18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O mały włos od tego co wszyscy lubimy ;)

bladatwarz6 • 2015-08-14, 22:08
A mógł przejechać.
Komentarz pasażera - bezcenny.

koxu42

2015-08-14, 22:24
Powinien rozjechać i ch*j,jednego debila mniej,i prezydent powinien order wręczyć a rodziców do kamieniołomu na 25 lat za spłodzenie takiego bezmózga.

maksymilian45

2015-08-15, 00:51
up
jestem podobnego zdania, do tego powinien wrzucić wsteczny dla pewności że nic nikomu nie powie.

wojtassf

2015-08-15, 02:01
Bez świateł i zapie**ala... to jest powód jego głupoty

Dzichader

2015-08-15, 02:09
Matka wj***ła się w taką. Bez kamerki nie da się udowodnić, że świateł nie miała a suka idzie w zaparte.

Robson9009

2015-08-15, 02:46
Bez obaw, jechali 0 Kmh, więc nic by się nikomu nie stało.

Gerwazy Waligóra

2015-08-15, 05:02
Kierowca jak no moje oko zapie**alał w zabudowanym nieco szybciej niż mógł. Chłopaczek, no cóż, młody i głupi tak jak i komentujący...

Widzę, że same chojraki, a co byście chłopcy powiedzieli gdyby wasza mamusia tak wtargnęła na jezdnie z nikąd?
Też byście frajerzy jej życzyli rozjechania? Luz i do odrabiania lekcji, niedługo awans do Gimbazy.


wojtasbbi

2015-08-15, 08:50
gerwazy

widzę , że jesteś albo trollem albo przygłupem.

Jest ciemno, rowerzysta porusza się po drodze publicznej, huy mnie obchodzi że dzieciak itp. Ma być dobrze widoczny dla innych osób poruszających się po drodze.

A i zmień płytę z tą gimbazą bo powtarzasz się

ellsworth

2015-08-15, 09:11
Akurat ch*ja by mu w tym przypadku dały światła, bo one świecą z przodu i z tyłu. Od boku rowerzysta jest widoczny wyłącznie po odblaskach na kołach, które na dodatek nie są obowiązkowym wyposażeniem. Powinni mieć obowązek jeżdżenia po zmroku w kamizelkach odblaskowych, a od listopada do marca przez całą dobę.

wojtasbbi

2015-08-15, 09:13
ellsworth napisał/a:

Akurat ch*ja by mu w tym przypadku dały światła, bo one świecą z przodu i z tyłu. Od boku rowerzysta jest widoczny wyłącznie po odblaskach na kołach, które na dodatek nie są obowiązkowym wyposażeniem.



w którym miejscu napisałem , że coś by dało gdyby rowerzysta miał światła?

Napisałem że rowerzysta ma być dobrze widoczny - czyli tak jak napisałeś - odblaski , światło przód tył i dla pewności kamizelka odblaskowa

jrug

2015-08-15, 09:25
w Polsce jazda w nocy jest przesrana...
Niektóre przejścia dla pieszych są tak beznadziejnie usytuowane i słabo oświetlone że nie widać że wgl jest... (znaki o przejściu za drzewami)

A i jeszcze idiota taki wyjdzie Ci przed samą maskę bo ON MOŻE TUTAJ PRZEJŚĆ !!!

Maguniu

2015-08-15, 09:41
Wina rowerzysty ewidentna, ale wydaje mi się, że gościu samochodem jechał zdrowo powyżej 50km/h a wyglądało to na teren zabudowany.

lemo1029

2015-08-15, 10:09
ellsworth mają obowiązek tak samo jak piesi ale mają to w dupie a policja też ma w dupie karanie za brak kamizelki. Kilka miesięcy temu wprowadzono te prawo.