Capitan Narwhal

Besteher • 2019-12-01, 19:57
435
W związku z ostatnim zajściem na pewnym moście w Londynie pewnie pan postanowił zilustrować trzech bohaterów, którzy powstrzymali niebezpiecznego zamachowca

freaky • 2019-12-01, 20:33  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (46 piw)
Terrorysta muzułmanin, na dodatek o identycznym nazwisku jak burmistrz Londynu i Polak bohater, trochę słabo koresponduje z trendami poprawności politycznej. Dlatego pierwsze co zrobiły służby, to sprawdziły czy kieł narwala jakim sponiewierano zamachowca, oby na pewno Polak posiadał legalnie.


Niezwykle sprawny papież

MichaU • 2019-11-30, 16:38
331
Ciekawostka z formie gifa - jeden z największych Polaków, pomimo zaawansowanego wieku, wciąż był całkiem gibki.

HAL9000/2 • 2019-11-30, 18:33  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (44 piw)
poligon6 napisał/a:


Tako rzekłem.Wyobraź sobie taką hipotetyczną sytuację - Polska podpisuje z Rosją układ, na podstawie którego:
1. Polska będzie utrzymywać na swój koszt wszystkie ambasady Rosji i rosyjskie uczelnie wyższe, licea i gimnazja na terenie Polski.
2. Polska zgodzi się, aby Rosja posiadała na terytorium Polski siatkę jawnych, umundurowanych funkcjonariuszy, zarówno obcego pochodzenia jak i rekrutowanych miejscowo oraz tajnych agentów i agentów wpływu rekrutowanych i szkolonych od niemowlęctwa.
3. Funkcjonariusze ci będą mieli gwarantowany wstęp do szkół, szpitali, więzień, jednostek wojskowych, w celu gromadzenia informacji i prowadzenia działań propagandowych i manipulacyjnych na rzecz Rosji i jej interesów.
4. Funkcjonariusze ci wstępując do polskiego wojska zostają od razu co najmniej kapitanami, a nawet generałami i mają nie tylko pensje pochodzące z dochodu narodowego Polski, ale także maja dostęp do największych tajemnic.
5. W stosownych przypadkach będą mieli tez pensje i przywileje takie same jak pracownicy tych ośrodków, ale pod wieloma względami nie będą podlegać takim samym przepisom np. ci w szkołach nie będą podlegali kuratorium i ministerstwu.
6. Funkcjonariusze ci będą mogli na terenie swoich eksterytorialnych placówek codziennie (a minimum raz w roku) przesłuchiwać polskich obywateli bez świadków i przy zachowaniu tajemnicy, na okoliczność posłuszeństwa prawu i interesom Rosji.
7. Rosja zastrzega sobie prawo do organizowania, bez uzyskiwania stosownych zezwoleń, manifestacji ulicznych w święta państwowe Rosji we wszystkich miejscowościach w Polsce oraz okresowych przemarszów drogami publicznymi do wybranych placówek dyplomatycznych.
8. Ponadto, Polska przyzna im bezpłatną opiekę medyczną i emerytury.
9. W przypadku łamania prawa przez tych funkcjonariuszy, w szczególności gwałcenia polskich dzieci, o ile nie zostali złapani na gorącym uczynku, Moskwa zastrzega sobie prawo do nie informowania polskich władz i podejmowania kroków zgodnie ze swoimi interesami - np. tuszowania sprawy, zastraszania ofiar, przenoszenia winnych na inną placówkę, kłamania, oskarżania innych, etc.
10. Rosja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania swoich funkcjonariuszy do otwartego krytykowania i wpływania na polską politykę wewnętrzną i zewnętrzną, prawa obywatelskie, kierunki badań naukowych i inny dowolny aspekt życia społecznego i politycznego.
11. Rosja zastrzega też, że jest niezależnym państwem i Polska nie ma tam prawa krytyki, a manipulacje są niedopuszczalne i będą ścigane przez polską policję, prokuraturę i sądy.
12. Polska ma też oddać Rosji wszystkie ziemie i nieruchomości jakie kiedykolwiek należały do władz Imperium Rosyjskiego lub Związku Radzieckiego albo obywateli któregoś z tych krajów.
13. Polacy robią codzienną składkę pieniężną na rzecz Rosji.
14. Polski rząd finansuje działalność agentów Rosji pracujących w Polsce.
15. Umowa gwarantująca te wszystkie przywileje nie podlega wypowiedzeniu !
Podoba się?... Nie?... a, co jeżeli to zamiast Rosji byłyby Niemcy?
Też nie?...
Więc dlaczego zgodziliśmy się na coś takiego samego w stosunku do WATYKANU? (konkordat)
Watykanu, który zawsze trzymał z zaborcami! (patrz układ z Hitlerowcami) i potępiał nasze powstania narodowe?

