18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nürburgring

TT4 • 2017-11-14, 17:41
Ciekawa sytuacja na torze.


~Velture

2017-11-14, 17:54
Ja pie**olę co za zlot zjebów...
Każdy kto poświęcił pół minuty na przeczytanie regulaminu i zasad panujących na torze wie, że k***a nie zatrzymujemy się nigdy przed miejscem wypadku i nie wysiadamy machać łapami tylko zatrzymujemy się w BEZPIECZNYM miejscu, które nie zagraża nam ani innym...

mateusos

2017-11-14, 18:00
Koles wszystkich rozj***l. Stare to juz ale spoko sie patrzy.

krzyks

2017-11-14, 19:40
Sk***iel. Jego zachowanie przyniosło więcej szkód niż pożytku. :homer:

Loaloa

2017-11-14, 19:49
Co za pie**olony idiota. Za zatrzymanie się w tamtym miejscu powinien zgnić w Sztumie.

-_..........._-

2017-11-14, 20:04
O k***a, ale mnie emocje wzięły przy 00:18... :-) Normalnie łaskotanie od pępka po końce pośladków.

Kto zna, ten potwierdzi :-)

Nie znam bardziej przerażającego miejsca na świecie.

mesjasz19

2017-11-14, 20:47
Velture napisał/a:

Ja pie**olę co za zlot zjebów...
Każdy kto poświęcił pół minuty na przeczytanie regulaminu i zasad panujących na torze wie, że k***a nie zatrzymujemy się nigdy przed miejscem wypadku i nie wysiadamy machać łapami tylko zatrzymujemy się w BEZPIECZNYM miejscu, które nie zagraża nam ani innym...



Nie ma pewności, że tor był przejezdny. Ja tam widzę chmurę dymu i auta rozj***ne. Typ miał w ciemno jechać dalej?

eSeMGie

2017-11-14, 20:59
Minutę i sekundę podaj a nie karzesz czekać..

PS. 1:04

qwerq221

2017-11-14, 21:05
wincyj k***aa

flojd

2017-11-14, 21:42
Velture napisał/a:

Ja pie**olę co za zlot zjebów...
Każdy kto poświęcił pół minuty na przeczytanie regulaminu i zasad panujących na torze wie, że k***a nie zatrzymujemy się nigdy przed miejscem wypadku i nie wysiadamy machać łapami tylko zatrzymujemy się w BEZPIECZNYM miejscu, które nie zagraża nam ani innym...



Bzdury wypisujesz, wiesz co to jest touristen fahrten? Znasz regulamin?
Zanim się publicznie skompromitujesz, warto zapoznać się choć trochę z tematem.

Poza tym gość ma czekać na służby, a niech w tym czasie następni się rozbijają? Nie widzisz, że nikt tam jeszcze nie ostrzega o wypadku? Średnio co 5 sekund leci kolejne auto. Myślisz, że służby nagle się tam teleportują? Myślałeś kiedyś? Ale tak naprawdę, by coś wymyśleć sensownego.

Co do bezpiecznych miejsc, to takich nie ma na tego typu obiektach. Poza tym koleś zatrzymał się na poboczu, parę metrów raptem za innym samochodem, więc gdzie tu zagrożenie i dla kogo(poza nim samym)? Pomyśl raczej z jaką prędkością ten co w niego przywalił, mógłby wbić się w to całe zamieszanie, gdyby nie ta beemka. Widziałeś chociaż, że pomiędzy tymi wrakami byli ludzie?

gtrunio

2017-11-14, 21:51
Velture napisał/a:

Ja pie**olę co za zlot zjebów...
Każdy kto poświęcił pół minuty na przeczytanie regulaminu i zasad panujących na torze wie, że k***a nie zatrzymujemy się nigdy przed miejscem wypadku i nie wysiadamy machać łapami tylko zatrzymujemy się w BEZPIECZNYM miejscu, które nie zagraża nam ani innym...



k***a co za ameba, jak czytam posty Velture to nie wiem czy się bardziej wstydzić takich ludzi czy tych narodowców napie**alających się na marszach niepodległości :-D

ty znasz w ogóle zasady na takich torach? miał wjechać w biały dym w którym ch*j wie co się właśnie stało? bo w regulaminie 99% torów jest jasno napisane że w przypadku wypadku należy wjechać na pobocze, rozłożyć trójkąt (tu nie było czasu), i ostrzec kierowców z tyłu ale nie narażając się specjalnie na ryzyko

użyj głowy, albo raczej mózgu, bo byś jak byś miał użyć głowy to byś pewnie w beton nim zaj***ł...

Ukan1o

2017-11-14, 21:53
j***ny chciał uratować świat, a wyszło jak zawsze...

Tarab85

2017-11-14, 22:05
flojd napisał/a:



Bzdury wypisujesz, wiesz co to jest touristen fahrten? Znasz regulamin?
Zanim się publicznie skompromitujesz, warto zapoznać się choć trochę z tematem.

Poza tym gość ma czekać na służby, a niech w tym czasie następni się rozbijają? Nie widzisz, że nikt tam jeszcze nie ostrzega o wypadku? Średnio co 5 sekund leci kolejne auto. Myślisz, że służby nagle się tam teleportują? Myślałeś kiedyś? Ale tak naprawdę, by coś wymyśleć sensownego.

Co do bezpiecznych miejsc, to takich nie ma na tego typu obiektach. Poza tym koleś zatrzymał się na poboczu, parę metrów raptem za innym samochodem, więc gdzie tu zagrożenie i dla kogo(poza nim samym)? Pomyśl raczej z jaką prędkością ten co w niego przywalił, mógłby wbić się w to całe zamieszanie, gdyby nie ta beemka. Widziałeś chociaż, że pomiędzy tymi wrakami byli ludzie?



Co do zasady - jeżeli już musisz zatrzymać się na torze wyścigowym, w jakimkolwiek sporcie motorowym - zawsze po wewnętrznej. W tym przypadku i tak to nie pomogło, co widać po tamtym samochodzie po drugiej stronie ulicy, ale właśnie taką zasadę się stosuje.

To samo w przypadku ustawiania się jako kibic na rajdzie. Niby większość wie, a zawsze jednak jakieś grupki się pojawiają, więc warto powtórzyć, może chociaż do jednej osoby bywającej na rajdach dotrze - ZAWSZE PO WEWNĘTRZNEJ.

~Velture

2017-11-14, 22:07
gtrunio napisał/a:



jak czytam posty Velture to nie wiem czy się bardziej wstydzić takich ludzi czy tych narodowców napie**alających się na marszach niepodległości :-D


możesz się wstydzić za swoich dwóch ojców

AlexUnder

2017-11-14, 22:12
Zupełnie jak sprawa z imigrantami.