy mózg płata ci figla

Macx83wwww • 2021-02-01, 09:05
192
Pewien mężczyzna postanawia przemienić się w „czarnego kosmitę”, usuwając nos, górną wargę, uszy, a także rozdzielając język.Anthony Loffredo, 32-letni Francuz, który chce być „czarnym kosmitą”, usunął sobie nos w Hiszpanii, gdzie jest to legalne. Wcześniej miał również chirurgicznie amputowane oba uszy, aby wyglądać bardziej nieziemsko.
Usunął także górną wargę i pokrył tatuażami całe ciało - w tym gałki oczne - w ramach swojego @the_black_alien_project na Instagramie.Ten dziwaczny miłośnik chirurgii plastycznej powiedział, że marzy o usunięciu skóry i zastąpieniu jej metalem, a także o zmodyfikowaniu rąk, nóg, palców i tyłu
głowy.„Dziękuję Ci @oscarmarquezbodymod, naznaczyłeś moje życie… teraz mogę chodzić z podniesioną głową dzięki tobie Jestem dumny z tego, co razem zrobiliśmy” - napisał Loffredo na Instagramie o swojej drastycznej operacji nosa.

:rzygi2:
radek225 • 2021-02-01, 09:55  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (74 piw)
A ja uważam, że bardzo dobrze, że to zrobił. Czemu? Teraz wiem, że ten typ jest poj***ny i żeby trzymać się od tego typu zjebów genetycznych z daleka. Jeszcze niech sobie jaja usunie, by się nie rozmnażał i będzie komplet.

Rosja - stan umysłu ..

McSadol • 2021-01-31, 16:23
297
Sweet focie ..35i • 2021-01-31, 17:07  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (29 piw)
Za czasów mojej młodości też różne rzeczy się działy, ale nikt nie wpadł na pomysł, żeby koledze wsadzać butelkę w dupę. Co za spedalone pokolenie.

banerr napisał/a:

Klimatyczne zdjęcia.Aż mi się retrospekcje włączyły, typu "kiedyś to było".

Takie są fakty

Nikt_nie • 2021-01-27, 20:09
707
Opis myślę że zbędny :)

andrzejrobert75 • 2021-01-27, 20:22  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (36 piw)
Brakuje ładna dupa+ladne cycki + ladna buzia + qtas.

Dobry Pasterz dba o swe owce

kayol • 2021-01-25, 19:21
131
Oświadczenie złożone pod rygorem odpowiedzialności karnej :)

Zewłok666 • 2021-01-25, 19:38  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (129 piw)
A co w tym dziwnego? Chyba ta religia nie popiera aborcji, no nie? Czy dla was sakramenty to tylko pieniądze dawane na Komunię Świętą i Sakrament Wyjścia z Kościoła brany na wypadek ślubu kościelnego (czyli bierzmowanie)?

Biżuteria z ...

HankaNarkomanka • 2021-01-24, 10:44
103
Także ten czekam na nagrania z ukraińskich forum. Ponoć facet dostanie tylko 15 lat podają inne zagraniczne media. Odetnę ci łeb i nasram do szyji nabiera całkiem poważnego znaczenia na Ukrainie :v

Budrys2000 • 2021-01-24, 10:48  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (60 piw)
Ukraińcy mają spore doświadczenie w takich zabawach

poślizgi skandynawskie

DoubleBorger • 2021-01-21, 21:45
141
13.01.2021 wpdanęło mi do rowu, 50/60kmh, wystarczy za mocno hamulec depnąć i nieszczęście gotowe, chyba żyję

AyCaramba • 2021-01-21, 22:48  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (38 piw)
50/60? Nie możliwe. Ciężarówki mają stałą predkość 89/91 niezależnie od warunków na drodze.

Nieproszony gość

Macx83wwww • 2021-01-18, 18:27
121
17 stycznia 2021 roku, Juazeirinho (Brazylia).

67-letni komendant policji cywilnej, jadąc motocyklem, wpadł na zaparkowany samochód. Mężczyzna zginął na miejscu, a ranny kierowca samochodu, został przewieziony do szpitala.Jakby miał mało miejsca... :homer:

Spacer z hindusem

DzidaZawodnik • 2021-01-16, 22:26
502
Cywilizacja wiąże sie z odpowiedzialnością

X