18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obrady Sejmu 1992 - próba ujawnienia agentów SB.

Bartsone92 • 2012-11-05, 10:46
Dobrze żarło, ale zdechło.
Niewiele brakowało, a 20 lat temu mielibyśmy decyzję o ujawnieniu nazwisk zdrajców z lat 1945-92.
Co najciekawsze, propozycja ustawy chyba najbardziej przestraszyła polską 'elitę' 'walczącą' z komunizmem. Reakcja pewnych osób daje wiele do myślenia.

Odpowiedni ludzie jednak zawsze stoją na baczności, żeby takie pomysły wszem i wobec, bez żadnego kamuflażu tłamsić w zarodku.
:bije_konia:

Draiks

2012-11-05, 13:18
straatveger napisał/a:

Z PISu się śmieją,twierdzą że macierewicz ma schizofremię a TV TRWAM oglądają


gdzie tu logika ??


zamknij ryj

gadom

2012-11-05, 13:22
xts napisał/a:

trochę manipulacja od 4:09, jakaś wstawka z dupy tylko idiota w to uwierzy ale piwko za korwina



troylee napisał/a:

... a jak dla mnie materiał gówno wart, raz, że jest to telewizja TRWAM, a dwa, filmik zrobiony ze zlepków jakiś tam materiałów, gdzie nie wiadomo do końca z jakich rozmów te fragmenty są wycięte, a jedynie zmontowane tak, aby dały konkretne ukierunkowanie tematu.



Ale to jest fragment żywcem wyjęty z filmu "Nocna Zmiana", a ta rozmowa nie jest z dupy tylko dotyczy właśnie tej ustawy i późniejszego odwołania rządu Olszewskiego. W tym materiale wypowiadają się analitycy, dziennikarze i politolodzy, którzy nigdy nie zostali skazani za słowa, które tutaj wypowiedzieli (gdyby były taką manipulacją, to już dawno zostaliby ukarani).

Zachęcam do obejrzenia całego filmu, który żadną manipulacją, niestety, nie jest...

An...........kh

2012-11-05, 13:29
Chcecie agentów SB?
Proszę bardzo-
Faper Noster, Pener, Marnotrawna, Conscribo, P@N K@C, TT oraz Angel.

Największe szuje SB!

amha

2012-11-05, 13:32
Ja pie**ole TV TRWAM na Sadolu. Do czego to doszło!

straatveger

2012-11-05, 13:34
Cytat:

straatveger napisał/a:
Z PISu się śmieją,twierdzą że macierewicz ma schizofremię a TV TRWAM oglądają


gdzie tu logika ??

zamknij ryj



Ja zamknę ryj ale ty zamknij laptopa, bo nie dorosłeś jeszcze do jego używania :D

dback

2012-11-05, 13:38
straatveger napisał/a:



Ja zamknę ryj ale ty zamknij laptopa, bo nie dorosłeś jeszcze do jego używania :D



Mówi to ktoś kto ma spusczającego się ku*asa na awatar.

stona2

2012-11-05, 13:42
Widzę u niektórych z myśleniem na bogato jest. Jeśli w filmiku jest logo TV Trwam, to znaczy że brednie i banialuki?
Ergo, jeśli TV Trwam zapoda film dokumentalny o tym, że Ziemia jest okrągła [upraszam, żeby gimbaza też zrozumiała przekaz] i puści to na antenie, to będzie znaczyło że to manipulacja i głupoty, tak?
Trochę pomyślunku, ludzie.

mr_9mm

2012-11-05, 13:44
Jak puszczą w TV TRWAM "Pulp fiction", to powiesz że to gówniany film, bo pokazują go na tym kanale?
Zajebisty masz tok myślenia, obyś nie miał dzieci...

dth

2012-11-05, 13:44
Cytat:

Ja pie**ole TV TRWAM na Sadolu. Do czego to doszło!


Nie rozumiem. Możesz mi powiedzieć dlaczego znaczek w rogu ekranu ma w tym momencie znaczenie? Jakby było TVN to byś zrozumiał wydźwięk materiału, czy nadal za trudne? Odpal to sobie w jakimś programie do obróbki filmów i naklej sobie słoneczko Polsatu/TVN/TVP, jeśli Trwam Ci się nie podoba, ale niestety żadnej różnicy nie zauważysz. Zrozumiałbym, gdyby były jakieś dodatkowe komentarze od księży czy coś w tym stylu...

