18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obejrzałeś? Oddaj

plimos • 2017-02-14, 14:33

Obejrzałeś pieniążki! To oddawaj :mrgreen:

maxiol92

2017-02-14, 22:44
Ja podobnie jak wyżej... za kasę z komunii kupiłem rower i mimo, że dość dużo jeżdżę to wciąż mam jeszcze jakieś pozostałości po tym pierwszym rowerze (w międzyczasie zmieniłem ramę na większą, amortyzator, a korbę i przednią zębatkę to dopiero w tym roku zmieniłem)... no i nie zgodzę się ze zdaniem, że "dziecko tą kasę przepie**oli". Jak starzy mają łeb na karku i są dobrymi rodzicami to naprowadzą dzieciaka na coś konkretnego co pozwoli mu rozwinąć pasję, albo przynajmniej przyjemnie spędzać czas.

Inna sprawa jeśli niema kasy i trzeba odciągnąć, żeby do pierwszego starczyło na chleb. W takich wypadkach się nie czepiam.

wt...........us

2017-02-14, 23:01
Komunia...kiedy to było :-/ hajs się wtedy wcale nie liczył.

Necrosss

2017-02-14, 23:23
Wiadomo że dzieciakowi nie daje sie hajsu z komunii i że zorganizowanie imprezy kosztuje. Ale h*j jej w dupe i na imię za protekcjonalne traktowanie swojego dziecka i mówienie do niego w ten sposób. Daje palce pod tasak że młody wyrośnie na zjeba dzięki takim zabiegom. Dzięki bahawioralnemu h*jowi w dupie na każdym etapie życia z matką co ma kamień zamiast mózgu dzieciak bedzie pracował pierwsze pół życcia w tesco a drugie pół życia w realum przpie**alał pensje w całodobowym monopolowym i robił interesy życia po których sie tylko traci - typu gra na maszynach.

Ale to tylko moje zdanie.

xv89

2017-02-14, 23:46
Nikt jeszcze nie napisał, że stara r*chable =)
Co z Wami?

mesjasz19

2017-02-14, 23:55
Ja w takim wieku nawet nie myślałem o hajsie z kopert :D
Zebrałem prezenty(rower górski, aparat, złoty kajdan itd.) a starzy wzięli hajs. W życiu bym nie pomyślał że choćby złotówka mi się należała. W końcu to oni wyprawili przyjęcie na ileś tam osób, za darmo się żarcie nie zrobiło.

jbone

2017-03-04, 13:46
jak dobrze że jestem taki jak wy.Wyznaję Jehowę i nasze ceremonie są dużo mądrzejsze:W wieku 6 lat przechodzi się chrzest(zamoczenie w basenie z wodą oraz przyjęcie do grona(rodziny),W wieku 13 lat mamy piękny rytuał wstąpienia-żadne pieniądze nie wchodzą w grę-rzeczy materialne to zbytek.W wieku 18 lat z grona można zacząć wybierać partnerkę.Ja wygrzmociłem już połowę grona i nadal szukam tej jedynej.Co ciekawe ciągle ciągle pojawiają się "nawrócone" i je też grzmocę.Aha i jeszcze ludzie jedzenie i dary przynoszą dlatego polecam każdemu kto "znudził się" zwykłą wiarą.

Lysy_Bysior

2017-03-24, 09:36
Pozwólcie mi zatrzymać chociaż jedną (...)

stokrotka87

2017-03-24, 09:41
k***a, nie mogę. "Jutro porozmawiamy czy ci je damy, czy nie". Rozumiem, że komunia to są koszta, ale jak można być takim ch*jem żeby dziecku kazać za to płacić? j***na patologia. Admin, dawaj ostrzeżenie, wk***iłam się.

Lysy_Bysior

2017-03-24, 09:43
hehehe Spokojnie. To bylo 22 lata temu. Od tamtej pory cały świat się zmienił :)