18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O krok od tragedii. Powrót do domu po sylwestrze

niuniek • 2018-01-02, 19:56
Noworoczny powrót do domu :D
Materiał własny:P


AN...........or

2018-01-03, 00:11
o krok od anala

psychol36

2018-01-03, 00:44
Kij Ci w plecy za te wycieraczki! Prawie się żem posrał ! :kupa: :shock:

Nert

2018-01-03, 02:17
Ahhh przybyszewskiego-kilińskiego jakbyś go rozjechał wszyscy by skorzystali

saikomiki

2018-01-03, 10:04
Autorze, możesz mi na pw napisać jaki wideorejestrator/kamerkę używasz?
Ja kupiłem ale ch*jową i gówno na niej widać. A tu widzę że jakoś obrazu całkiem niezła.

wojcieszek

2018-01-03, 10:46
Niby wszystko spoko , tylko zastanawia mnie data nagrania 7 stycznia :roll: impreze sie nieco przedluzyla :-D

Nemayu

2018-01-03, 22:51
Tak tak po 2 latach przypomniał sobie o nagraniu. Nie ustawił daty w kamerze i tyle, a wy pajacujecie.

Gal00t

2018-01-04, 19:47
Demondemidi napisał/a:

Sylwester, ludzie na ulicach napruci w 3 dupy... powinieneś z automatu spodziewać się takiej akcji ze strony każdego zauważonego pieszego... W terenie zabudowanym kierujący zobowiązany jest zachować szczególną ostrożność więc i na takich zwracać uwagę. Zawsze mnie rozbrajają święte krowy które myślą np "mam zielone to jadę i nie patrzę"... wina może będzie po stronie drugiego uczestnika ale zginąć możesz ty albo bliscy.



Zalecam przeczytanie Ustawy o Ruchu Drogowym lub wpisać w Google. W obszarze zabudowanym należy zachować ostrożność, a nie szczególną, którą należy zachować np: przed przejściem dla pieszych czy w miejscu oznaczonym znakiem ostrzegawczym. Proszę nie wprowadzać w błąd innych użytkowników. Nie pozdrawiam.

KiKiZ

2018-01-05, 00:03
Nie mogłeś napisać kiedy akcja? Minutę oglądałem jak startujesz ze świateł i jedziesz po prostej... (tak, mogłem tą minutę wykorzystać na co innego + straciłem kolejną na ten komentarz, fuck, to już dwie :<)