18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

O taksówkarzu...

krzyks • 2017-06-18, 22:45
...który czepiał się Ubera :amused:


Loaloa

2017-06-19, 03:27
Wy w tej polandii naprawdę zdziczeniem szybko doganiacie Ruskich i innych islamistów.

minusator

2017-06-19, 05:29
Złotówa może mieć za to sprawę. Tak poza tym, niech sami wskoczą na ubera, skoro innym się to opłaca to i dla nich powinno ;) . Zamawiasz Ubera a tutaj taksa przyjeżdża

W............R.

2017-06-19, 07:08
Zasadniczo mało już się udzielam, ale tutaj muszę... Świetna sugestia - kierowca UBER powinien wystawić rachunek temu taksiarzowi za "trzaśnięcie drzwiami" i skierować sprawę do sądu.

Jorgen88

2017-06-19, 08:11
uber zarabia wiecej od nich wiec cebulactwo robi swoje

WeedLover

2017-06-19, 09:00
Taksówkarze to największe zjeby i zera życiowe. Wystarczy popatrzeć na ich zachowanie. W dodatku te twarze filozofów życiowych tęskniące za rozumem.

Pawiu

2017-06-19, 09:07
Czemu taksiarze nie przejdą do ubera? były taksówkarz z renomą zarabiał by dość sporo, zapewne Ci sprytniejsi tak poczynili, ale reszta? zwykłe bezmózgi.

Xian5

2017-06-19, 10:15
Haha jakie komentarze z wjazdami na ubera w tym artykule powyżej a dla mnie to zwykły napad i powinien rozjechać wszystkich w obawie o swoje życie. Zj***ne taksy

Dżizas_kurde

2017-06-19, 11:52
Dziwne... połowa taryfiarzy w Rzeszowie ma zainstalowane dodatkowe aplikacje do przewozu pasażerów....
A ubera nie mogą się doczekać :)

lm65

2017-06-19, 12:06
Aż strach iść gdzieś do pracy bo konkurencja może cię napaść i zaj***ć.
Ciekawe jak się dogadują pracownicy z lidla i biedronki?

zairland

2017-06-19, 13:22
ProVVe napisał/a:

Złotówy nich się pie**olą jeszcze w tym roku w gdańsku mnie ch*j przewiózł za 80zł ze starego miasta nad morze... pie**olił, że jest remont jakiś a jak zadzwoniłem z ciekawosci zapytac pozniej do innej taryfy powiedzial max 40zł... Dlatego j***ć i jeszcze raz ich j***ć... Teraz będę tylko uberem latał.



Jesteś sam sobie winny, aż tak ci się spieszyło że nie mogłeś poświęcić 3 minut na skonfrontowanie cen u kilku taksiarzy? Gdyby chodziło o inną działalność usługową przeczytałbym że "wolny rynek i każdy może dawać ceny jakie mu się podobają- był pobyt i podaż na usługę".

voidinfinity

2017-06-19, 15:11
Wąsaci i Wściekli :amused:

Pawiu napisał/a:

Czemu taksiarze nie przejdą do ubera? były taksówkarz z renomą zarabiał by dość sporo, zapewne Ci sprytniejsi tak poczynili, ale reszta? zwykłe bezmózgi.



Nie mieliby jak naciągać klientów.

lakeroll

2017-06-19, 16:33
co oni się w jakaś milicję bawią, coś się im poj***ło,

Wiewór

2017-06-19, 16:42
Ostatnio taka k***a taksówkarska by mnie na przejściu potrąciła razem z córką. ch*j mnie WIDZIAŁ z daleka. Nie zatrzymał się tylko poleciał drugim pasem.
Taksówkarze to są największe fajne, k***y i oszuści. Mam nadzieję, że ich uber ch*jów zagłodzi co do jednego.

domat1

2017-06-19, 17:26
Powili kończy się raj dla byłych milicjantów i innych zenków z wcześniejszą emeryturą.

Żeby się pozbyć takich "Taxiarzy" nie starczy Policja, czy sąd. Urwane lusterka, zbite szyby boczne i porysowany gwoździem samochód. Może wtedy się nauczą, że to klient ma pieniądze, a złotówa to zwykły usługodawca.