18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

NWO wersja Angielska

tfujdiler • 2021-09-07, 09:04
Od jakiegoś czasu śledzę to co dzieje się u kazirodczych herbaciarzy, i serce moje przepełnia radość. Warto obejrzeć


Rutik

2021-09-07, 13:10
tfujdiler napisał/a:

Jasiu ale nie mierz wszystkich swoją miarą, nigdy nie pojechał bym za chlebkiem do kraju który zdradził nasz kraj. Prowadzę w Polsce swój biznes zatrudniam kilku ludzi i uczciwie im płacę. Ty mnie oceniasz ? emigrant zapewne patriota hehehe no to zrobiłeś mi dzień Angole to zdrajcy narodu polskiego i kazirodcy ale widzę że tobie to odpowiada że dla nich pracujesz, ba za te parę funciaków jako punkt honoru obierasz sobie bronienie tych sp***olin umysłowych.



Pozwól, że zniżę się do twojego poziomu i tak jak ty bez snucia domysłów powiem ci kim jesteś. Jesteś w szefem w Januszexie, bo w przypływie weny twórczej tak nazwałeś swoja firmę. Płacisz swoim pracownikom najniższą krajową na umowie zlecenie w zamian za stabilna pracę w młodym energicznym zespole. Jak się za bardzo wychylają to straszysz ich ukraincami którzy czekają w kolejce na ich miejsce. Owocowe czwartki mają jak sobie banana do pracy przyniosą. Siedzisz w tym prezesowskim fotelu na sadisticu i snujesz wizje jak to ludzie za granicą mają źle i zastanawias się skąd oni w tej Anglii mają 2 miliony etatów dla pomywaczy. Ubolewasz nad faktem że w Polsce ubyło tyłu patriotów, ktorzy przecież mogli zostać i robić za te tysiące złociszy które ty i tobie podobni właściciele wielkich firm płacą. Wiesz przecież, że nie mogli wyjechać za granice z nadmiaru dostatku, bo przecież ty od gęby sobie odbierasz zeby twoi ludzie opływali w luksusy. Jesteś zwykłym Januszem, który powtarza co wyczytał na internetach o życiu za granicą. Wracaj do szefowania, bo chłopaki siedza na przerwie minutę dłużej niż im powiedziałeś, ale ty się nie martw bo odrobią w weekend.

tfujdiler

2021-09-07, 13:55
Rutik napisał/a:

Pozwól, że zniżę się do twojego poziomu i tak jak ty bez snucia domysłów powiem ci kim jesteś. Jesteś w szefem w Januszexie, bo w przypływie weny twórczej tak nazwałeś swoja firmę. Płacisz swoim pracownikom najniższą krajową na umowie zlecenie w zamian za stabilna pracę w młodym energicznym zespole. Jak się za bardzo wychylają to straszysz ich ukraincami którzy czekają w kolejce na ich miejsce. Owocowe czwartki mają jak sobie banana do pracy przyniosą. Siedzisz w tym prezesowskim fotelu na sadisticu i snujesz wizje jak to ludzie za granicą mają źle i zastanawias się skąd oni w tej Anglii mają 2 miliony etatów dla pomywaczy. Ubolewasz nad faktem że w Polsce ubyło tyłu patriotów, ktorzy przecież mogli zostać i robić za te tysiące złociszy które ty i tobie podobni właściciele wielkich firm płacą. Wiesz przecież, że nie mogli wyjechać za granice z nadmiaru dostatku, bo przecież ty od gęby sobie odbierasz zeby twoi ludzie opływali w luksusy. Jesteś zwykłym Januszem, który powtarza co wyczytał na internetach o życiu za granicą. Wracaj do szefowania, bo chłopaki siedza na przerwie minutę dłużej niż im powiedziałeś, ale ty się nie martw bo odrobią w weekend.



