18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obowiązek przepuszczenia pieszych?

krzyks • 2016-08-09, 19:09
Czasem uprzejmość jednych może kosztować życie drugich... :dead:



.... a jeśli będziemy zobligowani do zatrzymania się bez względu na to, co dzieje się za naszymi plecami? :roll:

intermag

2016-08-10, 05:11
Pieszy powinien mieć pierwszeństwo a samochód ustąpić. Jeśli jesteś defilement i zapie**ala w paseratti lub bmw lub masz stolec zamiast mózgu oddaj prawo jazdy i zacznij chodzić pieszo. Może jakiś inny idiotyczne cie jedynie i będzie po sprawie.

Hvsarz

2016-08-10, 08:00
krzyks napisał/a:


.... a jeśli będziemy zobligowani do zatrzymania się bez względu na to, co dzieje się za naszymi plecami? :roll:


Problem w tym, że mimo wszystko to kierowca ciężarówki okazał się tu młotem. Nie dostostowanie prędkości do warunków i minimalnej odległości. Jeśli wie się, że hamowanie zajmie nam tyle, a tyle to trzeba zostawić sobie odpowiednio dużo miejsca. ZAWSZE z dowolnego powodu, może zajść potrzeba nagłego hamowania i tego nawet chyba na podstawowym kursie uczą.
dr_dex napisał/a:

- jak ciezarowka pie**olnie w ciebie a ty przez to zabijesz kogos - jej wina

|Ty z tych, którzy wierzą, że ciężarówka jak broń "sama" zabija? A ja głupi myślałem, że to kierowca odpowiada :P

W............R.

2016-08-10, 08:58
W zeszłym tygodniu widziałem takiego kretyna w dostawczaku, który pędził na akord. Trochę się przeze mnie spóźnił. Tak ze 3 miesiące.

SanicHegehog

2016-08-10, 09:05
intermag napisał/a:

Pieszy powinien mieć pierwszeństwo a samochód ustąpić.


Z tego samego powodu, dla którego pociągi hamują przed przejazdami, bo auta muszą nimi przejechać?
(zanim się zacznie gównoburza) Wiem o co chodzi, zwracam po prostu uwagę, że przy obecnym braku edukacji pieszych, gdy słyszą, że na przejściu są "nietykalni" (dla pieszego synonim "pierwszeństwa"), pchają się pod koła jak zombie, bez użycia mózgu. Deszcz, śnieg, lód, jeden ch**, on/a na przejściu ma pierwszeństwo, więc wchodzi jak do siebie do domu. Zasada "prawo lewo, prawo, a potem przechodź" schowana głęboko w dupie. A potem "olaboga, kierowca pirat, nogi/ręce/kręgosłup połamał". Skoro my musimy zakładać, że piesi to idioci, którzy wejdą pod koła, to czemu oni nie zakładają, że każdy kierowca to pirat, który nie zahamuje? Ich zasada ograniczonego zaufania nie obowiązuje. Zapewne do pierwszego pie**olnięcia.

intermag napisał/a:

Jeśli jesteś defilement i zapie**ala w paseratti


Może Ty write po polsku with sense, dobrze?

bania88

2016-08-10, 09:14
intermag napisał/a:

Pieszy powinien mieć pierwszeństwo a samochód ustąpić. Jeśli jesteś defilement i zapie**ala w paseratti lub bmw lub masz stolec zamiast mózgu oddaj prawo jazdy i zacznij chodzić pieszo. Może jakiś inny idiotyczne cie jedynie i będzie po sprawie.


Po twoim komentarzu jestem pewien, że nie masz prawa jazdy i jesteś jedną z tych kurew co się wpie**alają pod samochód. I właśnie dlatego nie powinno być i nie będzie tego prawa. że pieszego zawsze wpuszczać, bo w jednej chwili ilość śmiertelnych potrąceń wzrośnie o 10000% bo takie święte krowy jak ty będą się jawnie wpie**alać pod koła bo "Ja mam pierwszeństwo".
Chociaż z drugiej strony to dobrze bo znikną takie k***y i zostaną zwykli pieszy.