18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NWO wersja Angielska

tfujdiler • 2021-09-07, 09:04
Od jakiegoś czasu śledzę to co dzieje się u kazirodczych herbaciarzy, i serce moje przepełnia radość. Warto obejrzeć


Zarejestruj

2021-09-07, 09:23
Chciałbym zwrócić uwage na granice RP w drugiej minucie filmu...

~Beny

2021-09-07, 09:25
A mówią, że to my, Polacy, żyjemy jak barbarzyńcy i snopami siana drzwi podpieramy :ciasteczkowy2:

Hajzenberg

2021-09-07, 09:42
I tak to jest, zaraz zaczną wracać ziomeczki w butach Tommiego hajlifera z dziarą na łydce i w koszulce emporjo srajmani 7 i zaczną pytać jak u was w Polsce mówi się na masło bo u nas w jukej mówi się tak i tak

Janusz_k

2021-09-07, 10:42
Zarejestruj napisał/a:

Chciałbym zwrócić uwage na granice RP w drugiej minucie filmu...



Zajeliśmy Kaliningrad :)

juderaus

2021-09-07, 11:04
mmarekk napisał/a:

I tak to jest, zaraz zaczną wracać ziomeczki w butach Tommiego hajlifera z dziarą na łydce i w koszulce emporjo srajmani 7 i zaczną pytać jak u was w Polsce mówi się na masło bo u nas w jukej mówi się tak i tak



Potem biba w Polsce, drineczki, opowiadanki a na koniec pożyczka od matki na bilet powrotny.

Rutik

2021-09-07, 11:04
Wytrzymałem jakieś 45 sekund tego sarkastycznego pie**olenia. Jakieś przykłady z ch*ja wyjęte, jakby w innych krajach nie bylo podobnych problemów. Najlepiej smiać się z innych krajów nie zauważając problemów w naszym pięknym kraju paletą, cebulą i PISem płynącą.

tfujdiler

2021-09-07, 11:11
Jak dla mnie mega, typ ma więcej filmików na kanale dobra beka. Nie mieści mi się w głowie jak można doprowadzić do wdrożenia tak skrajnie popiedolonych pomysłów, dotychczas myślałem że to my z naszymi szaleńcami mamy ostro przej***ne, teraz wychodzi na to że w tym zdrajcy z wysp mają zdecydowanie gorzej :) Zdaję sobię sprawę że jeśli nie przyjmowali by uchodźców to dalej musieliby dupczyć swoją dalszą lub bliższą rodzinę, między innymi dla tego większość z nich ma uszkodzone geny na twarzach rysuje się zespół downa, a zaraz po Szkocji mają największy odsetek rudych :) Ale jakim kosztem ja się pytam ten brexit to im sp***oli życie na dekady :) a same obostrzenia związane z grypowym virusem cofną ich do średniowiecza. Już jest tak że łańcuchy dostaw są sparaliżowane, brakuje ogarniętej taniej siły roboczej, jak tak dalej będą realizować swoje cele to może ich dojechać wielki głód.

Rutik

2021-09-07, 11:15
mmarekk napisał/a:

I tak to jest, zaraz zaczną wracać ziomeczki w butach Tommiego hajlifera z dziarą na łydce i w koszulce emporjo srajmani 7 i zaczną pytać jak u was w Polsce mówi się na masło bo u nas w jukej mówi się tak i tak



Raczej zapytają jak to jest, że ratownikom medycznym płaci się grosze za ratowanie ludzkiego życia, a bezrobotnym lambadziarom na ich bombelki daję za friko kasę z ciężko zarobionych pieniędzy podatnika. Zapytają jak to jest, że pluje się na straż graniczna, która broni naszych granic przed muslimską horda która magicznie pojawiła się na Białoruskiej granicy. Zapytają jak to k***a jest, że w kraju w którym po studiach zarabiają mniej niż na taśmie produkcyjnej w kraju do którego wyjechali. Nie pie**ol mi też o ich wyglądzie, bo nasze lokalne stroje nie różnią się od tych o których wspomniałeś. Pozdrawiam serdecznie.

tfujdiler

2021-09-07, 11:16
Rutik napisał/a:

Wytrzymałem jakieś 45 sekund tego sarkastycznego pie**olenia. Jakieś przykłady z ch*ja wyjęte, jakby w innych krajach nie bylo podobnych problemów. Najlepiej smiać się z innych krajów nie zauważając problemów w naszym pięknym kraju paletą, cebulą i PISem płynącą.



Tak kórwa, wiekszość krajów ma osobno jeden kran do zimnej i jeden do ciepłej wody, chyba za długo pracowałeś za angielskim zmywaku, że nie widzisz tutaj pewnego sp***olenia umysłowego. Gdybyś obejrzał więcej niż 45 sekund materiału zapewne moglibyśmy merytorycznie się poprzekomarzać :)

Polacco Sivusco

2021-09-07, 11:17
Czy w 20 sekundzie przez ulicę przechodził Trooper?

Andriu996

2021-09-07, 11:25
W Holandii są podobni hydraulicy, wysoka konkurencja dla angoli

Rutik

2021-09-07, 11:26
tfujdiler napisał/a:

Tak kórwa, wiekszość krajów ma osobno jeden kran do zimnej i jeden do ciepłej wody, chyba za długo pracowałeś za angielskim zmywaku, że nie widzisz tutaj pewnego sp***olenia umysłowego. Gdybyś obejrzał więcej niż 45 sekund materiału zapewne moglibyśmy merytorycznie się poprzekomarzać



Nie muszę się przekomarzać, bo już po pierwszym twoim zdaniu wiem z kim mam do czynienia. Osobne krany to były na starych chatach matołku, tam gdzie mieszkałeś. To tak jakby napisać że w Polsce nadal wodę pobiera się ze studni. Ludzie na zmywaku, mają większe pojęcie o tym kraju niż ty.

tfujdiler

2021-09-07, 11:54
Rutik napisał/a:

Nie muszę się przekomarzać, bo już po pierwszym twoim zdaniu wiem z kim mam do czynienia. Osobne krany to były na starych chatach matołku, tam gdzie mieszkałeś. To tak jakby napisać że w Polsce nadal wodę pobiera się ze studni. Ludzie na zmywaku, mają większe pojęcie o tym kraju niż ty.



Jasiu ale nie mierz wszystkich swoją miarą, nigdy nie pojechał bym za chlebkiem do kraju który zdradził nasz kraj. Prowadzę w Polsce swój biznes zatrudniam kilku ludzi i uczciwie im płacę. Ty mnie oceniasz ? emigrant zapewne patriota hehehe no to zrobiłeś mi dzień :) Angole to zdrajcy narodu polskiego i kazirodcy ale widzę że tobie to odpowiada że dla nich pracujesz, ba za te parę funciaków jako punkt honoru obierasz sobie bronienie tych sp***olin umysłowych.

robsonx79

2021-09-07, 12:23
juderaus napisał/a:

Potem biba w Polsce, drineczki, opowiadanki a na koniec pożyczka od matki na bilet powrotny.



A na koniec szybki wyjazd z kraju w obawie przed policją, za to co się powywijało na bibie...