Napisałem Ci co i jak a ty dalej jakieś swoje przej***ne domysły snujesz. Wynika to z tego że twój skromny iloraz inteligencji nie pozwala ci zrozumieć że w Polsce po szkole można zarabiać lepiej niż w Anglii a już na pewno w Anglii na zmywaku. Ludzie którzy sp***olili za granicę z powodu swojej przeszłości kryminalnej lub z tego powodu iż ich edukacja pozwalała na pracę na kasie lub budowie mają się za patriotów to jest wisienka na torcie sp***olin umyslowych twojego pokroju :) Jak sobie nie daję rady to sp***alam stąd i za granicą pokażę na fb jaki ze mnie patriota hahaha. Łachu ogarnij się, jesteś zerem zmieniasz narrację w zależności od tego co ci napiszę, co tylko potwierdza twój oportunizm i nieudolność w życiu codziennym, nie miałeś nawet tyle odwagi by stanąć na wysokości zadania i zacząć zarabiać dobre pieniądze w Polsce. Gdybym powiedział Ci ile zarabiają moi ludzie to już by ci się tak kolorowo na zmywaku nie pracowało. Daremny jesteś tyraj dla zdrajców naszej ojczyzny i bądź popychadłem tak jak lubisz patrioto za czapkę j***nych gruszek. Prawdziwi patrioci z was ryją i wami gardzą, gdyż nic tak nie szkodzi państwu jak błędnie rozumiany patriotyzm który ty i reszta tobie podobnych ameb sobą reprezentujecie. W Polsce ubyło tylu patriotów hahahaha rozj***łeś

barnabaaba

2021-09-07, 14:13
Rutik napisał/a:

Wytrzymałem jakieś 45 sekund tego sarkastycznego pie**olenia. Jakieś przykłady z ch*ja wyjęte, jakby w innych krajach nie bylo podobnych problemów. Najlepiej smiać się z innych krajów nie zauważając problemów w naszym pięknym kraju paletą, cebulą i PISem płynącą.



Oj nie zesraj się.
Chłop robi sobie bekę z miejsca gdzie prawdopodobnie żyje, a Ty już plujesz jadem.

Rutik

2021-09-07, 14:22
tfujdiler napisał/a:

Napisałem Ci co i jak a ty dalej jakieś swoje przej***ne domysły snujesz. Wynika to z tego że twój skromny iloraz inteligencji nie pozwala ci zrozumieć że w Polsce po szkole można zarabiać lepiej niż w Anglii a już na pewno w Anglii na zmywaku. Ludzie którzy sp***olili za granicę z powodu swojej przeszłości kryminalnej lub z tego powodu iż ich edukacja pozwalała na pracę na kasie lub budowie mają się za patriotów to jest wisienka na torcie sp***olin umyslowych twojego pokroju Jak sobie nie daję rady to sp***alam stąd i za granicą pokażę na fb jaki ze mnie patriota hahaha. Łachu ogarnij się, jesteś zerem zmieniasz narrację w zależności od tego co ci napiszę, co tylko potwierdza twój oportunizm i nieudolność w życiu codziennym, nie miałeś nawet tyle odwagi by stanąć na wysokości zadania i zacząć zarabiać dobre pieniądze w Polsce. Gdybym powiedział Ci ile zarabiają moi ludzie to już by ci się tak kolorowo na zmywaku nie pracowało. Daremny jesteś tyraj dla zdrajców naszej ojczyzny i bądź popychadłem tak jak lubisz patrioto za czapkę j***nych gruszek. Prawdziwi patrioci z was ryją i wami gardzą, gdyż nic tak nie szkodzi państwu jak błędnie rozumiany patriotyzm który ty i reszta tobie podobnych ameb sobą reprezentujecie. W Polsce ubyło tylu patriotów hahahaha rozj***łeś



Po twoim języku i generalizowaniu wszystkiego wiem z kim mam do czynienia. Opowiadaj sobie te historię o byciu wielkim szefem komu innemu ale nie mi. Walisz wyświechtane regułki o kranach w Anglii o zmywakach o patriotach o ludziach z przeszłością kryminalna. Po prostu rzygać się chce jak słucham ludzi którzy w dupe byli i gówno widzieli. Wyobraz sobie, że Polacy za granicą są wykształceni, że mają swoje biznesy, że nie każdy to patol a
twój rozmówca nie robi na zmywaku. Wyobraź sobie że nie każdy sp***olił z kraju bo pieniądze były jego jedyna motywacja. Wyobraź sobie, że takich prostaków jak ty, ktorzy plują na swoich rodaków znam i nimi gardzę. Współczuję tylko twoim pracownikom szefa, który jest tak ograniczony umysłowo że musi w życiu słuchać innych żeby mieć opinię na dany temat.

