18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Obieranie banana

Anal_Intruder_69 • 2021-07-22, 14:15
Taką to nawet do kuchni strach wpuścić, bo jeszcze chałupę z dymem puści :-|


Tryper

2021-07-22, 19:13
Strach pomyśleć jak taki nieudacznik robi loda, jeśli w ogóle robi.

ritu4l

2021-07-22, 19:49
Garnki_za_zeta napisał/a:

@up
Macie już k***a dawno wyjaśnione, że to co robi jednak ma sens, a dalej brniecie w to pie**olenie.



Gdzie to jest wyjaśnione? Że robi ciasto ze skórek bananów wypie**alając je do kibla? Bo klasycznego banana nie da się obrać klasycznie? Usuwa zepsutą skórkę której i tak się nie je? Ktoś chyba to nagrał i wrzucił jako nonsens bo to jednak nie ma sensu? Na ch*j w ogóle się wypowiadasz cymbale?

pacman_shazzam

2021-07-22, 20:49
k***a ciężko mi uwierzyć, że Wy ludzie tutaj nie ogarniacie, że to fejk xD

Heliar

2021-07-22, 20:51
Karmazon napisał/a:

Gdzie to jest wyjaśnione? Że robi ciasto ze skórek bananów wypie**alając je do kibla? Bo klasycznego banana nie da się obrać klasycznie? Usuwa zepsutą skórkę której i tak się nie je? Ktoś chyba to nagrał i wrzucił jako nonsens bo to jednak nie ma sensu? Na ch*j w ogóle się wypowiadasz cymbale?



A czy ja napisałem, że robi ciasto? To tylko propozycja wykorzystania banana, dla tuków co to myślą, że to śmieć. Ba skórka ma więcej mikroelementów niż reszta banana, zresztą jak w każdym owocu.
Tu ewidentnie wszystko idzie w kubeł i nie wygląda to na kosz na papier jak ktoś napisał, nie znam też banana z nieodchodzącą jadalną na surowo skórką, powinno się je przetworzyć, ale.... ;-)

No właśnie jedyny znany mi przypadek wpie**alania tak przygotowanego banana jak na filmie, to smoothie. Skórka do tego celu musi być już dobrze dojrzała, zielona się ponoć nie nadaje, czyli by się zgadzało. Osobiście nie próbowałem.

Ps. Aż dziwne, nikt tu jeszcze nie wspomniał, że najlepsze połączenie kobiety i banana dostaniemy od BananaHotties :banany:

robj

2021-07-23, 00:13
Fakt w kuchni może i h*jowa ale za to w sypialni pewnie petarda :lol:

croyna

2021-07-23, 00:22
nikt z Was nie był na takim kacu, by nie robić czegoś podobnego?

Xs...........33

2021-07-23, 00:54
Nawet do kuchni się nie nadaje :P

alucard321

2021-07-23, 04:23
Musi się dobrze r*chać, bo innego zastosowania nie potrafię wymyśleć

Garnki_za_zeta

2021-07-23, 08:48
Karmazon napisał/a:

Gdzie to jest wyjaśnione? Że robi ciasto ze skórek bananów wypie**alając je do kibla? Bo klasycznego banana nie da się obrać klasycznie? Usuwa zepsutą skórkę której i tak się nie je? Ktoś chyba to nagrał i wrzucił jako nonsens bo to jednak nie ma sensu? Na ch*j w ogóle się wypowiadasz cymbale?


A zamkniesz już ten śmierdzący ryj?

Syriush79

2021-07-23, 09:44
Bo ona go tylko wkładała, a teraz dowiedziała się, że się go obiera...

djpyza

2021-07-23, 19:19
Halman napisał/a:

zwróć uwagę co robi zanim osądzisz; nie obiera banan tylko zeskrobuje nadpsute miejsca na skórce.



co ty pie**olisz za głupoty xD ty też wpie**alasz banana ze skórką bo na to wygląda na ch*j obierać skórkę z banana jak jej nie jesz ^ potwierdziłeś właśnie że jesteś idiotą.....temu królujesz na sadisticu xd