18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obezwładnienie etnicznie niedoskonałej

phrontch • 2020-06-15, 18:48
Kolejny powód do zamieszek




banerr

2020-06-15, 19:01
Tępa dzida.

ARock

2020-06-15, 19:16
Za bardzo rozbrykało się ostatnio te czorne kurestwo

:fuck-off: :tasak: :terror: : :chainsaw: :karabin:

paero123

2020-06-15, 19:19
Wszystko przez ten filmik z tym czarnym z FBI, który pokazał braciom, że można j***ć wszystko co policja mówi. Ciekawe jak tamta sytuacja się skończyła tj.czy policja miała jakieś nieprzyjemności za skucie federalnego w cywilu zanim wspaniałomyślnie pokazał im legitymację.

Miles87

2020-06-15, 22:14
Widząc kolor skóry mogłeś się pomylić. Raczej wątpie żeby pochodziła z cebuloland znad wisły żeby określić jako niedoskonałą.

offline

2020-06-15, 22:48
Teraz tych czarnych k***ów nie będzie można dotknąć, bo ludzie będą się bali kolejnych zamieszek dzikich zwierząt. Wytłumaczcie mi jak to jest, że te brudne bezmozgi bez wyksztalcenia, pracy i życiowej mądrości mają tak wielką moc (poprzez rozpie**alanie miasta, w którym i tak są mniejszością) - że biała, wydawałoby się mądrzejsza cześć społeczeństwa ulega im? k***a, ja nie mogę tego pojac. Ogarnia mnie frustracja za każdym razem, jak widzę co dindusy wyprawiaja, a jak reaguje na to świat - zupełnie nielogicznie.

paero123

2020-06-15, 23:11
Fazybum napisał/a:

(...) Wytłumaczcie mi jak to jest


To proste, w cywilizowanym państwie rząd nie może zrobić jak w jakichś Chinach, Korei, Iranach czy Emiratach, bo zaraz masz na głowie światową opinię publiczną, różne trybunały praw człowieka etc. a to z punktu widzenia prawa nie terroryści, których można odstrzelić w mniej lub bardziej dopuszczalny prawem sposób. Czyli taki agresywny, niszczący, hałaśliwy tłum będzie miał przewagę nad pokojowo protestującymi, a różni tzw.pożyteczni idioci, dziennikarze, celebryci czy zwykli ludzie bojący się o swoje rodziny, dobytek i pracę wzmagają presję na rządzących aby to szybko zakończyć, co najczęściej skutkuje spełnianiem żądań. A że te zamieszki BLM to nie takie pospolite ruszenie mas ludzkich a umiejętnie podsycane, sterowane i wspomagane przez siły polityczne. W USA jest dodatkowo rok wyborczy co wiąże ręce Trumpowi, bo musi dbać o sondaże.


BrainOsw

2020-06-17, 10:37
@ Fazybum
oni chociaż są na tyle zgrani, że jako grupa nie pozwolą sobie. Walczą o ich idee, a że są głupi to inna sprawa. To biały człowiek pozwolił sobie wejść na głowę, w polsce tymbardziej człowiek tylko czeka żeby sąsiada podpie**olić i patrzeć jak przyjeżdża 10 radiowozów do 3 typków bo zgromadzenie (h*j, że konstytuja wolność itd) i ich pałują, jadą na dołek, dostają wyroki, policjanci ustalają wersję i idą na L4 + odszkodowanie za rozj***ną rękę od napie**alania kogoś po twarzy albo jajach i składają jeszcze zarzut pobicia policjanta bo przecież gościu cały czas leżał nieprzytomny w kajdankach. To my daliśmy się wyr*chać jako ludzie, źle na to patrzycie
.