18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obnażanie się

Knegarn • 2017-09-05, 01:22
Z informacji wynika że facet obnażał się w parku, przy ludziach


wormgoro

2017-09-05, 13:19
Albo zbok jest twardym przeh*jem albo edukator leje jak p*zda.

Wiewór

2017-09-05, 13:22
mit2 napisał/a:


Ty jesteś naprawdę upośledzony (z resztą jak każdy zj***ny lewak). Czyli według ciebie gość miał pozwolić zwyrolowi łazić koło jego dzieci z ch*jem na wierzchu?
A może ty też lubisz się obnażać przed nieletnimi, że tak sk***iela bronisz?

P.S. Pojęcie white trash z wikipedii: "termin używany w amerykańskim angielskim jako pejoratywne określenie białych obywateli Stanów Zjednoczonych Ameryki usytuowanych najniżej w hierarchii klas społecznych. Charakteryzują się oni brakiem wykształcenia i niskimi dochodami, co skutkuje kiepską sytuacją materialną. White trash często utożsamiani są z zachowaniami dysfunkcjonalnymi i aspołecznymi."
Według mnie to bardziej pasuje do zaszczanych lewaków siedzących w squatach.


Policji tam nie mają? Burak jest od pilnowania prawa?
Na szczęście To jest tylko twoja opinia :-D

pyskatyyy

2017-09-05, 13:39
Co za kretyn, trzymać telefon w ręce którą sie uderza, typowy burger...

miszczurek

2017-09-05, 15:19
Abraxus napisał/a:


Policji tam nie mają? Burak jest od pilnowania prawa?
Na szczęście To jest tylko twoja opinia :-D



Nie, Ty bezrozumna spierodlino. To także moja opinia.

mit2

2017-09-05, 15:21
Abraxus napisał/a:

Policji tam nie mają? Burak jest od pilnowania prawa?


Najwidoczniej na miejscu jej nie było, a facet nie miał ochoty na nią czekać przyglądając się, jak zboczeniec paraduje z ku*asem na wierzchu obok jego dzieci. Każdy normalny rodzić zrobił by tak samo i to nie jest tylko moja opinia.

St...........on

2017-09-05, 19:06
janlew napisał/a:


Nie oceniać naszej etyki żydom, ani ateistom (ich marksistowskim pożytecznym gojom).



Tee, od ateistów to ty sie odpie**ol, bo i na ciebie i na zydów maja wyj***ne.

P.S. I nie zapomnij, jak złamiesz szpyte pójść do kaplicy, nie do lekarza.

TB303

2017-09-05, 19:14
janlew napisał/a:


Nie oceniać naszej etyki żydom, ani ateistom (ich marksistowskim pożytecznym gojom).


Znam ateistę, który kilka lat temu przez pół roku pracował jako wolontariusz, a w następnym roku zamierza to powtórzyć - nawet się zastanawiam, czy mu nie pomóc. W zeszłym roku przeznaczył ogólnie 10 000 zł. na domy dziecka. A czym ty się możesz pochwalić wielki "moralny" i "etyczny" gnoju?! Ty byś k***o nawet 5 złotych nie przeznaczył, bo wolisz dawać księżą na tacę niż tym, którzy faktycznie są potrzebujący.
Ja sam zaś moralnie i etycznie jestem czysty jak łza - moi przyjaciele i rodzina świadkami! W sumie komu ja to mówię - największej katolsko-prawackiej sp***olinie jaką nosił ten portal.

elfis

2017-09-05, 19:45
Abraxus
obrzezany h*j to nie nasz klimat,
napisz skargę do Michnika

Wanisz

2017-09-05, 21:44
Abraxus napisał/a:

Wasza religia nakazuje wam kochać innego bliźniego bez względu na wszystko. Więc jak możecie napie**alać zwyrodnialców? Macie ich kochać.
[..] z Izraela wywodzi się wasz wymyślony bożek któremu składasz pokłony.



O k***a, debil. Chyba że to zarzutka kiepskiej jakości?

Tak a propos, w Starym Testamencie często Bóg odpowiednio traktował podobnych zwyrodnialców, zawsze kończyli w prosty sposób: "zostali zgładzeni" :)