18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O kibicach dla kibiców-Prawdziwy wizerunek kibica!!!

ko...........al • 2013-06-12, 20:45
Prawdziwy wizerunek kibica!!!



SŁOWA:
gen.Sławomir Petelicki o kibicach
pł‚k. Jan Podhorski o kibicach

MUZYKA:
audiomachine -final hope-
Kategoria
Ludzie i blogi
Licencja
Standardowa licencja YouTube

kubawislak

2013-06-13, 00:11
Krótkie pytanie: Czy kibol kiedykolwiek któremukolwiek z was spuścił wpier**l? Jak się piorą to na siebie i najczęściej w lesie i to z zasadami przypominającymi MMA...

Li...........94

2013-06-13, 00:16
kubawislak napisał/a:

Krótkie pytanie: Czy kibol kiedykolwiek któremukolwiek z was spuścił wpier**l? Jak się piorą to na siebie i najczęściej w lesie i to z zasadami przypominającymi MMA...



Znam wiele przypadków i sytuacji ( w tym osobisty ), że grupa 15 osób chciała napie**olić zwykłych mieszkańców miasta wracających od rodziny bądź imprezy ;) a za co? bo nie szedłeś ulicą, gdy oni szli całą szerokością chodnika.

broniu

2013-06-13, 00:17
kibole zawsze na propsie, bo im o Polskę chodzi! JKS!


apanas

2013-06-13, 00:41
Z całym szacunkiem - ale ktoś tu sobie jaja robi. Mój kolega na tym weekendzie został skopany przez dwójkę pseudokibiców wisły, w wieku około 19-20 lat. "Bo trzeba być twardym". Chłopak ma teraz zwichnięty łokieć, zastanawiają się czy przypadkiem główka kości promieniowej nie jest uszkodzona. Grozili mojej koleżance że ją pobiją. Normalnie za nic, niczego nikt z nas złego nie robił.

Ale tak, wspierajcie tych ludzi, wspierajcie. No przecież k***a nie chodzą po nocy z nożami w bandach po dziesięciu i nie chcą wpie**olić każdemu kto jest na ulicy.

maksym_gorki

2013-06-13, 01:12
Gdy już opadnie kurz po pompatycznym podkładzie, ciekawe co ci kibice-patrioci (w zdecydowanej większości prawicowi) powiedzą na to, że śp. gen. Petelicki przez 30 lat był agentem SB?

obrotny

2013-06-13, 01:33
k***a, sam już nie wiem po której stronie się stawić.... Sadistic.pl POMOCY !!!!

KurwaRomantyk

2013-06-13, 02:12
Ja pie**olę ile tu ścierwa. Do gazu kibole, do gazu.

kmalina

2013-06-13, 08:36
Kibole (nie normalni kibice) sp***...ć bo przez was nie można normalnie jechać do innego miasta albo spokojnie iść po partku. Patrioci jak z koziej dupy trąba....

Miszogun

2013-06-13, 09:53
Kibic to brakujące ogniwo w teorii Darwina

Constantinus

2013-06-13, 10:48
Tylko że wielu "kibiców" przyjmuje złą ideologie... dla dużego odsetku ich człowiek ateista bądź nie katolik który się nie zgadza a nawet jeśli zgadza z nimi to od razu lewak.... to jest smutne...

Nie_wiem

2013-06-13, 11:04


Prawda jest taka, że większość społeczeństwa gardzi kibucami dla tego że miła z nimi kontakt.
Kibole to nie są k***a endemity z Borneo, które na żywo widziało parę osób a reszta społeczeństwa ogląda ich tylko w TV. I to nie złe media, robią kibolom czarny pijar, tylko kibole ciężko zapracowali na taką opinie, zdemolowane przystanki, wymalowane ściany (swoją drogą to co te zjeby wypisują na murach doskonale oddaje ich poziom intelektualny), burdy, pobicia. Mieszkam w Krakowie, i tej dresiarni jest tu od zaj***nia, i to oni dokonują najwięcej przestępstw, jak ktoś zostanie pocięty albo pobity (również ze skutkiem śmiertelnym) to można w ciemno strzelać że to szalikowcy.

Ten filmik to straszna manipulacja. Tak bardzo prześladowani ;_;

flyier

2013-06-13, 11:28
Ten argument ze tacy ludzie by bronili ojczyzny jest z dupy, 50 lat temu owszem, ale jak dzis wybuchnie wojna to nie bedzie zadnych inwazji spadochroniarzy, a ci wszyscy ludzie honoru beda sie chowac po dziurach modlac sie by nie jebła w nich jakas rakieta.

ko...........ie

2013-06-13, 11:41
Możecie mnie nazwać hejterem, ale dla mnie to są popie**olone k***y bez mózgu.

EdmundKemper

2013-06-13, 12:37
Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Tyle w temacie internetowych znawców społeczeństwa.

Alonso

2013-06-13, 14:12
Ja pie**olę. Ale się wzruszyłem. Idę na mecz Arki Gdynia ze Śląskiem. Będę bronił kraju.