18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Objazdowy cyrk żenady...

Halman • 2020-06-19, 09:21

homosie są u siebie tak ze hetero dyskretnie wypie**alć z poznania...


(nie linkuję do YT żeby nie nabijać wyświetleń nieideologi...)

Noside

2020-06-19, 09:27
Dzięki za darmową reklamę. Akurat w Poznaniu ma się to dobrze, bo jest to nagłaśniane i pokazywane jako jakiś trend.

PękniętySłoik

2020-06-19, 09:47
Te głupie k***y nie rozumieją, że kiedyś miarka się przebierze i ktoś zacznie im pod nogi granaty rzucać ?

Halman

2020-06-19, 10:01
Wyzimlak napisał/a:

Te głupie k***y nie rozumieją, że kiedyś miarka się przebierze i ktoś zacznie im pod nogi granaty rzucać ?


Dlatego maja takie pie**olone ciśnienie na społeczną świadomości żeby pedałowanie stało sie czymś normalnym...

SirMajkel

2020-06-19, 10:55
czy chce oglądać jak dwóch kolesi całuje się na mieście? NIE. Czy chcę oglądać jak dwie laski całują się na mieście? NIE. (mógłbym, ale lesbijki to przeważnie pasztety) Czy chcę oglądać jak facet z laską całują się na mieście? TEŻ NIE. W miejscach publicznych proszę trzymać fason z co kto robi u siebie w sypialni to mnie to nie interesuje. Wolny kraj. Ci co mają z tym problem to jakieś zakompleksione zjeby z zaściankowym myśleniem. Potomkowie średniowiecznego plebsu i tyle w tym temacie.

Druga sprawa. Kto pomyślał, że promowanie lgbt w konserwatywnym kraju poprzez grupowe bieganie pół nago po mieście zwanym marszem równości to dobry pomysł? Też chyba jakiś zjeb.

Tak podsumowując krótko. Interesowanie się co kto robi u siebie w domu to jest esencja takiego wieśniactwa, cebulactwa. Na małych zaściankowych wiochach tak robią i potem plotkują po całej okolicy a sami to w większości alkoholicy i k***iarze, baby niby pobożne a złorzeczą sobie, plują jadem, podkładają świnie za to wszyscy co niedziele odstawieni w kościółku udają jaśnie państwo słuchając kazania jakiegoś pedofila, który coś tam pie**oli o skromnym życiu i na kogo głosować a po cichu sobie stawia gdzieś dom na bogato dla swojej dupy z dzieckiem z garażem na maybacha. Jakby ludzie włożyli tyle energii w edukację siebie i pracę co wkładają w wpie**alanie się w cudze sprawy to Polska w produktywności chyba przegoniłaby Chiny.

pro_avenger

2020-06-19, 11:35
na szczęsne pedałów i lesbijek zawsze będzie mniej więc w demokracji niech sobie krzyczą..

el_kadafi

2020-06-19, 12:29
Przy takich gabarytach to ja bym na ten stolik nie wchodził.

Sawix

2020-06-19, 12:53
Pies ich j***ł

MrFalken

2020-06-19, 13:23
SirMajkel napisał/a:

czy chce oglądać jak dwóch kolesi całuje się na mieście? NIE. Czy chcę oglądać jak dwie laski całują się na mieście? NIE. (mógłbym, ale lesbijki to przeważnie pasztety) Czy chcę oglądać jak facet z laską całują się na mieście? TEŻ NIE. W miejscach publicznych proszę trzymać fason z co kto robi u siebie w sypialni to mnie to nie interesuje. Wolny kraj...



Właśnie - wolny kraj... Jak nie chcesz oglądać, to odwróć wzrok. Też nie chcę ww. oglądać, ale że prawnie nie jest to zabronione i nikomu nie szkodzi, to wystarczy odwrócić wzrok. Przecież takich niechcianych widoków jest więcej: grube baby w legginsach, jebiące grażyny z czerwonymi włosami, rudzi w rurkach, cygańskie wróżki, hałaśliwe dzieciaki itd. Lekko nie jest, ale wystarczy łeb odwrócić i iść dalej.

A jakoś tak się dziwnie składa, że ludzie częściej wody w usta nabiorą i odwracają głowę, jak widzą łamanie prawa - jak ktoś chleje na przystanku, jak tłucze małe dziecko, jak rzuca butelkę, czy innym śmieciem w krzaki, jak leje na środku chodnika, jak seby obijają komuś ryja pod blokiem, jak się wyjaśnia na klatce za słona zupa - wtedy nagle szyja staje się sprężysta i zajmujecie się swoimi sprawami z automatu, zamiast odpowiednio zareagować, jak człowiek.

Trochę mnie to fk***ia, taka dwulicowość.

Ale po co każda udziwniona grupa społeczna na siłę demonstruje swoje istnienie - jeśli prawo mamy jedno dla wszystkich i umysłowe czy poglądowe upośledzenia nijak nie wpływają na jego stosowanie - tego nie rozumiem. Niby wolno się gromadzić, ale to właśnie to publiczne darcie ryja o nic powoduje niechęć opinii publicznej, a nie odwrotnie.

Bo i ile od jednego zjeba głowę odwrócić mogę, to przecisnąć się przez tłum spoconych wrzeszczących dziwolągów jest już trudniej.

Tco

2020-06-19, 13:39
To nie ludzie, to chore jednostki nie zdatne do zycia w spoleczenstwie. Odmiency, zepsuta mniejszosc, chore wybryki natury.

Kepeszek

2020-06-19, 15:33
SirMajkel napisał/a:

czy chce oglądać jak dwóch kolesi całuje się na mieście? NIE. Czy chcę oglądać jak dwie laski całują się na mieście? NIE. (mógłbym, ale lesbijki to przeważnie pasztety) Czy chcę oglądać jak facet z laską całują się na mieście? TEŻ NIE.



XDDDD chłopcy? Beee Ale lesbijki mmm jak ładne to bym se popatrzył hehe heheh dziewczynki cipeczki mmm ale bym rymcia pymcia. Tak własnie brzmisz. Jak naj***ny samogonem spocony wujek w piwnicy wykładający na temat homoseksualizmu podczas gdy jedyny raz kiedy miał z nim styczność to podczas pie**olenia przy wódce. Wracaj na budowe robaku

pnaj

2020-06-19, 16:10
W skrócie.
Jak wychowasz sobie dzieci na zagorzałych homusi to twoja linia najpewniej wygaśnie.
Taka selekcja naturalna.

Ddd271

2020-06-19, 16:21
Tyle razy odbyła się ta parada gówna i żadnej bomby na nich nie zrzucili :/ smutne

JolkiPolkiPL

2020-06-19, 17:14
Kto co lubi,ok, ale w domu a nie k***a na ulicy. Mniejszość che rządzić większością. Pedały j***ne.