18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O sytuacji w Syrii w australijskim programie

Hauer88 • 2013-04-02, 16:05
Wspaniały akt obywatelskiej odwagi ze strony dwóch mężnych kobiet z Syrii - katoliczki Hadani Assoud i sunnitki - Mimi al-Laham. Rozmowa odbyła się w australijskim programie "Insight", w listopadzie 2012 roku.



RockyWood

2013-04-02, 16:52
ta druga ma idealne usta...
a tak w temacie to już pewnie mają wyroki śmierci. Poza tym nie powiedziały niczego nowego czego przeciętny sadol WIE OD DAWNA. Zresztą większość świata o tym wie ale oficjele mówią "ch*ja się znacie na polityce"

Jigsaw25

2013-04-02, 17:55

A można by tak - jak pokazuje historia, która lubi się powtarzać - zebrać się do kupy. I tak roboty nie ma a rząd ma Was w dupie. Przygotować się na dłuższą wyprawę, która to rozpoczyna się na Węgrzech. Tam w ilościach większych bądź mniejszych dołączają do Nas tubylcy z zaprzyjaźnionego kraju. Plan jest taki, żeby zebrać poszkodowanych ludzi ze wszystkich krajów, które to zaatakowała w imię demokracji tą, którą zwą AMERYKA i pomóc Korei Północnej w walce z ''Goliatem''. Myślę, że Syryjczycy - a propos filmu powyżej :D - również by się dołączyli.
Po spektakularnym zwycięstwie wyłoni się zacny bohater na miano Króla Polski, które to terytoria będą o niebo większe a w kraju ponownie zapanuje spokój.
Ja osobiście uważam, że zostaliście zepsuci przez panującą tu i ówdzie propagandę. A Polska nie ma liderów, którzy zaczęliby kierować narodem, czyli Wami moi drodzy czytelnicy.

Szron

2013-04-02, 22:28
Tak czy siak widać że "syjoniści" to nie jest wymysł psychopatów od teorii spiskowych.
Syjonizm to pieniążki = korupcja/przewroty"demokratyczne"/lichwa/manipulacja i jeszcze dużo dużo więcej przymiotników o zabarwieniu negatywnym.

U nas syjonizm przejawia się poprzez : Manipulację poprzez media głównego nurtu i nie edukację a ogłupianie widza, Antife, wsze obecną korupcję, cenzurę, pro- wszystko co nie jest polskie, multikulti, wypaczanie pojęcia dobra, ITD ITP....

Te wszystkie działania mają na celu pozbawienia ludzi empatii do drugiego człowieka.
Wypranie ludzi z człowieczeństwa, pozbawienia emocji.
Kiedy cel zostanie osiągnięty - "ludzkie" maszynki, matrix już nigdy nie będzie filmem, stanie się "rzeczywistością".

Smutną rzeczywistością.

cenius

2013-04-03, 19:57
Oczywiście w mediach sytuacja przedstawiana jest w taki sposób że dzielni rebelianci walczą z okrutną dyktaturą Assada

Wystarczyło by OSTR nagrał wzruszającą piosenkę i większość łyknęła jak gimnazjalistki fjuty na długiej przerwie.


Smutne..

ale każdy kto ma troche rozumu w głowie i nie wierzy tvnowi, tomaszkowi lisowi, czy innnym zj***nym dziennikarzynom
i do tego zainteresuje się anglojęzycznymi portalami - potrafi wywnioskowac o co w tej całej Syrii się rozchodzi.

Mam nadzieje ze do Syrii wjedzie rosyjska armia i rozdupcy to całe fanatyczne ścierwo.

kaktuz

2013-04-09, 12:53
ja [pie**ole 100x wiekszy mam szacunek do zyda nisz do muslima zydzi sa integralna czescia cywilizacji zachodniej i izrael jak kazdy kraj robi wszystko zeby sie wzbogacic i zdobywac wplywy
niewidze w tym nic zlego

jak nie wk***isz mosadu raczej zyd cie nie odjebie a muslim z bomba przy pasie odjebie cie a nawet sam nie wie za co

Pizdozwierz

2013-05-08, 08:33
zgadzam się z tymi kobietami. mają większe jaja niż większość polityków na świecie