18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O Ty Piękna

lean12 • 2018-02-17, 06:25
Żulica z Krasnegostawu nie daje o sobie zapomnieć. :oops:

Essent

2018-02-17, 06:34
Las bobrzasty :krejzi:

S.T.U_Cummins

2018-02-17, 08:34
Naśmiewanie się z osób chorych umysłowo jest jak naśmiewanie się z narodowotwórczy i ich chorych poglądów. Czyli trzeba! :D

r061071

2018-02-17, 08:51
up masz na mysili tych dwoch debili w aucie?

~Velture

2018-02-17, 08:58
Jechać samochodem w poszukiwaniu pijaczki aby nagrać jak pokazuje bobra... fajne macie hobby chłopcy. :roll:

KaiokenPL

2018-02-17, 09:18
Velture napisał/a:

Jechać samochodem w poszukiwaniu pijaczki aby nagrać jak pokazuje bobra... fajne macie hobby chłopcy. :roll:



A co mają Ci chłopcy w Krasnymstawie robić... Wszystkie r*chable laski sp***oliły do Lublina.... Chmielaki raz na rok, praca niby jest ale po co jak można kombinować. Czyli zostały gibony, bujaka w bmw za 5000 zł na lpg i zaczepianie ludzi... Wschodnia mentalność - brak ambicji. Cieszę się że za młodu wyj***łem z Lubelskiego i wróciłem dopiero jak miałem wykształcenie i fakultety. Wtedy można tu żyć na poziomie :-)

tranzystor

2018-02-17, 11:28
KaiokenPL napisał/a:



A co mają Ci chłopcy w Krasnymstawie robić... Wszystkie r*chable laski sp***oliły do Lublina.... Chmielaki raz na rok, praca niby jest ale po co jak można kombinować. Czyli zostały gibony, bujaka w bmw za 5000 zł na lpg i zaczepianie ludzi... Wschodnia mentalność - brak ambicji. Cieszę się że za młodu wyj***łem z Lubelskiego i wróciłem dopiero jak miałem wykształcenie i fakultety. Wtedy można tu żyć na poziomie :-)




Problem w tym, że mentalność ściany wschodniej jest u większości tak zakorzeniona, że nawet po 10 latach życia w Trójmieście wychodzi i to widać.

KaiokenPL

2018-02-17, 11:41
tranzystor napisał/a:




Problem w tym, że mentalność ściany wschodniej jest u większości tak zakorzeniona, że nawet po 10 latach życia w Trójmieście wychodzi i to widać.



Nie sposób się z tym nie zgodzić, w większości przypadków tak niestety jest... Najgorsze to, że zmiana jest możliwa tylko ludzie boją się zmian...

St...........on

2018-02-17, 14:18
@ up ja też stamtąd pochodzę, żelazna kurtyna. A najsmutniejsze jest to, że cała wschodnia flanka jest pomijana w najróżniejszych inicjatywach rządu. Coś jak Sosnowiec. Kiedyś było tu zagłębie produkcyjne, dziś mnóstwo ukraińców w szkołach, sklepach... i żadne "zastrzyki" typu wybory parlamentarne nic tutaj nie zmieniły. Wschód został skazany na zapomnienie jak Polacy na Kresach.

Edit: Mam jeszcze mały promyczek nadziei, że Via Carpatia jeszcze może coś zmieni, jak kiedyś Las Vegas, gdzie nie było nic poza węzłem kolejowym.

black88

2018-02-17, 15:47
lubelszczyzna i wszystko jasne :D :D

tranzystor

2018-02-17, 17:43
alexandrus napisał/a:

A najsmutniejsze jest to, że cała wschodnia flanka jest pomijana w najróżniejszych inicjatywach rządu. Coś jak Sosnowiec. Kiedyś było tu zagłębie produkcyjne,




Wybacz, ale ściana wschodnia, głównie lubelskie i podkarpackie, to nigdy nie było zagłębie produkcyjne. To był zawsze region zacofany technologicznie i specjalne strefy ekonomiczne tego nie zmienią. Jakie inicjatywy rządu chciałbyś tam widzieć, bo póki co cały kraj ładuje kasę w zasiłki cwaniaków, którzy częściowo stamtąd wyjechali i pracują na czarno.
Co innego podlaskie i dynamicznie rozwijający się Białystok.

edek.bajzel

2018-02-17, 18:50
tranzystor
tranzystor ma wytrysk, uwaga na oczy

voyagerkg1

2018-02-17, 23:09
No k***a łapy opadają ..oczy krwawią ..do roboty k***a nic za darmo niema ściana k***a to jest w waszych łbach

SirMajkel

2018-02-17, 23:14
chłopaczki jeszcze nie umoczyli to fapają pod żulię. Jak nisko można upaść.

Hrabia Drapula

2018-02-17, 23:16
takie miasto, albo przemycać faje i paliwo albo oglądać bleee...