18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obraził mu matkę

~Sunday • 2021-07-13, 19:43

Zakończenie perfekt ❤❤❤

senpuu93

2021-07-14, 07:39
petru23 napisał/a:

Mam niespełna 40 lat i panom powyżej powiem - przestańcie pie**olic. Patologia to jest dzisiaj, bo szacunek i honor nie istnieją. Wtedy mimo że było ostro, to jednak były pewne zasady. Kto je łamał ten sam był łamany. Jeśli nie zasłużyłeś to nie o skoczyłeś woierdol, chyba że byłeś p*zda co było widać. Dziewczyny nie świeciły duoskami, rodziców i nauczycieli się szanowało a słowo dawało gwarancję, bo bycie słownym coś znaczyło.
A teraz? Aż się o córkę boję...



Petru, ja Cię k***a maksymalnie nie trawię, ale co rację masz tutaj to masz.

RandallFLAGG

2021-07-14, 12:57
wyraźnie widać po oczach, że gruby jest psychiczny

garota

2021-07-14, 13:18
LaChupacabra napisał/a:

Co ci tępi amerykanie mają z tym napie**alaniem się na wybetonowanych powierzchniach? Za moich czasów szło się kulturalnie na trawnik dać sobie parę strzałów po mordzie i ponad to nikt leżącego nie kopał po łbie.



To nie była solówa tylko oklep za obrażanie matki. No a jak nie kopiesz leżącego to tylko dlatego że nie znasz podstawowej zasady w bójce na ulicy. Napie**alać aż będzie spał, bo jeszcze wstanie wyjmie kosę i skończy ciebie. Pozdro poćwicz.

Mom and Death

2021-07-14, 14:23
Coś mi się wydaje że tego ulanego później lekko bolała głowa... o ile wstał.

ActAnonymous

2021-07-15, 09:15
LaChupacabra napisał/a:

Co ci tępi amerykanie mają z tym napie**alaniem się na wybetonowanych powierzchniach? Za moich czasów szło się kulturalnie na trawnik dać sobie parę strzałów po mordzie i ponad to nikt leżącego nie kopał po łbie.



Ok Boomer :lol:

bolego

2021-07-16, 22:36
LaChupacabra napisał/a:

Co ci tępi amerykanie mają z tym napie**alaniem się na wybetonowanych powierzchniach? Za moich czasów szło się kulturalnie na trawnik dać sobie parę strzałów po mordzie i ponad to nikt leżącego nie kopał po łbie.



Czyli rozumiem ze jakby ktos mowil ze twoja matka to k***a i idzie ja wyr*chac to zaprosilbys go na trawnik a jakby sie nie zgodzil to poszedlbys w sina dal?

Pyro25

2021-07-20, 01:55
Gdy osoba, która bije się jak ciota trafia na ćwierćstrzałowca

Dominator15

2021-07-20, 12:12
Widać że ten gruby to upośledzony jest."your mmo-mo-mom is fffuckin trash" :mrgreen:

stanislawp1

2021-07-22, 11:22
Obronił honor matki, a za to pewnie pójdzie siedzieć lub w najlepszym wypadku jakieś zawiasy. Nie ma sensu ryzykować - jeśli już to sprowokuj kogoś aby sam zaczął i będzie obrona własna.