Usior

2021-09-07, 14:26
Rutik napisał/a:

Wytrzymałem jakieś 45 sekund tego sarkastycznego pie**olenia. Jakieś przykłady z ch*ja wyjęte, jakby w innych krajach nie bylo podobnych problemów. Najlepiej smiać się z innych krajów nie zauważając problemów w naszym pięknym kraju paletą, cebulą i PISem płynącą.



Właśnie dla tego tyrasz za najniższą krajową + benefity, bo jedyne co potrafisz to wytrzymać 45 sekund.

tfujdiler napisał/a:

Angole to zdrajcy narodu polskiego i kazirodcy ale widzę że tobie to odpowiada że dla nich pracujesz, ba za te parę funciaków jako punkt honoru obierasz sobie bronienie tych sp***olin umysłowych.



Dokładnie bo Rutik to prawilny emigrant patriota z umysłem zakompleksionego Seby.

tfujdiler

2021-09-07, 14:36
Rutik napisał/a:

Współczuję tylko twoim pracownikom szefa



Właśnie pije z nimi kawkę czytamy te Twoje kocopoły i ryjemy w ch*j z tego jak się powtarzasz jak zmieniasz narrację oraz z tego jak zawężony masz światopogląd. Angole to dzbany a ty jesteś ich tanią siłą roboczą :) a raczej słabymi i tanimi rękami do pracy w dodatku bez honoru.

Rutik

2021-09-07, 14:41
tfujdiler napisał/a:

Właśnie pije z nimi kawkę czytamy te Twoje kocopoły i ryjemy w ch*j z tego jak się powtarzasz jak zmieniasz narrację oraz z tego jak zawężony masz światopogląd. Angole to dzbany a ty jesteś ich tanią siłą roboczą a raczej słabymi i tanimi rękami do pracy w dodatku bez honoru.



Świat potrzebuje każdego, nawet takich bajkopisarzy jak ty.

tfujdiler

2021-09-07, 14:55
Rutik napisał/a:

Świat potrzebuje każdego, nawet takich bajkopisarzy jak ty.



Rozumiem że znowu nie zmieściło Ci się w głowie że mogę pić kawę z moimi ludźmi :) przej***ne nie wiem czy już w tej anglii tak się poukładałeś, że myślisz że w Polsce nie ma kawy czy ludzi do pracy? Jak Ci się coś w głowie nie mieści to wypada ją zbadać gdyż po tym co tutaj napisałeś spokojnie można stwierdzić że masz pusty łeb.

Rutik

2021-09-07, 15:05
tfujdiler napisał/a:

Rozumiem że znowu nie zmieściło Ci się w głowie że mogę pić kawę z moimi ludźmi przej***ne nie wiem czy już w tej anglii tak się poukładałeś, że myślisz że w Polsce nie ma kawy czy ludzi do pracy? Jak Ci się coś w głowie nie mieści to wypada ją zbadać gdyż po tym co tutaj napisałeś spokojnie można stwierdzić że masz pusty łeb.



Żyłka pęka, bo odpisałem ci w twoim stylu? Walisz stereotypami na lewo i prawo i dziwisz się, że ktoś napisał ci że jesteś imbecylem? Jesteś dla mnie prostakiem i tego nic nie zmieni. Fakt, że pijesz kawę ze swoimi pracownikami ma mi zaimponować? Chłopie ty jesteś normalny?

tfujdiler

2021-09-07, 15:33
Rutik napisał/a:

Żyłka pęka, bo odpisałem ci w twoim stylu? Walisz stereotypami na lewo i prawo i dziwisz się, że ktoś napisał ci że jesteś imbecylem? Jesteś dla mnie prostakiem i tego nic nie zmieni. Fakt, że pijesz kawę ze swoimi pracownikami ma mi zaimponować? Chłopie ty jesteś normalny?



