18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Obraził mu matkę

~Sunday • 2021-07-13, 19:43

Zakończenie perfekt ❤❤❤

Znawca_Cipek

2021-07-13, 19:48
A już miałem blondasa zbesztać za brak ciosu nokautującego. No ale postawię Mu piwo i przepraszam.

LaChupacabra

2021-07-13, 19:53
Co ci tępi amerykanie mają z tym napie**alaniem się na wybetonowanych powierzchniach? Za moich czasów szło się kulturalnie na trawnik dać sobie parę strzałów po mordzie i ponad to nikt leżącego nie kopał po łbie.

burunduk

2021-07-13, 20:20
Młodziki napie**alający się są najlepsi bo widać w nich gniew i instynkt, zero taktyki a czysta napie**alanka

Bona1

2021-07-13, 20:44
Dać sobie wpierolic gimbusowi, wstyd i hańba. Ale należało się ulanemu zjebowi za mentalną gimbaze

pazuzu

2021-07-13, 20:48
No kurde, niby lekki suchoklates a dał radę :-)

programista4k

2021-07-13, 20:50
leżącego się nie bije

@LaChupacabra a za moich czasów nie napie**alało się, bo ludzie nie byli debilami, żeby nie rozumieć, że możesz komuś krzywdę trwałą zrobić od napie**alania

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-07-13, 21:05
Ten ostatni strzał mógł się okazać przepustką do pomarańczowej piżamy, ładnie zaj***ł banią o asfalt.

KoniecZartow

2021-07-13, 21:07
programista4k napisał/a:

leżącego się nie bije
@LaChupacabra a za moich czasów nie napie**alało się, bo ludzie nie byli debilami, żeby nie rozumieć, że możesz komuś krzywdę trwałą zrobić od napie**alania



Końcówka lat 80 i początek 90 to był najbardziej poj***ny okres jaki pamiętają moi rodzice. Ja zresztą też. Gdy szedłem do podstawówki, to pierwszaki były często gnojone przez parówy z klas ostatnich, a nie było jeszcze gimnazjów. Osiedla i szkoły były przepełnione patologią. Więc albo siedziałeś pod kloszem całe dzieciństwo albo naprawdę życia nie poznałeś :krejzi: czyli siedziałeś pod kloszem.

Zenonn

2021-07-13, 21:26
Na koniec pięknie mu się łeb odbil od betonu. Raczej trup.

blokern

2021-07-13, 21:33
ale sk***iel wytrzymaly :D

Budrys2000

2021-07-13, 22:15
KoniecZartow napisał/a:

Końcówka lat 80 i początek 90 to był najbardziej poj***ny okres jaki pamiętają moi rodzice. Ja zresztą też. Gdy szedłem do podstawówki, to pierwszaki były często gnojone przez parówy z klas ostatnich, a nie było jeszcze gimnazjów. Osiedla i szkoły były przepełnione patologią. Więc albo siedziałeś pod kloszem całe dzieciństwo albo naprawdę życia nie poznałeś czyli siedziałeś pod kloszem.



W punkt. Lata 80/90 to była prawdziwa "dzikota", gnojenie słabszych w szkołach przez szkolnych cwaniaków, solówki po lekcjach, napie**alanki osiedle na osiedle, do tego narkomania w tym najgorszym wydaniu. Dzisiaj to jest kulturka i spokój, ludzie wolą klikać niż napie**alać, kompot zastąpiły dopalacze, a w szkołach miejsce patologii zajęło pedalstwo ;-)

petru23

2021-07-13, 22:50
Mam niespełna 40 lat i panom powyżej powiem - przestańcie pie**olic. Patologia to jest dzisiaj, bo szacunek i honor nie istnieją. Wtedy mimo że było ostro, to jednak były pewne zasady. Kto je łamał ten sam był łamany. Jeśli nie zasłużyłeś to nie o skoczyłeś woierdol, chyba że byłeś p*zda co było widać. Dziewczyny nie świeciły duoskami, rodziców i nauczycieli się szanowało a słowo dawało gwarancję, bo bycie słownym coś znaczyło.
A teraz? Aż się o córkę boję...

BuahahaXD

2021-07-13, 23:02
Szacunek dla młodego suchoklatesa za odwagę i naj***nie mentalnego ścierwa, ale prawda jest taka, że gdyby to ścierwo (naćpane?) choć trochę się broniło i zadawało jakiekolwiek ciosy, to by z palcem w dupie naj***ło suchoklatesa...