Jak kurewsko trzeba być zindoktrynowanym by nienawiścią reagować na samo pojawienie się znaczka takiej a nie innej stacji w rogu ekranu? : |



Edit: a tak swoją drogą jaki trzeba mieć tupet by oburzać się na wieść, że mają być ujawnione nazwiska agentów i protestować "to jest sprzeczne z prawami człowieka", podczas gdy samemu donosiło się na sąsiadów. Ciekawe co sąsiedzi by powiedzieli o prawach człowieka jak ich ZOMO albo SB napie**alało do nieprzytomności.

amha

2012-11-05, 14:14
A tak w ogóle wk***ia nie politykowanie na Sadolu. Albo prawicowe oszołomy wywlekają jakąś zmontowaną przez Rydzyka prehistorię, albo lewicowi fenistko-gejo-transwestyci wrzucają, jak im źle w tym kraju, bo nie moga się legalnie r*chać w dupę w parku miejskim. Idźcie wszyscy w ch*j na jakiś onet albo inny facebook i tam wylewajcie swoje partyjne żale. A co do Korwina, to już mnie metrowy ch*j strzela, jak czytam "daje piwo bo jest Korwin". Jak go tak kochasz, to go k***a zaproś na wigilię. Większość "wielbicieli" korwina nie ma pojęcia jakie faktycznie poglądy ma ich idol, usłyszeli coś o legalizacji marychy i ch*j ich obchodzą inne farmazony, które wygaduje Korwin. Przykro mi gimbusy, ale państwo, które proponuje JKM nie ma szans utrzymać się przy życiu, byłaby to mieszanka anarchii z bezprawiem.

dth

2012-11-05, 14:21
Cytat:

Przykro mi gimbusy, ale państwo, które proponuje JKM nie ma szans utrzymać się przy życiu, byłaby to mieszanka anarchii z bezprawiem.


Jakieś argumenty? Czy może "tak jest i tyle"? I w ogóle jakie jest państwo jakie proponuje JKM? Które konkretnie? Bo wiesz... ja też mogę sobie powiedzieć: "Przykro mi gimbusy, ale państwo, które proponuje Tusk/Kaczyński/Palikot/KtokolwiekInny nie ma szans utrzymać się przy życiu, byłaby to mieszanka anarchii z bezprawiem". Myślę, że brzmiałbym równie przekonująco jak Ty. Jak chcesz coś wyśmiać/pokazać, że nie ma sensu, to nie rzucaj ogólnikami tylko powiedz co nie ma racji bytu i dlaczego.

troylee

2012-11-05, 14:40
JKM to istna zagłada, chory człowiek.
Trochę racji ma, ale myślę, że to jak każdy z nas. Ma, bo musi mieć, chociaż w małym stopniu.

xts

2012-11-05, 15:04
gadom napisał/a:





Ale to jest fragment żywcem wyjęty z filmu "Nocna Zmiana", a ta rozmowa nie jest z dupy tylko dotyczy właśnie tej ustawy i późniejszego odwołania rządu Olszewskiego. W tym materiale wypowiadają się analitycy, dziennikarze i politolodzy, którzy nigdy nie zostali skazani za słowa, które tutaj wypowiedzieli (gdyby były taką manipulacją, to już dawno zostaliby ukarani).

Zachęcam do obejrzenia całego filmu, który żadną manipulacją, niestety, nie jest...



kto powiedział, że nie jest? jaro?

jackalski

2012-11-05, 19:52
Jak to kto?
Autor filmu, pierwszy spin doctor Wolski Jacek Kurski, autor równie słynnych słów, że 'ciemny lud to kupi'.

Film jest zmanipulowany w pewnym stopniu.
Wszystko pokazane jest jako strasznie tajne, zakulisowe i podejrzane. A na początek wypadałoby zapytać jak na tej 'tajnej' naradzie znaleźli się kamery i dziennikarze :D
Nie zmienia to faktu, że od 20 lat wybieramy tych samych ludzi, a nawet opozycja pozaparlamentarna to te same nazwiska.

Jestem przekonany, że nasza bezkrwawa 'rewolucja', przejęcie władzy od komunistów i przejście do systemu demokratycznego zostało okupione listem żelaznym dla wielu prominentów uprzedniego systemu. Ale pamiętam jak wyglądały przemiany w Rumunii, Bułgarii, Jugosławii. Pamiętam, jak kolos pod tytułem ZSRR potknął się i rozpadł, ale jak jednocześnie podtrzymywany był w postaci Wspólnoty Niepodległych Państw. Rosja po puczu nie była postrzegana jako specjalnie stabilna. 'Twardogłowi generałowie' mieli swoje plany, które zawisły jak miecz Demoklesa nad młodą demokracją. Układ tworzący WNP został podpisany nie w Moskwie, ale przy Polskiej granicy... a w Polsce nadal stacjonowała Armia Czerwona...