18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O jeden kileonek za dużo

~Angel • 2017-10-09, 12:26
i się przelało


Halman

2017-10-09, 12:39

lm65

2017-10-09, 13:01
Co on k***a z wiadra pił?

SirMajkel

2017-10-09, 13:10
no bo usa piją takie sikacze, że trzeba wypić tego z 20L zanim klepnie.

dziobakbryndza

2017-10-09, 14:07
Fajny kibel. Zauważcie że woda i odpływ na przodzie muszli. Taka muszla to obecnie w Polsce rzadkość. Obecnie cały odpływ i "Lustro wody" są na środku. Widzę wady obecnych rozwiązań. Obecnie kupa wpada od razu do wody więc jeżeli masz dziecko nie możesz dostrzec czy np. ma owsiki. Poza tym wpadająca kupa często ochlapuje sam odbyt więc podczas wycierania może być niebezpiecznie. Co tutaj się rozpisywać. Zdarzało mi się, że na skutek rozchlapanej wody na tyłku papier się namoczył i podcieranie kończyło się palcem w dupie

krzyks

2017-10-09, 14:28
Angel napisał/a:

O jeden kileonek za dużo
i się przelało



Przynajmniej wiemy komu :amused:

waloos

2017-10-09, 15:29
Nie ogarniam co jest w tym takiego żeby nagrywać? Na większości imprez znajdzie się jeden gość który puści pawia. Nic nadzwyczajnego. Ten na dodatek poczuł kiedy go zbiera i kulturalnie poszedł do kibelka, nie nabrudził, nie obrzygał ani siebie ani innych.

Polecam tego imprezowicza ;)

seeed71

2017-10-09, 15:36
Co to amerykańce takie duże domy mają? Tam jest chyba ze
150m2, i pewnie drugie tyle na piętrze wyżej.

magicrodek123

2017-10-09, 15:46
dziobakbryndza napisał/a:

Fajny kibel. Zauważcie że woda i odpływ na przodzie muszli. Taka muszla to obecnie w Polsce rzadkość. Obecnie cały odpływ i "Lustro wody" są na środku. Widzę wady obecnych rozwiązań. Obecnie kupa wpada od razu do wody więc jeżeli masz dziecko nie możesz dostrzec czy np. ma owsiki. Poza tym wpadająca kupa często ochlapuje sam odbyt więc podczas wycierania może być niebezpiecznie. Co tutaj się rozpisywać. Zdarzało mi się, że na skutek rozchlapanej wody na tyłku papier się namoczył i podcieranie kończyło się palcem w dupie



A jak ma się rozj***ną dupę to może się nawet skończyć całą ręką aż po łokieć.
Kolega tak mi mówił.

HalfGod

2017-10-09, 15:54
Widzę że ktoś otworzył ściek.

OxY

2017-10-09, 15:56
KJa też jak naj***ny rzygam albo na kacu to dziwie się zawsze skąd tego tyle tam k***a JEST?

xRay0n

2017-10-09, 16:08
Ktoś zna tytuł piosenki która leci w tle ?
Pozdrawiam

Ja...........ro

2017-10-09, 16:55
OxY napisał/a:

KJa też jak naj***ny rzygam albo na kacu to dziwie się zawsze skąd tego tyle tam k***a JEST?


Wydaje Ci się... Jak weźmiesz półtoralitrową butelkę wody, odwrócisz i zakręcisz tak, żeby wirem wylewać wodę to wrażenie optyczne też będzie jakoby tej wody wylatywało kilka litrów. Mniej więcej tak samo to wygląda przy zwracaniu płynów, może trwać długo i wyglądać obficie a więcej jak 2 litry, może 2,5 płynów raczej nie poleci. No chyba, że masz bebzun jak kalisz czy inny kwach.

A to, że hamburgery mają głowy jak pięciolatki do tego ich driny to najczęściej połączenie 20cl nawet nie 40% wódki/sznapsa/taniej łychy na szklanke soku/napoju albo mleka bo "łajt raszyn" to tak wygląda, że piją 3 litry cienkusza o mocy góra 4% to potem rzygają tęczą jak ze szlaucha na szerokim rozprysku.

Jakbyś machnął 3-4 browarki w 20 minut (przecież to nie problem hyhy) i zrobił twixa to po wzburzeniu i razem z pianą dopiero byś jebnął fontannę.