Ojciec uczy i wychowuje

Angel • 2019-11-29, 15:50
180
Tatuś musi być dumny

poligon6 • 2019-11-29, 16:56  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (48 piw)
No dobra nigdy nie pisałem tego. Nawet jak karły srały sobie do paszczy.

Ale czego szukałeś w necie?
249
W szatni w fabryce niemieckich samochodów w Poznaniu doszło do wypadku. Nie wiadomo czy ofiara przeżyła. Nie została odnaleziona. :D

Agresywny_Wojtek • 2019-11-28, 14:17  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (65 piw)
wyj***li cię z roboty za postawę "pie**olę, nie robię za 3.500 PLN", zatrudnili Ukraińca za twoje miejsce i z zawiści nasrałeś w szatni - a posprząta to sprzątaczka z Polski ... ale żeś na złość szefom z Germanii zrobił!

Brazylijski żul

phrontch • 2019-11-28, 07:03
214
W Rio de Janeiro mieszka sobie bezdomny pan żul, który nie pozwala sobie pomóc, a raz zabrany do szpitala stamtąd uciekł. Podobno robaki w jego głowie mają wyższe IQ od swojego żywicielaUżytkownik420 • 2019-11-28, 09:31  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (24 piw)
naczelny1 napisał/a:

k***a, czytam ten portal od kilku lat i dopiero teraz się prawie porzygałem.Serio? Pare lat temu na tym portalu były bardziej drastyczne zdjecia i filmy. Mniej Cię brzydzi zabijanie? Tortury? Te zdjecia to ciekawostka. Zero krwi troche skóry

Przerwa w pracy

Angel • 2019-11-27, 13:13
213
Siadajcie koledzy, siadajcie. Jedno miejsce jest jeszcze wolne.

Wzruszający komentarz

darex99 • 2019-11-25, 21:39
147
Temat "zacyganiony" widać skąd, pytanie: na ile prawdziwy komentarz. Jeśli to prawda to...aż ból rodzica wylewa się z monitora. PS. W celach weryfikacji prawdy/fałszu, dajcie link, jaki to film ;-)


mygyry • 2019-11-25, 22:21  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (29 piw)
Rodzice cię wypatrzyli w jakimś gej porn? :amused:

Tata Psychopata

Hacker40 • 2019-11-24, 13:13
156
Czasami lepiej nie tłumaczyć dziecku skąd się wzięło.... :banany:~Velturek • 2019-11-24, 13:29  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (51 piw)
Wszystko fajnie i dziecko trzeba w miarę uświadomić aby nie szukał brata na polu kapusty ale k***a nie publicznie w internecie wrzucając do tego jeszcze fotkę dzieciaka.

Do tego każdy ciągle pie**oli o tym jak ceni prywatność a jednocześnie wszyscy wrzucają tony fotek, filmików i opisów na fejsika… Gratuluję. Każdy wie już kiedy twoje dziecko ma urodziny, jak się nazywa i jak wygląda. Od razu można sprawdzić do której szkoły chodzi bo na bank również taką informację publicznie podali.
Gdybym chciał porwać jakiegoś dzieciaka to wystarczy 10 minut na facebooku spędzić aby wiedzieć wszystko o gówniarzu.
X