18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O, Garbus...

~DMT • 2019-11-07, 21:38
Widocznie dość rzadko spotykany na ich drogach...

Loaloa

2019-11-07, 21:50
Tego modelu wyprodukowano zaledwie kilkadziesiąt sztuk.

Sejons

2019-11-07, 22:25
Ofus, kia, blaka, treta, went, :mrgreen: aaaaaaa k***a :dead:

husstler

2019-11-08, 04:27
Loaloa napisał/a:

Tego modelu wyprodukowano zaledwie kilkadziesiąt sztuk.



Nie zgaduj "fachowcu" , garbus to bardzo popularny samochód w Brazylii tak zwana "fuska" ,samochód legenda jak u nas maluch ,facet mówi o zgubionej tablicy.

Ciekawostka z Brazylii: panuje zabawa głównie wśród dzieci kto pierwszy zobaczy niebieskiego garbusa krzyczy "Fuska azul," czyt. Niebieski garbus , co daje prawo do klepnięcia przegranego , coś w stylu *muka* lub innych podobnych zabaw w kto pierwszy ten lepszy.

Loaloa

2019-11-08, 06:16
@up
Dlatego napisałem "tego modelu". Przez ponad 60 lat produkcji tego kultowego pojazdu, w tym również w Brazylii i Meksyku, nazbierało się trochę różnych wersji.

Krak

2019-11-08, 08:46
TSie zapatrzył, bo to model lat 1950/60 "niemiec", co może być tam niespotykane.

NafazowanyKoleś

2019-11-08, 11:21
husstler napisał/a:

Nie zgaduj "fachowcu" , garbus to bardzo popularny samochód w Brazylii tak zwana "fuska" ,samochód legenda jak u nas maluch ,facet mówi o zgubionej tablicy.
Ciekawostka z Brazylii: panuje zabawa głównie wśród dzieci kto pierwszy zobaczy niebieskiego garbusa krzyczy "Fuska azul," czyt. Niebieski garbus , co daje prawo do klepnięcia przegranego , coś w stylu *muka* lub innych podobnych zabaw w kto pierwszy ten lepszy.



Sadol mnie nie przestanie zadziwiać. Znalazł się nawet koleś, który rozumie język DaSilva..

DoubleBorger

2019-11-08, 13:55
O Garbus!

Czemu on zwalnia?
O boże, o k***a

hellmartin

2019-11-08, 14:40
pie**olona motop*zda. Dożywotni zakaz prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu

husstler

2019-11-08, 14:45
NafazowanyKoleś napisał/a:

Sadol mnie nie przestanie zadziwiać. Znalazł się nawet koleś, który rozumie język DaSilva..



Nie tylko zna ale i ma narzeczona brazylijske i był w Brazylii prawie miesiąc , i najlepsze to że potrącił potrąconego trupa , szkoda że nieudokumentowane. Wiem o tym kraju praktycznie wszystko , i zdziwilbys się jak bardzo różni się ten od tego którego widać na sadasticu

camson

2019-11-08, 14:54
Loaloa napisał/a:

Tego modelu wyprodukowano zaledwie kilkadziesiąt sztuk.



Nooo chyba kilkadziesiąt milionów sztuk...