18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O pierwszeństwie pieszych na przejściach

dzorczKlunej • 2019-12-16, 22:32
Krótka pogadanka o tym, dlaczego zapowiadana zmiana prawa to ch*jowy pomysł.


NataliaW

2019-12-16, 22:51
Wystarczy jedną nogę postawić na pas i czekać, a wtedy już każdy samochód który ma możliwość ma obowiązek się zatrzymać.
Kierowca ma na głowie prowadzenie samochodu, wszystkie jego wskaźniki, znaki poziome pionowe, innych kierowców , pieszych itd... pieszy ma tylko przejść. Jeśli jest takim debilem by wpie**olic się pod samochód to nazywa się selekcja naturalna(wyłączając starych i dzieci).
Przepisy są dobre , ludzie są coraz głupsi. Współczuję mieszkańcom/kierowcom dużych miast jeśli to wprowadza.

lakilan69

2019-12-16, 22:51
A tam pie**olenie kolejnego typa, który chce mieć wszystko w dupie jak jedzie swoim motorem czy tirem. Najlepiej nie robić nic i czekać, aż kierowcy łaskawie zaczną być bardziej ostrożni w rejonach przejść.
Ja pie**ole ile tych przejść jest na danej ulicy? Taki to problem trochę się skupić, zwolnić, żeby nikogo ewentualnie nie przejechać na nim?

Temat o przejściach, a ten o budowie metra w każdym mieście pie**oli.

~sensualna

2019-12-16, 23:10
lakilan69 napisał/a:

A tam pie**olenie kolejnego typa, który chce mieć wszystko w dupie jak jedzie swoim motorem czy tirem. Najlepiej nie robić nic i czekać, aż kierowcy łaskawie zaczną być bardziej ostrożni w rejonach przejść.
Ja pie**ole ile tych przejść jest na danej ulicy? Taki to problem trochę się skupić, zwolnić, żeby nikogo ewentualnie nie przejechać na nim?
Temat o przejściach, a ten o budowie metra w każdym mieście pie**oli.



dla czego wymagasz ostrożności od kierowców a od pieszych już tego nie wymagasz? to oni giną a nie kierowca i to oni powinni najbardziej uważać! więcej przywilejów dla pieszych to więcej ciemnoty na przejściach

Byku35

2019-12-16, 23:27
dlaczego o pieszych mówicie oni?

Miles87

2019-12-16, 23:28
Ja to mam nadzieję że pis wprowadzi podatki w kwocie 2 tyś zł netto miesięcznie dla każego.

~Velture

2019-12-16, 23:43
Byku35 napisał/a:

dlaczego o pieszych mówicie oni?



A jak mamy pisać?

Mgmacius

2019-12-16, 23:46
W każdym cywilizowanym kraju pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo.

A nie, czekaj... o Polsce mowa...

~Velture

2019-12-17, 00:14
Mgmacius napisał/a:

W każdym cywilizowanym kraju pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo.
A nie, czekaj... o Polsce mowa...



W każdym cywilizowanym kraju pieszy ma oczy w głowie a nie w dupie.
A nie, czekaj....

skywalker75

2019-12-17, 00:30
NataliaW napisał/a:

Kierowca ma na głowie prowadzenie samochodu, wszystkie jego wskaźniki, znaki poziome pionowe, innych kierowców , pieszych itd... pieszy ma tylko przejść..



rozumiem teraz dlaczego prowadzenie samochodu niektórych przerasta ;)

intermag

2019-12-17, 05:23
sensualna napisał/a:

dla czego wymagasz ostrożności od kierowców a od pieszych już tego nie wymagasz? to oni giną a nie kierowca i to oni powinni najbardziej uważać! więcej przywilejów dla pieszych to więcej ciemnoty na przejściach



Ciemnoty powiadasz, zaskocze Cię Polska jest w czołówce krajow z kierowcami o niedoj***nie mózgowym. Nad nami są tylko Rumuni, Bułgaria i Słowacja. Taka Finlandi A gdzie ten system dziala od wielu lat ma połowę niższy wskaźnik wypadków gdzie o Estoni nawet nie wspomne bo to jest dla nas abstrakcja. Na obecną chwilę masz kierowców z klapami na oczach typu ( janusz w golfie TDI) król szos i ulic, o szeryfach nie wspomne. Powinmo się jeszcze zostrzyć mandaty od wysokosci pensji lub wartości pojazdu oraz przeglądy techniczne.




otomin

2019-12-17, 06:40
intermag napisał/a:

Ciemnoty powiadasz, zaskocze Cię Polska jest w czołówce krajow z kierowcami o niedoj***nie mózgowym. Nad nami są tylko Rumuni, Bułgaria i Słowacja. Taka Finlandi A gdzie ten system dziala od wielu lat ma połowę niższy wskaźnik wypadków gdzie o Estoni nawet nie wspomne bo to jest dla nas abstrakcja. Na obecną chwilę masz kierowców z klapami na oczach typu ( janusz w golfie TDI) król szos i ulic, o szeryfach nie wspomne. Powinmo się jeszcze zostrzyć mandaty od wysokosci pensji lub wartości pojazdu oraz przeglądy techniczne.



I bardzo dobrze. Jak najbardziej tepic tych debili za kierownicą. W mieście ponad stową niektórzy zapie**alą. Czekać na przejściu aż którys frajer łaskawie przepusci. k***a jak ja nie cierpię tej pie**olonej faszywej polski. Kiedyś była prawdziwą polską ojczyzną teraz to k***a zlepek scierwa i oszustów.
Te przepisy są tak jak te pie**olonie o ekolodze a tak naprawdę o hajs k***a chodzi. Tylko pieniądz się liczy bo to jest priorytet. Hajs, hajs i jeszcze raz hajs a zwykłym ludzią się obrywa.

~DMT

2019-12-17, 07:04
Bez zbędnego rozpisywania:

1.Przepis jest bardzo, bardzo zły.

2.Jeśli ktoś nie kuma, dlaczego, po co i dla kogo został wprowadzony, bo to aż razi w oczy - niech usunie konto...

kr...........81

2019-12-17, 08:28
h*j to nas obchodzi co o tym sądzisz głąbie

erolus234

2019-12-17, 08:36
Mam takie pytanie. Filmów z Youtube nie da się oglądać na youtube?