Tobie zaimponować jak mam, ciebie za robaka, tchórza i emigranta z błędnie postrzeganym patriotyzmem, do tego oportunistę, krzykacza oraz człowieka który po 45 sekundzie zna cały materiał do tego stopnia iż wie o nim wszystko. Powiem tak gdyby na ulicy leżało chore zwierzę i Ty a ja mógłbym uratować tylko jedno życie, ratuje zwierzaka. Frajerze prostaka znajdziesz w rodzinie skoro wychowali ciebie tak że po 45sekundach znasz cały materiał, miłego lizania dupy gardzącym tobą Angolą :)

Pereze87

2021-09-07, 15:53
Ogolnie to jest beka a nie dokument ... fakt ze tak sie pracuje na budowie bo kazdy to ma w dupie .. wazne zeby chajs sie zgadzał ... a jak robisz lipa i za to płacą i jeszcze chwalą to w czym problem :-P

Rutik

2021-09-07, 16:10
tfujdiler napisał/a:

Tobie zaimponować jak mam, ciebie za robaka, tchórza i emigranta z błędnie postrzeganym patriotyzmem, do tego oportunistę, krzykacza oraz człowieka który po 45 sekundzie zna cały materiał do tego stopnia iż wie o nim wszystko. Powiem tak gdyby na ulicy leżało chore zwierzę i Ty a ja mógłbym uratować tylko jedno życie, ratuje zwierzaka. Frajerze prostaka znajdziesz w rodzinie skoro wychowali ciebie tak że po 45sekundach znasz cały materiał, miłego lizania dupy gardzącym tobą Angolą



Nie szczekaj burku, bo komentuję twoje podejście do emigracji i wiedzy o Anglii czerpanej z sadistica a nie sam film. Jesteś zwykłym Wieśkiem, który chce się dowartościować plując na innych. Za każdym razem jak odezwiesz ryj, to zastanawiam się czy mam do czynienia z trollem, bo nie mozna być aż takim debilem, żeby oceniać wszystkich ludzi jednakową miarą jak ty to robisz. Jesteś powtarzam retardem który powtarza na około te same oklepane historie i myśli że jest śmieszny. Żegnam ozięble.

tfujdiler

2021-09-07, 16:41
Rutik napisał/a:

Nie szczekaj burku, bo komentuję twoje podejście do emigracji i wiedzy o Anglii czerpanej z sadistica a nie sam film. Jesteś zwykłym Wieśkiem, który chce się dowartościować plując na innych. Za każdym razem jak odezwiesz ryj, to zastanawiam się czy mam do czynienia z trollem, bo nie mozna być aż takim debilem, żeby oceniać wszystkich ludzi jednakową miarą jak ty to robisz. Jesteś powtarzam retardem który powtarza na około te same oklepane historie i myśli że jest śmieszny. Żegnam ozięble.



Nie na innych tylko na ciebie. Odezwiesz ryj hehehe co to k***a znaczy tak się zwraca do ciebie pracodawca czy pato kumpel z pl na zmywaku obok? Słownik języka polskiego kup i zamiast ćpać i użalać się nad sobą odśwież język ojczysty, emigrujący patusie,

Rutik

2021-09-07, 17:17
tfujdiler napisał/a:

Nie na innych tylko na ciebie. Odezwiesz ryj hehehe co to k***a znaczy tak się zwraca do ciebie pracodawca czy pato kumpel z pl na zmywaku obok? Słownik języka polskiego kup i zamiast ćpać i użalać się nad sobą odśwież język ojczysty, emigrujący patusie,



Miałem się już nie kdzywac ale po prostu padłem ze śmiechu. Kogo ty synuś chcesz pouczać o języku polskim?? Ty, który w wyrazie k***a zrobiłes błąd pisząc "Ó" No k***a większego mongoła w życiu nie spotkalem. Każdy dres spod bloku umie to przeliterować na ścianie bloku tylko nie ty. Udowodniłeś tym samym, że sebiksy spod bloku mają więcej zwojów w mózgu niż ty hahahahaha.

notak

2021-09-07, 20:01
łapiesz suba