18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obierak do czosnku z Flintstonów

Wiewór • 2018-06-15, 10:03
Halyna pa jak on czostnek obiero. No nie wytrzymie.



krzyks_11.0

2018-06-15, 10:05
Czarna wiewiórka z irokezem na głowie opie**ala czosnek z łupek. No k***a. Co my tu mamy w czystej postaci? ;-)

~Velture

2018-06-15, 10:14
Mówcie co chcecie ale zajebisty patent :amused:

Ohoho

2018-06-15, 11:09
Pewnie można ją kupić w każdym sklepie z wiewiórkami do obierania czosnku :krejzi:

eclipse2012

2018-06-15, 12:44
przydaa by mi się taka obieraczka
bo czosnku wpiepszam dużo, dziennie całą główkę

woytasw

2018-06-15, 12:58
Jak chińczyk normalnie

krykoz

2018-06-15, 13:36
Ja kiedyś zjadłem dosłownie jeden ząbek czosnku, od razu się porzygałem...

krzyks_11.0

2018-06-15, 13:49
krykoz:

Było zjeść biały. Kupujecie różowe gówno, a potem sensacje żołądkowe.

Wiewór

2018-06-15, 13:54
Przedewszystkiem to czosnek należy kupować made in EU a nie CHRL... :roll:

blazej91

2018-06-15, 17:49
Miałem kiedyś wiewiórkę. Widziałem jak wypadła z gniazda i się schowała pod korzeniami drzew. Nie ruszałem jej, w nadziei, że matka po nią wróci. Niestety, gdy wróciłem na miejsce przed zmrokiem, zastałem ją w takiej samej pozycji. Postanowiłem ją zabrać ze sobą. W domu okazało się, że jest to bardzo młoda wiewiórka. Konieczne było podawanie jej mleka(skondensowanego) pipetą. Po prostu trzeba było zastępować jej matkę. Udało się ją odchować. Zamieszkała w piwnicy i okazyjnie była wypuszczana na pobliskie drzewka. Jedyny minus to to, że wszystko gryzła, jak to gryzoń... i srała i lała gdzie popadnie. Zbudowaliśmy jej nawet coś w rodzaju woliery, miała tam drzewko i zbudowane gniazdo, w którym spała, w nocy wracała do swojej piwnicy, gdzie mogła dalej obgryzać wyposażenie. Niestety, któregoś dnia nadeszła burza i siostra chcąc ją przenieść do piwnicy wyjęła ją z woliery, a ta uciekła( przestraszyła się grzmotów). Więcej jej nie widziałem... Mam nadzieję, że przeżyła na wolności.

* Chcę dodać film z nią jak coś je oraz jak szaleje na drzewie ( nie wiem czy się uda, filmy kręcone z 10 lat temu).



ellsworth

2018-06-15, 21:19
Ohoho napisał/a:

Pewnie można ją kupić w każdym sklepie z wiewiórkami do obierania czosnku :krejzi:


Śmiej się, ale tak kiedyś będzie! Jak rozpracujemy "język programowania" natury to wszystkie roboty i cała ta elektronika pójdzie do kosza a zastąpią ją odpowiednio zaprogramowane organizmy żywe.
My może tego nie doczekamy, ale nasze wnuki pewnie tak.

pATRYKOify

2018-06-15, 23:43
Ohoho napisał/a:

Pewnie można ją kupić w każdym sklepie z wiewiórkami do obierania czosnku :krejzi:



Ten komentarz powinien mieć 1000 piw :D