18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

O sadistic

kpiciel • 2013-04-12, 15:18
Od jakiegoś czasu, obserwuję coś na kształt cenzury na sadistic.pl.
Tematy negatywnie nastawione do władzy zadziwiająco szybko trafiają do tematów zbiorczych, sucharów lub są usuwane.

Nie mówię tu o żadnych bluzgach, tylko o konstruktywnej krytyce.
Co z debatą publiczną?
Ten temat też pewnie zostanie zdjęty z jakiegoś błahego powodu, albo wrzucony do jakiegoś zbiorczego śmietnika, aby zakopać go głęboko.

W jakim celu się pytam?
Czy sadistic ma być miejscem, gdzie ludzie oglądają, kręcące się słitaśne foczki, a nie ma miejsca na normalną rozmowę?
pie**ole taki portal. Mam tu konto tylko dla tego, bo jest tu wielu myślących ludzi, ale oni przestaną tu zaglądać niebawem.

Pozdrawiam. Administracje.
Może znacie jakieś linki do stron, na których admini mniej się wpie**alają i można spotkać czasem kogoś mądrego?

d1ck

2013-04-12, 15:22
Wiedzieliście, że żołądek pozbawiony śluzu może strawić sam siebie?!

Vl...........in

2013-04-12, 15:24
Hehe, zjadłbym batona. Kto mi da?

Fa...........um

2013-04-12, 15:26
Cytat:

Pozdrawiam. Administracje.



Pozdrawiam.Ciem.Bardzo.Serdecznie.

A teraz, żeby Twój temat został wyj***ny powiem wprost: j***ć Tuska :szczerbaty:

Robajson

2013-04-12, 15:26
I brzozy też :lol:

le...........ce

2013-04-12, 15:28
A ja lubię r*chać kozy :amused:

Cytat:

Może znacie jakieś linki do stron, na których admini mniej się wpie**alają i można spotkać czasem kogoś mądrego?


Tak. TU KLIKNĄĆ

Vl...........in

2013-04-12, 15:28
@UP
Twoja stara, allahakbarze jeden.

miczel1

2013-04-12, 15:29
Nie pekaj popełnisz samobójstwo i trafisz na harda :)

Robajson

2013-04-12, 15:30
Kozojebca j***ny :amused:

FrasQs

2013-04-12, 15:30
A ja żeby rozkręcić konwersacje napisze że jestem Muzłumaninem.

~Bambi~

2013-04-12, 15:40
Jak sama nazwa wskazuje Sadistic - codzienna dawka czarnego humoru. Humoru. nie wypocin o polityce, konstruktywnego bluzgania się nawzajem i srania sloganami. Jak Cię coś Ciśnie wal do klopa bądź do specjalnego działu na politykę i inne tego typu smrody ( taki dział, którego pewnie nigdy nie widziałeś na oczy).

Jak chcesz się srać na temat Tuska, Kaczorów, tupolewa itd. na stronie głównej, to zdecydowanie zapraszam na fora o tematyce politycznej.

tds1974

2013-04-12, 15:41
@up.
Bambi, weź nie gadaj takich rzeczy. Mam ci pokazać polityczne tematy, które trafiły na główną? Jesteście wybiórczy, to fakt i nie ma co cisnąc w ludzi z tego powodu.

~Bambi~

2013-04-12, 15:42
Pokazuj tematy po zmianach, które są na głównej.

~tip.top

2013-04-12, 15:44
Wszystkie tematy związane z polityką i religią są przenoszone do sucharów, gdyż przy praktycznie każdym temacie zamiast sensownej polemiki jest wyzywanie się od lewaków, PISiorów, PeOwców, katoli, debili gimbusów i mógłbym tak wymieniać w nieskończoność...
W planie jest utworzenie oddzielnego działu w "sadystycznych dyskusjach" na politykę i religię, który nie będzie wyświetlał się na głównej i tam będziecie mogli sobie dyskutować i wyzywać się do woli,
Dziękuje, pozdrawiam :roll:

EDIT:
Widzę że mnie sporo ominęło, gdyż taki dział już powstał LOL :krejzi: